vibratory.net

Anální vibrátor s kuličkami Backdoor Lovers, 22 cm

Nemůžete se rozhodnout mezi análním vibrátorem a análními kuličkami?

  • užijete si silné vibrace
  • díky kuličkám zažijete při análním dráždění zcela jiné pocity
  • špička vibrátoru je zahnutá a krásně ohebná
  • velmi tichý chod
  • vhodný pro muže i ženy

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
499

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05858400000

Rozměry: celková délka 22 cm, zasunutelná délka 17 cm, průměr 1,5 - 4,5 cm
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): PVC, ABS (plast)
Baterie: 2x AA (nejsou součástí balení)
Výrobce: You2Toys

Nemůžete se rozhodnout mezi análním vibrátorem a análními kuličkami? Vyzkoušejte anální vibrátor s kuličkami Backdoor Lovers. Jeho špička je totiž vytvarovaná do čtyč kuliček, díky kterým zažijete při zasouvání do análku úplně jiné pocity než při zavádění hladké pomůcky. Kuličky jsou poměrně malé, takže vibrátor potěší i anální začátečníky (ženy i muže).

Vibrátor je příjemně hebký a špička krásně zahnutá a ohebná. Ovládání vibrací pomocí kolečka je plynulé, takže můžete začít u jemných vibrací a pozvolna přejít k těm nejsilnějším. A že je opravdu ucítíte. Určitě vás potěší také velmi tichý chod vibrátoru.

Při hraní nezapomeňte svůj análek i vibrátor pořádně namazat. Můžete použít jakýkoliv vodní nebo i silikonový lubrikační gel, nejlepší je však zvolit anální gel, který je stvořený přímo k těmto hrátkám. V kombinaci s hladkým povrchem vibrátoru vklouznou kuličky dovnitř opravdu snadno.

Údržby se bát nemusíte. Jakmile si s vibrátorem dostatečně užijete, tak ho očistěte pomocí speciálního čističe na erotické pomůcky.

TIP: Díky zahnuté špičce si s vibrátorem užijí i pánové, protože jim krásně "polechtá" prostatu.

22.11.2017

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Podobné produkty