vibratory.net

Kovový anální šperk - světle modrý, malý (7,5 cm)

Nádherný anální kolíček, který se prezentuje v pěkném semišovém pytlíčku.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: A1906

Rozměry: délka 7,5 cm, průměr cca 3 cm
Barva: stříbrná, světle modrý krystal
Materiál: slitina kovů, umělý krystal
Výrobce: Moonar

Nádherný anální kolíček, který se prezentuje v pěkném semišovém pytlíčku. Není to kdejaký obyčejný kolík, je to luxusní šperk a přímo vybízí k tomu, aby byl darován! Udělejte jím radost své drahé polovičce, uvidíte, že nebudete litovat. Jeho hladký a čistý design s barevným zářivým šperkem je doslova okouzlující...

Tento stylový kovový kolík menších rozměrů by neměl chybět v erotické sbírce žádného milovníka análního sexu! Blýskavý světle modrý krystal dokonale ozdobí každou prdelku. Schválně, jak se bude váš partner (či partnerka) tvářit, když na něj vyšpulíte zadek doslova "vyšperkovaný" tímto půvabným análním kolíkem? Nabídněte mu, že jím může jemně pootočit nebo jej povytáhnout, aby si mohl krystal důkladně prohlédnout zblízka :)

Pokud vás rajcuje nebo láká dotek vzrušivě chladivého kovu, tento kolík je pro vás ten pravý. Vy ostatní ale nezoufejte, protože kovových erotických pomůcek se kvůli jejich chladnému povrchu vůbec nemusíte bát - stačí je ponořit na pár minut do teplé vody a pak už mohou směle vklouznout rovnou do vašich útrob...

Díky svému promyšlenému tvaru s delší nožkou zakončenou zašpičatělým "vajíčkem" svaly vašeho zadečku kolík krásně semknou, takže bude skvěle držet na svém místě a nevypadne ani při pohybu. A vy budete mít volné ruce na jiné nezbednosti. Vězměte ho s sebou na výlet nebo do obchoďáku!

Kov, ze kterého je kolík vyroben, můžete nalubrikovat jakýmkoliv lubrikačním gelem, na vodní i silikonové bázi. Řádně namazaný zajede dovnitř dřív, než byste řekli "anální kolík se světle modrým krystalem" :)

Velikost tohoto delikátního análního kolíku ocení hlavně začátečníci. Pro pokročilejší máme kolík v trošku větší velikosti.

Čištění je také hračka, jen ho opláchnete vodou a mýdlem. A zvlášť na anální hračky doporučujeme použít ještě speciální desinfekční sprej.

TIP: Nechte si anální kolík zastrčený v zadečku i během sexu nebo masturbace. Objevíte zcela novou úroveň pocitů a spláchne vás vlna takového orgasmu, jaký jste třeba ještě nezažili...

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Tmthetom | před 12 měsíci 100%

Maximální spokojenost, nejdříve jsem uvažoval o nákupu s kamenem Swarovski za 3 000 Kč, ale tento vypadá naprosto totožně a je stejně kvalitní. Ideální velikost, přítelkyni přivádí neskutečné potěšení a ve vteřinách se přizpůsobí okolní teplotě, je to až neuvěřitelné, stačí s ním projet pod tekoucí vodou a ihned má její teplotu (studenou/teplou), stejně tak se okamžitě přizpůsobí tělesné teplotě. Je škoda že nemá nějaké pěkně balení, do kterého ho lze ukládat (obdržel jsem stahovací sáček), nicméně to ničemu neubírá, pouze menší zklamání při rozbalování balíčku ;). Nákup bych určitě doporučil všem! 10/10.

Podobné produkty