vibratory.net

Odvážná anální sada pro začátečníky

Hledáte výhodnou sadu pro anální radovánky, rádi experimentujete a láká vás pokaždé vyzkoušet něco nové?

  • každý den něco nové
  • příjemný povrch všech pomůcek
  • vhodné i pro začátečníky
  • vyšší pořizovací cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 999 1 299

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3006010108
  • Materiál: 100% silikon, TPR, ABS a polyester
  • Baterie (vibrátor): 1x AA
  • Baterie (kolík): 3x LR44 baterie (jsou součástí sady)

Hledáte výhodnou sadu pro anální radovánky, rádi experimentujete a láká vás pokaždé vyzkoušet něco nové? S touto sadou análních erotických pomůcek se jen tak nudit nebudete! Její části vám poskytnou vysokou variabilitu, ochutnejte vícero kombinací a určite, která vám vyhovuje nejvíce.

Prozkoumejte análek své partnerky zlehka dildem rozděleným na tři části s postupně rostoucím průměrem. Uchopíte jej pohodlně a pevně za dvě oka, obdobně jako nůžky, takže vaše pohyby budou přesně takové, jaké je chcete mít. Podobně tvarovaný vibrátor navíc dodá vaším potulkám v této oblasti vzrušující rozměr vibrací. Nechte jej klidně na svém místě, zatímco vy vstoupíte do partnerky. Výsledná vlna slasti jí dá zaručeně zabrat.

Máte náladu jen na lehčí stimulaci? Anální kolík a jeho vibrující kolega vám umožní svými hladkým povrchem a postupným rozšiřováním snadné zavedení. Před nechtěnou ztrátou kontroly nad pomůckou vás ochrání rozšířený konec.

Dejte své stimulaci nový kabát pomocí trojice návleků. Dva využijete jako nadstavec pro všetečné prstíky, jeden navlečete i na penis nebo jakékoliv dildo či vibrátor. Použijte je pro stimulaci partnerčina poštěváčku nebo intenzivní vnitřní masáž lasturky nebo análku, díky drobným výběžkům na povrchu to bude zážitek.

Pro odvážné pány se v sadě nachází také kolík pro masáž prostaty. Navlečte si jej na prsty a směle dobývejte pánsky bod G, díky ergonomickému tvaru to bude hračka! Docílíte tak kromě příjemné stimulace i rychlejší nástup erekce po ejakulaci.

Tu správnou atmosféru pro experimentování navodíte umělými lupeny růže na posteli. K análním hrátkám neodmyslitelně patří lubrikační gel, ten nalezněte v sadě taky.

23.06.2017

Celý článek

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.10.2013

S erotickými hračkami si nemusíte užívat legraci jenom v posteli. Ty, které nepoužíváte, by byla škoda nechat ležet jen tak v šuplíku. Ve dvoudílném seriálu vám přinášíme několik tipů, jak najít praktické uplatnění i pro ta nejzaprášenější dilda, anální kolíky a vibrátory. A jako bonus: Soutěž o poukaz do sexshopu na 1000 Kč.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

Nejstarší erotické pomůcky světa

Michaela Kurtaničová / 06.04.2014

Která erotická pomůcka současnosti má podle vás nejdelší historii? Z předchozích článků připomínající milníky z historie vibrátoru už možná tušíte, že tato erotická pomůcka to se svou 200 letou historií asi nebude. A tušíte správně, nejstarší erotickou pomůckou je logicky ta nejjednodušší – tedy obyčejné dildo. Pojďte s námi nahlédnout do rodokmenů pěti erotických pomůcek současnosti.

Celý článek

Vyjádřete politický názor análním kolíkem

Michaela Kurtaničová / 30.03.2014

Politici všeobecně nepatří mezi osobnosti s rozsáhlými základnami fanoušků. Mezi nejméně oblíbené politiky světa se v poslední době bezesporu řadí ruský prezident Vladimír Putin. Svůj politický názor se netradiční formou rozhodl vyjádřit grafický designer Fernando Sosa, jenž vyrobil anální kolík, který je zmíněnému státníkovi až nápadně podobný. Pojďte se s námi podívat, jak pomocí erotických pomůcek lidé vyjadřují svůj názor na dění v Rusku.

Celý článek

Příručka análního začátečníka – škola roztahování

Mersey / 06.05.2015

Dáš si tam zatím jen jeden prst, ale chceš víc. Máte doma chuť na anální zásun, ale penis se zatím nevejde nebo při sexu bolí. Pak je potřeba análek roztahovat a to tě dnes naučím.

Celý článek

Podobné produkty