vibratory.net

Vibrátory pro anální sex

Anální vibrátor

Vibrátory určené k análnímu dráždění jsou specifické hlavně svým tvarem. Vespod jsou rozšířené, aby nevklouzly do anusu celé. Hladké vaginální vibrátory by se do análu neměly používat vůbec.

Anální vibrátor ve tvaru penisu
Anální vibrátor ve tvaru penisu

Anální vibrátory se vyrábí v takových tvarech, aby vás dráždily tou nejpříjemnější možnou cestou. Běžná délka je 12-20 cm a průměr 1-4 cm. Obvykle jsou tedy menší a užší než jiné typy. Vibrační motorek je umístěn ve spodní části, aby stimuloval konečník, kde je nejvíce nervových zakončení.

Při análním styku nebo při použití análního vibrátoru je nutné použít lubrikant. Kromě zvlhčení pomáhá přenášet vibrace, takže si více užijete.

Začátečníkům určitě doporučujeme vibrátory užší a z měkkého gelového materiálu. Pro pány existují ohnuté anální vibrátory stimulující prostatu. Výhodou análních vibrátorů a dild (bez vibrace) je, že mohou být ponechány uvnitř jako další zdroj rozkoše během milování či masturbace.

Vibrační anální korále
Anální korále

Pro výrobu análních vibrátorů patří hlavně plast a silikon. Ke dráždění zadečku nedoporučujeme vibrátory z pórovitých materiálů (např. latex, guma), protože vyžadují více pozornosti při čištění.

Zajímavou pomůckou jsou také anální korále. Zasunou se do análu a pak se vyndávají různou rychlostí, která samozřejmě záleží na tom, co je vám příjemné. Anální korále jsou většinou bez vibrací, ale existují i vibrační varianty. Vyrábí se hlavně z gelu.

Výhody a nevýhody análních vibrátorů

  • velký výběr pomůcek (vibrátory, anální korále, kolíky)
  • lze je použít zároveň při styku
  • neobvyklá rozkoš pro ženy i muže
  • cena
  • u gelových pomůcek pečlivost při čištění
  • anální sex není pro stydlivé

Ukázky análních vibrátorů