vibratory.net

Odvážná anální sada pro začátečníky

Hledáte výhodnou sadu pro anální radovánky, rádi experimentujete a láká vás pokaždé vyzkoušet něco nové?

  • každý den něco nové
  • příjemný povrch všech pomůcek
  • vhodné i pro začátečníky
  • vyšší pořizovací cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 999 1 299

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3006010108
  • Materiál: 100% silikon, TPR, ABS a polyester
  • Baterie (vibrátor): 1x AA
  • Baterie (kolík): 3x LR44 baterie (jsou součástí sady)

Hledáte výhodnou sadu pro anální radovánky, rádi experimentujete a láká vás pokaždé vyzkoušet něco nové? S touto sadou análních erotických pomůcek se jen tak nudit nebudete! Její části vám poskytnou vysokou variabilitu, ochutnejte vícero kombinací a určite, která vám vyhovuje nejvíce.

Prozkoumejte análek své partnerky zlehka dildem rozděleným na tři části s postupně rostoucím průměrem. Uchopíte jej pohodlně a pevně za dvě oka, obdobně jako nůžky, takže vaše pohyby budou přesně takové, jaké je chcete mít. Podobně tvarovaný vibrátor navíc dodá vaším potulkám v této oblasti vzrušující rozměr vibrací. Nechte jej klidně na svém místě, zatímco vy vstoupíte do partnerky. Výsledná vlna slasti jí dá zaručeně zabrat.

Máte náladu jen na lehčí stimulaci? Anální kolík a jeho vibrující kolega vám umožní svými hladkým povrchem a postupným rozšiřováním snadné zavedení. Před nechtěnou ztrátou kontroly nad pomůckou vás ochrání rozšířený konec.

Dejte své stimulaci nový kabát pomocí trojice návleků. Dva využijete jako nadstavec pro všetečné prstíky, jeden navlečete i na penis nebo jakékoliv dildo či vibrátor. Použijte je pro stimulaci partnerčina poštěváčku nebo intenzivní vnitřní masáž lasturky nebo análku, díky drobným výběžkům na povrchu to bude zážitek.

Pro odvážné pány se v sadě nachází také kolík pro masáž prostaty. Navlečte si jej na prsty a směle dobývejte pánsky bod G, díky ergonomickému tvaru to bude hračka! Docílíte tak kromě příjemné stimulace i rychlejší nástup erekce po ejakulaci.

Tu správnou atmosféru pro experimentování navodíte umělými lupeny růže na posteli. K análním hrátkám neodmyslitelně patří lubrikační gel, ten nalezněte v sadě taky.

21.02.2017

Celý článek

Vyjádřete politický názor análním kolíkem

Michaela Kurtaničová / 30.03.2014

Politici všeobecně nepatří mezi osobnosti s rozsáhlými základnami fanoušků. Mezi nejméně oblíbené politiky světa se v poslední době bezesporu řadí ruský prezident Vladimír Putin. Svůj politický názor se netradiční formou rozhodl vyjádřit grafický designer Fernando Sosa, jenž vyrobil anální kolík, který je zmíněnému státníkovi až nápadně podobný. Pojďte se s námi podívat, jak pomocí erotických pomůcek lidé vyjadřují svůj názor na dění v Rusku.

Celý článek

Příručka análního začátečníka – škola roztahování

Mersey / 06.05.2015

Dáš si tam zatím jen jeden prst, ale chceš víc. Máte doma chuť na anální zásun, ale penis se zatím nevejde nebo při sexu bolí. Pak je potřeba análek roztahovat a to tě dnes naučím.

Celý článek

Swingers 1/3 – historie a pravá povaha swinger párty

Lucie Čermáková / 24.08.2011

O swingers a swingers párty panuje spousta mýtů a předsudků. V následující sérii článků je uvedeme na pravou míru a objasníme vše, co s tímto životním stylem souvisí. Dnes se dozvíte historii vzniku swingers komunity, jaký typ lidí navštěvuje swingers párty a jak se swingers kluby uchytily u nás i ve světě. Těšte se na spoustu faktů, zajímavostí a statistik ze světa swingers.

Celý článek

21.02.2017

Celý článek

Závislost na sexu 1/2 – promiskuita jako nemoc?

Lucie Čermáková / 23.05.2012

Závislost na sexu má mnoho podob. Erotomanie, nymfomanie, nebo závislost na pornu mohou zcela zničit partnerský vztah. Pokud vás zajímá, jak se nadměrné sexuálnální chování projevuje v běžném životě, jaké jsou nejčastější příčiny promiskuity a jaká existují řešení závislosti na sexu, čtěte dále.

Celý článek

Podobné produkty