vibratory.net

Afrodiziakální osvěžovač dechu s feromony System JO Breath Fresh - skořicový, 5 ml

Afrodiziakální osvěžovač dechu s feromony Breath Fresh se skořicovou příchutí obsahuje přírodní afrodisiaka a feromony, které zvyšují ženskou přitažlivost, takže partnera vyburcujete svým svěžím skořicovým dechem k vášnivé líbačce.

  • skořicová příchuť
  • obsahuje přírodní feromony a afrodisiaka
  • malé a diskrétní balení
  • jednoduché použití

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
179

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3100004787

Obsah: 3,5 ml
Balení: plastová lahvička s rozprašovačem
Dávkování: Stříkněte jednu nebo dvě dávky do úst.
Složení: Water (Aqua), Sorbitol, Flavor (Aroma), Polysorbate 20, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sucralose, Estratetraenol, Paullinia Cupana Seed Extract, Valeriana Officinalis Root Extract
Skladování: Uchovávejte při běžné pokojové teplotě.
Výrobce: System JO (USA)

Afrodiziakální osvěžovač dechu s feromony Breath Fresh se skořicovou příchutí obsahuje přírodní afrodisiaka a feromony, které zvyšují ženskou přitažlivost, takže partnera vyburcujete svým svěžím skořicovým dechem k vášnivé líbačce. Co bude dál, to už záleží jen na vás. :)

Již několikeré studie potvrdily, že feromony dokážou vybudovat důvěru, prolomit stydlivost či mlčenlivost a prohloubit vnímavost mezi lidmi. Navíc vám pomohou získat respekt u osob stejného pohlaví, takže se na ně můžete spolehnout třeba i u pracovního pohovoru nebo při důležité obchodní schůzce.

Osvěžovač dechu má podobu malého spreje, takže je diskrétní a můžete ho mít neustále u sebe, třeba v kapse nebo kabelce. Použití je jednoduché, stačí si vstříknout jednu nebo dvě dávky do úst a jste připravena. :)

UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Podobné produkty