vibratory.net

2 v 1 - Bičík a důtky Scarlet

Zaslouží si váš subík nebo subinka pořádný výprask, protože neposlouchá?

  • bičíkem můžete rozdávat tvrdé a cílené rány
  • třásně při dopadu na kůži hezky štípou, ale poslouží i k lechtání
  • vhodné i pro vegany - kůže je umělá

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
569

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000013427

Rozměry: celková délka 95 cm, délka bičíku 63 cm, délka rukojeti 16 cm, délka třásní 32 cm, průměr kolečka 7,5 cm
Barva: černá
Materiál: polyuretan, umělá kůže
Výrobce: Evolved

Zaslouží si váš subík nebo subinka pořádný výprask, protože neposlouchá? Nebo si ho jen chcete pořádně vycvičit? Pořiďte si dokonalý výchovný nástroj Scarlet od Adam & Eve - důtky a bičík v jednom.

Dlouhý bičík je vyrobený z ohebného plastu a je zakončený kolečkem umělé kůže s červeným prošíváním. Bičíkem můžete rozdávat pěkně bolestivé a krásně cílené rány. Rukojeť je omotaná umělou kůží, takže vám bude pěkně sedět v ruce. Na jejím konci najdete třásně, které skvěle poslouží jako důtky. Třásně budou partnera při dopadu na kůži hezky štípat, ale můžete ho jimi i jemně lechtat.

TIP: Je jen na vás, kterým koncem svého miláčka potěšíte, kam udeříte a jakou sílu použijete, rozhodně však nevynechejte intimní partie a erotogenní zóny. Partner či partnerka tak zažijte skutečně intenzivní pocity a BDSM hrátky si skvěle užijete oba dva.

Hodnotilo 7 zákazníků: 92 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Její pán | před 16 dny 80%

Jí je to líbí a to je hlavní. Bolí to trochu víc, než čekala, ale tak to asi má být :) Bičík je správně pevnej a pružnej, takže já jsem taky spokojenej

Anicka22 | před 2 měsíci 100%

Perfektni pro zacatecniky. Boli to s nim tak akorat. Bicik je udelany odolne a nevydesi zacateniky. Hodi se jen na jemnejsi hratky.

Andy | před 2 měsíci 80%

Všeobecně materiál a kvalita jsou dobrý. Problém je, že třásně jsou moc lehký. Kdyby na koncích měli nějaký korálky apod., tak by to asi pomohlo

Baru | před 2 měsíci 100%

Láska!!! Moc to nebolí, ale pěkně to plácne! Přesně, jak jsem si představovala! Oba konce jsou žůžo! Nenapadá mě žádnej zápor!

PM | před 2 měsíci 80%

Bičík je fajn. Bolí to tak pěkně, že chce, abych ji plácal dál. Ale ty třásně na konci jsou k ničemu, tak hračku radši používám jako dráždidlo při našich smyslných hrátkách.

sprosta holka | před 2 měsíci 100%

hrozne se mi libilo, kdyz jsem videla, jak nade mnou manzel stoji s timhle bicikem v ruce. bylo to sexy na pohled i v akci. trasne nejsou moc tvrde. poslouzily jako perfektni oddech od bolestivejsi placacky

Nezbeda | před 2 měsíci 100%

Užili jsme si s ním jak když jsem s ním prohnal manželku, tak když se bičování ujala ona. Teď si chce pořád hrát!

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Spanking plácačka pro fetišisty na boty

Plazboz / 25.06.2012

Nedávno jste si u nás mohli přečíst článek věnující se fetišismu bot (tzv.retifismu) a využití obuvi při rozlišných sexuálních praktikách. Dnes pro vás máme lahůdku, která kromě boot fetišistů zaujme milovníky spankingu - plácačka s podrážkou. Tato plácačka Jack Boot uspokojí všechny, které již klasická bondáž s výpraskem neuspokojí a chtějí něco extra. Pohled na červený zadek partnera/partnerky, posetý šlápotami je opravdu působivý a přinese neobvyklý zážitek oběma partnerům.

Celý článek

Historie sexu - sexuální praktiky napříč historií

Jana Nováková / 22.10.2012

Dnes se na sex díváme jako na běžnou věc, která patří do života moderního člověka. Možná vás ale překvapí, jak sexuální praktiky a zvyky psaly dějiny významných říší. Stranou nezůstane ani církev, která ve středověku provozovala nevěstince. Bez sexu by také nevznikly významné chámy a kostely. Že to nejde dohromady? Čtěte dál a dozvíte se o historii sexu informace, kterým se ani nechce věřit.

Celý článek

Podobné produkty