vibratory.net

Anální kuličky Rodeo

Anal Rodeo je erotická pomůcka, která nikdy nezevšední a rozšíří vaše obzory ve vzrušování.

  • měkký a ohebný gelový materiál
  • kabelový ovladač

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
599

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05654150000
  • Délka: 20 cm
  • Napájení: 2 AA baterie

Anal Rodeo je erotická pomůcka, která nikdy nezevšední a rozšíří vaše obzory ve vzrušování. Tyto anální kuličky mají totiž vložený vibrátor. Kuličky jsou vyrobeny z ohebného a měkkého gelového materiálu.

Anální Rodeo se skládá z 11 zvětšujících se kuliček o průměru 1 až 2 cm, s vroubkovaným povrchem pro lepší dráždění.

Hodnotilo 6 zákazníků: 54 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Nikola z kempu | před 22 měsíci 80%

Nejdřív jsem byla trochu skeptická, ale po vyzkoušení jsem tomu přišla na chuť :-)) Jenom teda je docela nepochopitelný, že než se dostanete k programu, který chcete, musíte projet všechno od začátku. Jinak jsou kuličky Rodeo super vzrušující.

E.A. | před 25 měsíci 20%

Nedělá to, co by dle popisu mělo...jsem zklamaná, rozhodně nedoporučuju, je to ostuda!

Bettina | před 26 měsíci 20%

Zklamání už od rozbalení. Je to k ničemu. Funkce byly fakt děsný...

Zeke43 | před 30 měsíci 80%

Testoval jsem je a byl jsem spokojenej, až na několik bodů: 1)Vibrace nejdou na maximum až nahoru, ale jen cca do třetí kuličky. 2) Kvůli čištění musí být vodotěsný. Ale i tak v kombinaci cena/výkon je fajn.

Simi | před 35 měsíci 100%

Můžu jen doporučit. Dobrá věcička s dobrýma vibracema! S přihrádkou na baterie je všechno v pořádku, klidně bych to koupila znova!.

ronja | před 44 měsíci 20%

Foch na baterie jde velmi snadno otevřít, ale když jsou baterie vloženy, je obtížné to zavřít. Jinak nesplňuje moje očekávání. Už bych si ho nekoupila.

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 2/2

21.10.2013

V minulém díle našeho seriálu jsme vám představili 5 zajímavých tipů, jak v domácnosti upotřebit zapomenuté erotické pomůcky. Pokud jste se rozhodli s námi soutěžit o poukaz na nákup v sexshopu v hodnotě 1000 Kč, možná uvítáte dalších 5 tipů pro inspiraci.

Celý článek

Levné erotické pomůcky do 300 Kč

Michaela Kurtaničová / 17.09.2013

Připravili jsme pro vás výčet nejzajímavějších erotických dárečků, které v sexshopech seženete do 300 Kč. Potěšit vaši drahou polovičku, kamaráda, nebo i sebe malým erotickým dárečkem můžete i bez utrácení horentních částek. Podívejte se s námi do nabídky cenově dostupných erotických pomůcek.

Celý článek

18.10.2017

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Homosexuálové a sex – Když na to buzny vlítnou

T. / 11.11.2014

V první části naší exkurze do intimního života homosexuálů jsme si osvětlili základy toho, jak vůbec může sex mezi dvěma muži probíhat. Mimo oblast klasického milostného aktu, zmíněného v minulém díle, existují také praktiky, které se mezi gayi těší mnohem větší oblibě, než u heterosexuálních párů. Některé z těchto sexuálních praktik dokonce provozují výhradně homosexuálové. Pojďme se na ně blíže podívat.

Celý článek

Podobné produkty