vibratory.net

Kovový anální kolík s liščím ocáskem, bílý

Probuďte v ní divokou šelmičku - buď po vás skočí a dokonale vás rozcupuje nebo bude poslušně čekat na pohlazení.

  • velikost kolíku potěší hlavně začátečníky
  • jednoduchý a hodně chlupatý design :)

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
499

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: A3764

Rozměry: délka kolíku (bez ocásku) 7 cm, průměr kolíku 2,8 cm, délka ocásku cca 35 cm
Barva: stříbrná, bílá
Materiál: slitina kovů, umělá kožešinka

Probuďte v ní divokou šelmičku - buď po vás skočí a dokonale vás rozcupuje nebo bude poslušně čekat na pohlazení...

Design kolíku je jednoduchý a hodně.... chlupatý, řekněme :) Velikostně potěší hlavně začátečníky, ale jistě perfektně ozdobí jakoukoliv rozmazlenou prdelku. Pořiďte k němu vaší subince nebo subíkovi ještě stylový obojek s vodítkem a můžete směle vyrazit na procházku do lesa. Tam se přece všechny mazané lištičky cítí nejlépe, nebo ne?!

Kovový materiál je hladký a po nalubrikování skvěle kluzký. Jeho zavádění bude snadné a příjemné. Můžete použít jakýkoliv lubrikační gel, na vodní i silikonové bázi, případně speciální desinfekční sprej na erotické pomůcky.
Při čištění stačí kolík opláchnout vodou s trochou jemného mýdla, jen dávejte pozor, abyste nenavlhčili chlupatou část kolíčku :)

TIP: Krásného načechraného vzhledu ocásku docílíte, když jej budete chvilku fénovat teplým vzduchem :)

PS: Máme ho i v hnědé a černé variantě z pravé lišky!

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

kočička | před 14 měsíci 100%

Tohle je bizardnost jako blázen :) Můj muž to hrozně chtěl (pro mě), tak jsem mu udělala radost a nechala si to koupit. Když jsem si ho večer vzala a trochu se napila vína (protože jsem se cítila fakt dost divně), neskutečně se mu to líbilo. To mě povzbudilo a začla jsem kroutit zadkem a svádět ho víc. Na konec z toho byla docela dobrá hra. Cítím se s ním opravdu sexy. Nechali jsme si ho i na šukání. Muž mě vzal zezadu, klečela jsem na čtyřech. Abych si na něm neležela a on ho pořád viděl. U zasouvání mě s ním trochu plácal po zadku, prostě si hrál. No a pro mě bylo super cítit něco v zadečku zatímco mě šuká, krásně to zvýšilo moje vzrušení. Materiál je moc příjemný a celkově působí velmi luxusním dojmem. Snad jen drobnost mi trochu vadí - kovový kolíček, který se zasunuje do zadečku, by mohl být větší. Ne, že by mi vypadával, to vůbec. Ale vzrušení ze šukání by bylo větší a taky by se za něj dalo více zatáhnout :)

Podobné produkty