vibratory.net

Anální dildo Black Jacks
(18 cm)

Anální dildo s lesklým povrchem je určeno všem milovníkům anální stimulace, kteří ocení postupně rostoucí vzrušení.

  • výrazný kuliškový tvar pro citelnější stimulaci
  • příjemně hladký materiál
  • praktické poutko

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
429

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05021460000
  • Rozměry: délka 18 cm; průměr od 1,7 cm do 4,4 cm
  • Materiál: PVC (gel)
  • Barva: černá
  • Výrobce: You 2 Toys

Anální dildo s lesklým povrchem je určeno všem milovníkům anální stimulace, kteří ocení postupně rostoucí vzrušení. 5 částí připomínající anální perly vás bude během zavádění dráždit svým měnícím se průměrem.

Hladký povrch má výbornou kluznost a snadno se udržuje v čistotě. Pověsit jej můžete za šňůrku na očku. Ohebné tělo pomůcky se přizpůsobí vaším intimním zákoutím! Výhody tohoto dilda oceníte i během vaginální stimulace. Nechte svého přítele či přítelkyni hrát si a podněcovat tak u vás stále větší rozkoš!

Hodnotilo 23 zákazníků: 87 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Sluníčko | před 4 měsíci 100%

Skvělá hračka, doporučuji!! S dostatkem gelu a času je ideální pro začátečníky. Ze začátku byste měli být trpěliví. Při používání zažívám úžasné pocity. Zpočátku jde cítit chemií-plastem, ale po umytí teplou vodou se saponátem zápach zmizí. Toto dildo opravdu doporučuji. V mé skříňce s hračkami už nesmí chybět :)

Dan | před 6 měsíci 100%

Šikovný kousek, který potěší. Na první dojem mě překvapil relativně měkký materiál,ale ukázalo se, že je to moc fajn.

Erik | před 6 měsíci 100%

Vypadá dobře a je moc příjemné. Dobrá hračka. Povrch je s trochou gelu pěkně hladký a dá se navzdory pogumovanému povrchu dobře vyčistit.

Marcela | před 6 měsíci 100%

Dildo je výborně zpracované a snadno se umývá. Hned, jak jsem si ho koupila, jsem ho musela vyzkoušet. Nalubrikujte zadeček, najděte správnou polohu a směr a zaveďte. Úžasný pocit, když vám poslední kulička zmizí v řiťce. Díky poutku jej jednoduše vytáhnete. Dildo je vhodné i na delší nošení, zůstane tam, kde má. Doporučuji. Vhodné i pro začátečníky.

Petr | před 7 měsíci 40%

Vzhledově mě dildo velmi zaujalo, ale přece jen jsem trochu zklamaný. První tři koule jsou velmi malé a ty další hned zas znatelně větší. Celý se mi ho dovnitř ještě nepodařilo zavést, je pro mě moc dlouhý. Moji přítelkyni napadlo odstranit šňůrku a dildo mi zavést obráceně. Ale ani to nebyl úplně super zážitek, protože je dildo duté a a hned se promáčkne. Jedna hvězda za rychlé doručení, další za to že se to dá aspoň nějak použít.

Sabina | před 8 měsíci 100%

Super hračka, jsem spokojená. Úžasný pocit. Používám spolu s lubrikantem pjur - Back door a je to pecka! Vynikající potěšení pro ženy!!

Kristýna | před 9 měsíci 100%

Dosud jsme úplně spokojení. Je to naše první dildo a je přesně takové, jak jsme si představovali. Dokázalo vše, co jsme potřebovali. Dobré zpracování, snadno se čistí a také velmi odolný.

Radek | před 9 měsíci 80%

Tato hračka je opravdu šikovná a nabízí různorodou zábavu. Příjemná velikost a není příliš tuhé. Po prvním umytí zmizel i zápach po chemii.

Jan | před 9 měsíci 60%

Snadno se zavádí. Vhodné pro páry - nováčky. Bohužel snadno vyklouzne ven a chybí mu zmiňovaná ohebnost.

Marina | před 11 měsíci 100%

Parádní věcička. Padne dobře do ruky. Cena je v pořádku... za tu zábavu a potěšení to stojí!

