vibratory.net

Odvážná anální sada pro začátečníky

Hledáte výhodnou sadu pro anální radovánky, rádi experimentujete a láká vás pokaždé vyzkoušet něco nové?

  • každý den něco nové
  • příjemný povrch všech pomůcek
  • vhodné i pro začátečníky
  • vyšší pořizovací cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 999 1 299

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3006010108
  • Materiál: 100% silikon, TPR, ABS a polyester
  • Baterie (vibrátor): 1x AA
  • Baterie (kolík): 3x LR44 baterie (jsou součástí sady)

Hledáte výhodnou sadu pro anální radovánky, rádi experimentujete a láká vás pokaždé vyzkoušet něco nové? S touto sadou análních erotických pomůcek se jen tak nudit nebudete! Její části vám poskytnou vysokou variabilitu, ochutnejte vícero kombinací a určite, která vám vyhovuje nejvíce.

Prozkoumejte análek své partnerky zlehka dildem rozděleným na tři části s postupně rostoucím průměrem. Uchopíte jej pohodlně a pevně za dvě oka, obdobně jako nůžky, takže vaše pohyby budou přesně takové, jaké je chcete mít. Podobně tvarovaný vibrátor navíc dodá vaším potulkám v této oblasti vzrušující rozměr vibrací. Nechte jej klidně na svém místě, zatímco vy vstoupíte do partnerky. Výsledná vlna slasti jí dá zaručeně zabrat.

Máte náladu jen na lehčí stimulaci? Anální kolík a jeho vibrující kolega vám umožní svými hladkým povrchem a postupným rozšiřováním snadné zavedení. Před nechtěnou ztrátou kontroly nad pomůckou vás ochrání rozšířený konec.

Dejte své stimulaci nový kabát pomocí trojice návleků. Dva využijete jako nadstavec pro všetečné prstíky, jeden navlečete i na penis nebo jakékoliv dildo či vibrátor. Použijte je pro stimulaci partnerčina poštěváčku nebo intenzivní vnitřní masáž lasturky nebo análku, díky drobným výběžkům na povrchu to bude zážitek.

Pro odvážné pány se v sadě nachází také kolík pro masáž prostaty. Navlečte si jej na prsty a směle dobývejte pánsky bod G, díky ergonomickému tvaru to bude hračka! Docílíte tak kromě příjemné stimulace i rychlejší nástup erekce po ejakulaci.

Tu správnou atmosféru pro experimentování navodíte umělými lupeny růže na posteli. K análním hrátkám neodmyslitelně patří lubrikační gel, ten nalezněte v sadě taky.

17.01.2017

Celý článek

Swingers 1/3 – historie a pravá povaha swinger párty

Lucie Čermáková / 24.08.2011

O swingers a swingers párty panuje spousta mýtů a předsudků. V následující sérii článků je uvedeme na pravou míru a objasníme vše, co s tímto životním stylem souvisí. Dnes se dozvíte historii vzniku swingers komunity, jaký typ lidí navštěvuje swingers párty a jak se swingers kluby uchytily u nás i ve světě. Těšte se na spoustu faktů, zajímavostí a statistik ze světa swingers.

Celý článek

17.01.2017

Celý článek

Závislost na sexu 1/2 – promiskuita jako nemoc?

Lucie Čermáková / 23.05.2012

Závislost na sexu má mnoho podob. Erotomanie, nymfomanie, nebo závislost na pornu mohou zcela zničit partnerský vztah. Pokud vás zajímá, jak se nadměrné sexuálnální chování projevuje v běžném životě, jaké jsou nejčastější příčiny promiskuity a jaká existují řešení závislosti na sexu, čtěte dále.

Celý článek

Swingers 3/3 – časté otázky o swinger párty

Lucie Čermáková / 20.09.2011

V minulém článku jste zjistitli, jaká jsou pravidla pro vstup do swingers klubů. Pokud o návštěvě uvažujete, možná byste se rádi dozvěděli víc – jak to v klubu vypadá a jak obvykle erotická párty probíhá. Je lepší zvolit běžnou akci, nebo speciální swingers pro nezkušené páry? A nebudou tam čumilové? Náš článek vás zbaví nervozity, takže si budete moci vše klidu užít.

Celý článek

Nevíte kam s polovičkou na víkend? Do swingers hotelu!

Michaela Kurtaničová / 28.03.2014

Dočasná výměna sexuálních partnerů se v poslední době stává stále oblíbenější sexuální praktikou. Svědčí tomu i fakt, že swingers kluby rostou po celém světě jako houby po dešti. V jinak poměrně konzervativní Británii přišli manželé Sue a Kieth s nevídanou novinkou. Rozhodli se založit hotel pro dvojice, které mají oblibu ve střídání partnerů. Světe, div se, hotel Paradise v Blackpoolu praská týden co týden ve švech.

Celý článek

Podobné produkty