vibratory.net

Anální kuličky Rodeo

Anal Rodeo je erotická pomůcka, která nikdy nezevšední a rozšíří vaše obzory ve vzrušování.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
599

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05654150000
  • Délka: 20 cm
  • Napájení: 2 AA baterie

Anal Rodeo je erotická pomůcka, která nikdy nezevšední a rozšíří vaše obzory ve vzrušování. Tyto anální kuličky mají totiž vložený vibrátor. Kuličky jsou vyrobeny z ohebného a měkkého gelového materiálu.

Anální Rodeo se skládá z 11 zvětšujících se kuliček o průměru 1 až 2 cm, s vroubkovaným povrchem pro lepší dráždění.

Hodnotilo 6 zákazníků: 54 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Nikola z kempu | před 16 měsíci 80%

Nejdřív jsem byla trochu skeptická, ale po vyzkoušení jsem tomu přišla na chuť :-)) Jenom teda je docela nepochopitelný, že než se dostanete k programu, který chcete, musíte projet všechno od začátku. Jinak jsou kuličky Rodeo super vzrušující.

E.A. | před 19 měsíci 20%

Nedělá to, co by dle popisu mělo...jsem zklamaná, rozhodně nedoporučuju, je to ostuda!

Bettina | před 21 měsíci 20%

Zklamání už od rozbalení. Je to k ničemu. Funkce byly fakt děsný...

Zeke43 | před 25 měsíci 80%

Testoval jsem je a byl jsem spokojenej, až na několik bodů: 1)Vibrace nejdou na maximum až nahoru, ale jen cca do třetí kuličky. 2) Kvůli čištění musí být vodotěsný. Ale i tak v kombinaci cena/výkon je fajn.

Simi | před 30 měsíci 100%

Můžu jen doporučit. Dobrá věcička s dobrýma vibracema! S přihrádkou na baterie je všechno v pořádku, klidně bych to koupila znova!.

ronja | před 38 měsíci 20%

Foch na baterie jde velmi snadno otevřít, ale když jsou baterie vloženy, je obtížné to zavřít. Jinak nesplňuje moje očekávání. Už bych si ho nekoupila.

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Homosexuálové a sex – Když na to buzny vlítnou

T. / 11.11.2014

V první části naší exkurze do intimního života homosexuálů jsme si osvětlili základy toho, jak vůbec může sex mezi dvěma muži probíhat. Mimo oblast klasického milostného aktu, zmíněného v minulém díle, existují také praktiky, které se mezi gayi těší mnohem větší oblibě, než u heterosexuálních párů. Některé z těchto sexuálních praktik dokonce provozují výhradně homosexuálové. Pojďme se na ně blíže podívat.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 3/4 – vibrátory na masáž prostaty

Lucie Čermáková / 27.09.2013

Tentokrát si představíme speciální vibrátory na masáž prostaty. V čem jsou jiné? Jaký vliv mají na mužské tělo – mohou pomoci při problémech s prostatou? A jak vybrat nejvhodnější vibrátor právě pro vás? Sepsali jsme rady a zkušenosti od zákazníků sexshopů v ČR i zahraničí.

Celý článek

Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem se squirtu

Mersey / 09.02.2015

Milujete šukání? Zbožňujete, když do vás proniká tvrdý nadžený penis? Jak ty slastné pocity napodobit, když jste jen vy sama? Robertky a prsty už znáte, pojďte si trochu rozšířit obzory a objevit nové možnosti a techniky.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Podobné produkty