vibratory.net

Anální kolík se psím ocáskem Mister B

Probuďte v sobě nejlepšího přítele člověka nebo "divokou šelmičku" - vyvádějte jako malé štěně a rozcupujte páníčkovi všechny ponožky, načůrejte mu do bot, rozkousejte nábytek, štěkejte, kousejte a vrčte, nebo prostě jen poslušně čekejte na pohlazení.

  • pěkné zpracování - nahoru zahnutý ocásek s naznačenými chlupy
  • díky anatomickému tvaru kolík drží na místě a nevypadne
  • hebký silikonový materiál skvěle klouže

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000011801

Rozměry: celková délka 32,5 cm, délka análního kolíku 8 cm, průměr análního kolíku 5 cm
Barva: černá
Materiál: silikon
Výrobce: Mister B (Nizozemí)

Probuďte v sobě nejlepšího přítele člověka nebo "divokou šelmičku" - vyvádějte jako malé štěně a rozcupujte páníčkovi všechny ponožky, načůrejte mu do bot, rozkousejte nábytek, štěkejte, kousejte a vrčte, nebo prostě jen poslušně čekejte na pohlazení. Ale hlavně při tomhle všem pořádně vrťte ocáskem!

Design kolíku je jednoduchý, zahnutý nahoru, s naznačenými chlupy. Velikostně potěší spíše ty pokročilejší z vás, ale začátečníci mouhou zatím trénovat a prdelku si pěkně postupně roztahovat pomocí jiného kolíčku.
Nezapomeňte si k tomuto krásnému ocásku pořídit také stylový obojek s vodítkem, abyste mohli se svým Pánem směle vyrazit na procházku do lesa. A možná se bude hodit i psí maska.

Silikonový materiál je hladký a po nalubrikování skvěle klouže. Zavádění kolíku bude snadné a příjemné. Používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.
Při čištění stačí kolík opláchnout vodou s trochou jemného mýdla. K desinfekci je vhodný speciální sprej na erotické pomůcky.

Hodnotilo 5 zákazníků: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zlobidlo | před 11 měsíci 100%

Jsem absolutně spokojený. Výborné zpracování, krásně měkký. Uvnitř sedí perfektně. Průměr 5,5 cm. Materiál se tváří, že vydrží několik let. Koupil bych zas!

Romča | před 12 měsíci 100%

Koupila jsem si psí ocásek velikosti L - co můžu říct..úžasné zpracování, kolík je velmi pohodlný. 3 - 4 hodiny u mě nejsou žádný problém. Silikonový ocásek je dost měkký, že se na něm dá dlouho sedět. Tento kousek není nic pro začátečníky a citlivky. Pejsek musí něco vydržet :) Rozhodně doporučuji.

Dana | před 12 měsíci 100%

Jsem nadšená! Velmi příjemný na dotek. Je měkčí, než jsem očekávala, ale přesto dost pevný, aby udržel tvar. Zavádění jde jako po másle, protože má extrémně hladký povrch. Usadit ho není úplně jednoduché, ale jde to. Velikost M s průměrem 5 cm je ideální.

Zákazník | před 13 měsíci 100%

Toto je asi jedna z nepohodlnějších análních hraček, co jsem měl. Nosil jsem ho 4 hodiny a bez problémů. I když je to malá hračka, je docela velký, ale se zaváděním jsem neměl problém (hodně lubrikáče je základ). Teď už mi přijde celkem krátký...to je jediné mínus, mohl by být o pár cm delší... I tak ze mě ale udělal veselé štěňátko.

Bohouš | před 14 měsíci 100%

Označení XL mi příjde poněkud přehnané, podle mě odpovídá tak L. Úžasně jemný, špičkový materiál, skvěle klouže, úžasně příjemný!

Podobné produkty