Marie | před 11 měsíci 100%

Výrobek se mi vzhledově moc líbí a musím říct, že je fakt výborný, takže doporučuji. Zdravím, Marie

Niki | před 12 měsíci 60%

Kvůli tomu, že má uvnitř díru, mu chybí stabilita. Mimo to je velmi malé, je vhodný spíš pro začátečníky. (Poslední kulička se snadno promáčkne a pak se s dildem hůř manipuluje).

Olin | před 12 měsíci 100%

Takový hladký a kluzký materiál uvidíte málokdy. U této hračky je klíčová délka a poslední kulička. Opravdu vynikající kousek!

Sára | před 13 měsíci 100%

Je super, ale začátečníkům bych ho nedoporučila. Pro všechny ostatní je to prostě nutnost :). Není tak pevný jak to vypadá na fotce, kuličky se vám přizpůsobí

Katka | před 13 měsíci 60%

Mému muži se dildo moc líbí - já sama jsem ho ještě nevyzkoušela, ale s dostatečným množstvím gelu to může být do zadečku docela příjemné. Materiál se snadno čistí a má příjemnou "konzistenci" .

Lucka | před 13 měsíci 40%

Velikost i délka je ok. Nevýhodou u těchto hraček je, jsou uvnitř duté.

Pavel | před 15 měsíci 100%

U této hračky mě velmi překvapilo, že není z pevného materiálu. Díky tomu je dildo pěkně pružné, poddajné, ale rozhodně ne ochablé. Materiál je moc příjemný a spojení kuliček ( mohlo by jich být více) zvyšuje stimulaci ( u něho i u ní). Opravdu špička!

Michal | před 15 měsíci 100%

Perfektní hračka s dobře mířenou stimulací, vhodná pro začátečníky. Poutko je je velmi praktické. Trochu jde cítit plastem, ale není to nic hrozného (doufám, že není zdraví škodlivý)

Filip | před 15 měsíci 100%

Toto kuličkové dildo je skvělé na začátek. Materiál je hladký, ale také pevný. Výborně se zavádí. Můžu jen doporučit.

jmpts | před 19 měsíci 80%

první koule se těžko zavádějí, ty další už jsou drobnější... ale produkt je velice hladký....

Marek | před 20 měsíci 100%

Opravdu doporučuji, prostě namažte a užívejte si. Kdo maže, ten jede! :) I bez zkušeností a tréningu se dá dildo zavést celé. Zvyšuje chuť při sexu! Mimo jiné se snadno umývá. Super kvalita

Marek123 | před 21 měsíci 80%

Je důležité vědět, že produkt je dutý, uvnitř je gumový materiál. Není vůbec špatný a nevadilo mi, že má drsnější povrch. Nicméně délka je ok, stejně jako šířka... Ale musím vyzkoušet ještě o chlup větší verzi (pokud se dělá). Dost se mi líbí ten nápad s provázkem.. Velice praktické při análním styku.. Podle mě je to dobrý produkt, který by se ale dal ještě zlepšit (vibrace? větší velikost?)

Hana | před 26 měsíci 100%

Sice jsem ho tady nekoupila, ale tento produkt je prostě špičkový. Materiál je moc příjemný a snadno se čistí. Povrch je velmi hladký a stačí použít jen malé množství gelu. Vzhledem k tomu, že dildo není velké, snadno se vám přizpůsobí a zaručí úžasné pocity. Rozhodně doporučuji všem, co holdují těmto radovánkám.

Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Mersey / 13.05.2015

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku... ok, ale raději si nejdřív přečti něco o realitě těchto hokus-pokusů.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Vyjádřete politický názor análním kolíkem

Michaela Kurtaničová / 30.03.2014

Politici všeobecně nepatří mezi osobnosti s rozsáhlými základnami fanoušků. Mezi nejméně oblíbené politiky světa se v poslední době bezesporu řadí ruský prezident Vladimír Putin. Svůj politický názor se netradiční formou rozhodl vyjádřit grafický designer Fernando Sosa, jenž vyrobil anální kolík, který je zmíněnému státníkovi až nápadně podobný. Pojďte se s námi podívat, jak pomocí erotických pomůcek lidé vyjadřují svůj názor na dění v Rusku.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Podobné produkty