vibratory.net

Anální kuličky Rodeo

Anal Rodeo je erotická pomůcka, která nikdy nezevšední a rozšíří vaše obzory ve vzrušování.

  • měkký a ohebný gelový materiál
  • kabelový ovladač

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
599

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05654150000
  • Délka: 20 cm
  • Napájení: 2 AA baterie

Anal Rodeo je erotická pomůcka, která nikdy nezevšední a rozšíří vaše obzory ve vzrušování. Tyto anální kuličky mají totiž vložený vibrátor. Kuličky jsou vyrobeny z ohebného a měkkého gelového materiálu.

Anální Rodeo se skládá z 11 zvětšujících se kuliček o průměru 1 až 2 cm, s vroubkovaným povrchem pro lepší dráždění.

Hodnotilo 6 zákazníků: 54 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Nikola z kempu | před 20 měsíci 80%

Nejdřív jsem byla trochu skeptická, ale po vyzkoušení jsem tomu přišla na chuť :-)) Jenom teda je docela nepochopitelný, že než se dostanete k programu, který chcete, musíte projet všechno od začátku. Jinak jsou kuličky Rodeo super vzrušující.

E.A. | před 23 měsíci 20%

Nedělá to, co by dle popisu mělo...jsem zklamaná, rozhodně nedoporučuju, je to ostuda!

Bettina | před 24 měsíci 20%

Zklamání už od rozbalení. Je to k ničemu. Funkce byly fakt děsný...

Zeke43 | před 28 měsíci 80%

Testoval jsem je a byl jsem spokojenej, až na několik bodů: 1)Vibrace nejdou na maximum až nahoru, ale jen cca do třetí kuličky. 2) Kvůli čištění musí být vodotěsný. Ale i tak v kombinaci cena/výkon je fajn.

Simi | před 33 měsíci 100%

Můžu jen doporučit. Dobrá věcička s dobrýma vibracema! S přihrádkou na baterie je všechno v pořádku, klidně bych to koupila znova!.

ronja | před 42 měsíci 20%

Foch na baterie jde velmi snadno otevřít, ale když jsou baterie vloženy, je obtížné to zavřít. Jinak nesplňuje moje očekávání. Už bych si ho nekoupila.

Vyjádřete politický názor análním kolíkem

Michaela Kurtaničová / 30.03.2014

Politici všeobecně nepatří mezi osobnosti s rozsáhlými základnami fanoušků. Mezi nejméně oblíbené politiky světa se v poslední době bezesporu řadí ruský prezident Vladimír Putin. Svůj politický názor se netradiční formou rozhodl vyjádřit grafický designer Fernando Sosa, jenž vyrobil anální kolík, který je zmíněnému státníkovi až nápadně podobný. Pojďte se s námi podívat, jak pomocí erotických pomůcek lidé vyjadřují svůj názor na dění v Rusku.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 2/2

21.10.2013

V minulém díle našeho seriálu jsme vám představili 5 zajímavých tipů, jak v domácnosti upotřebit zapomenuté erotické pomůcky. Pokud jste se rozhodli s námi soutěžit o poukaz na nákup v sexshopu v hodnotě 1000 Kč, možná uvítáte dalších 5 tipů pro inspiraci.

Celý článek

Levné erotické pomůcky do 300 Kč

Michaela Kurtaničová / 17.09.2013

Připravili jsme pro vás výčet nejzajímavějších erotických dárečků, které v sexshopech seženete do 300 Kč. Potěšit vaši drahou polovičku, kamaráda, nebo i sebe malým erotickým dárečkem můžete i bez utrácení horentních částek. Podívejte se s námi do nabídky cenově dostupných erotických pomůcek.

Celý článek

17.08.2017

Celý článek

Podobné produkty