vibratory.net

Ocelové anální zrcadlo
(spekulum)

Profesionální anální speculum z oceli pro vaše soukromé gynekologické prohlídky!

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E20600
  • Rozměry: délka rukojeti 10 cm; funkční část 7 cm; průměr 3 – 6 cm
  • Materiál: nerezová ocel
  • Barva: stříbrná

Profesionální anální speculum z oceli pro vaše soukromé gynekologické prohlídky! Kvalitu provedení určitě ocení každý milovník clinic sexuálních her. Umožní vám vidět za hranici běžných praktik.

Dvojicí ramen s oblými konci šetrně a bezbolestně zaváděte na místo. Míru rozevření nastavíte a zaretujete pomocí šroubku. Druhým šroubkem určíte vzdálenost ramen u vstupu. Anální speculum je vyrobeno z nerezavějící oceli, takže čištění a údržba bude pro vás snadná, stačí omýt vodou a osušit.

Hodnotilo 13 zákazníků: 65 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Inka | před 3 měsíci 20%

Absolutně nepoužitelné!! Když jsme chtěli zrcátko vyzkoušet a trochu si užít...jediné, co se objevilo byla bolest! Velmi ostré hrany a když ho pak chcete zavřít, podřete si sliznici. Takže nedoporučujeme!!!!

Jiří | před 3 měsíci 40%

Skvělá "hračka", ale příliš malá a materiál není takový, jak jsem očekával. Budu hledat dál nějaký větší a z pravé oceli.

Uživatel 1234 | před 4 měsíci 20%

Dost rozviklané.Spoustu ostrých hran. Nedoporučuju používat, protože podle mě hrozí nebezpečí poranění. Vybalil sem to, zjistil nedostatky a poslal zabalene zpatky. Raději investujte víc do něčeho dražšího, ale kvalitního medicinského produktu.

Kurakao | před 5 měsíci 20%

Při vybalování jsem si říkal...jako fakt super cena. Ale velmi rychle mě začala iritovat jedna věc: Kde je sakra ten šroubek? Stručně: žádnej není! Ani popis výrobku neodpovídá. Délka je menší než 8 cm. Krom toho je nutné být při používání fakt opatrný. Má to strašně ostré hrany! Sorry ale něco takovýho raději ne..

Pítr | před 5 měsíci 20%

Mojí subince se to moc nelíbí.Provedení zrcátka není dostatečně pevné, aby jsme si to mohli užít.

Karma | před 6 měsíci 60%

Bohužel chybí nějaká rozumná specifikace velikosti. Takže jsem trochu zklamaná z velikosti ....Je to spíš zrcátko na zadečky...spíš na dětské velikosti.

Marek V. | před 6 měsíci 100%

Zrcátko je fakt dobrý, ale když se ve střívku otevře,je bohužel v průměru moc malé, musí být větší

Krista | před 7 měsíci 80%

Používejte s opatrností. Plní smysl a účel. Zevnitř má ale ostré hrany pro všechny, co mají rádi tyto hrátky..

Tobiáš D. | před 9 měsíci 80%

Anální zrcátko plní svůj účel, můžu ho jen doporučit Moc díky za nákup.

Ostravak | před 18 měsíci 100%

Zboží je v pořádku, vše bez chyby. Dobrý poměr ceny a kvality a rychlé doručení k tomu. Všechno super.

michal | před 25 měsíci 100%

skvělá hračka, super cena. nezachytává se, s trochou lubrikantu zajede rovnou dovnitř a skvěle roztáhne. kleště jsou pevné, dobře udělané a míň pravděpodobně se uvnitř zachytnou než u jiných typů. miluju vzrušení, když ho mám v sobě a jsem úplně otevřenej

Romca | před 25 měsíci 100%

Uz nikdy si nekoupim levny spekulum. Tuhle chybu jsem udelala pred nekolika mesici. Takze tohle ocelove je presne to, co jsem hledala. Je pevne a vydrzi tvrde zachazeni. Jakmile je otevreny, muzu do nej vsnout cokoliv chci a dokonce si do nej posvitit baterkou, abych videla jak vypada. Medical hratky jsou se spekulem super. Milujeme anal, takze tohle spekulum je neco novyho, co jsme mohli vyzkouset a moc se nam to libilo. Oba dva jsme poteseni kvalitou a funkcnosti A+++

Rex | před 28 měsíci 100%

Rádi si hrajeme na doktora/sestřičku a tohle spekulum jsem koupil své paní, aby ho na mě při takových příležitostech používala. Otevře mě a může dovnitř vsouvat dilda, vibrátory, kolíky, vlastně cokoliv. Miluju ten otevřený pocit. Hodně mě to vzrušuje. Ocel mám rád studenou, ale dá se nahřát. Dobře se zavádí s trochou lubrikantu a pak do mě může strkat, co se jí zlíbí. Je super být úplně otevřený, když mi masíruje prostatu. Díky análnímu spekulu jsou naše hry ještě víc vzrušující.

Podobné produkty