vibratory.net

Antibakteriální čisticí pěna na ruce System JO, 50 ml

Jemná antibakteriální čisticí pěna na ruce od amerického výrobce System JO šetrně myje a zároveň ničí nežádoucí mikroorganismy.

  • ideální použití na cestách a v přírodě
  • malé balení se vleze do každé tašky
  • neobsahuje alkohol ani parabeny - nedráždí pokožku

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3100004639

Balení: plastová lahvička s dávkovačem
Obsah: 50,3 ml
Použití: Vymáčkněte menší dávku pěny do dlaně. Důkladně pěnu rozetřete (promněte obě ruce) - po dobu minimálně 15 sekund. Opláchněte vodou.
Složení: benzalkonium chloride (0,13%) - aktivní složka; water, coco-glucoside, laurtrimonium chloride, cocamidopropylamine oxide, citric acid, fragrance - neaktivní složky
Výrobce: System JO (USA)

Jemná antibakteriální čisticí pěna na ruce od amerického výrobce System JO šetrně myje a zároveň ničí nežádoucí mikroorganismy.

Balení je diskrétní a vejde se do každé tašky - ideální na cestování a když si chcete užít třeba sex v přírodě :)

Použití je snadné a rychlé - vymáčnete trochu pěny do dlaně, promnete si ruce, opláchnete vodou, a je hotovo. A můžete se směle oddávat klidně i fistingu někde v lesíku pod jedličkou...

Pěna neobsahuje alkohol, parabeny, ropné složky ani glycerin. Složení nedráždí pokožku.

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro vnější použití. Zamezte kontaktu s očima. V případě vniknutí přípravku do očí, vypláchněte oči čistou vodou. Pokud se objeví alergická reakce (podráždění pokožky nebo zarudnutí), která přetrvává déle než 72 hodin, přestaňte pěnu používat a o vhodnosti dalšího užívání přípravku se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud dojde k pozření přípravku, kontaktujte lékaře. Přípravek není určen pro děti.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Snoopy | před 13 měsíci 100%

Nejlepší čistidlo na hračky na trhu! Tuhle malou lahvičku jsem si koupil na cesty, protože občas je prostě potřeba si vzít hračky s sebou! Tohle je udrží čisté a nezůstane na nich žádný dráždivý zbytek produktu, který by nějak ovlivnil další použití.

Příručka Nadsamce – Fisting pro absolutní začátečníky

Nadsamec / 16.03.2017

Varování! Fisting je aktivita vyžadující znalosti a zkušenosti. Zasunout celou pěst do vagíny či análku není jen tak, a proto přináším osvědčené pěstní tipy.

Celý článek

Čubky z internetu! Jak dostat do postele blogerky a roztahovačky z Tinderu?

Nadsamec / 29.10.2015

Okukování čičin na netu už dávno není jen pro asociální lůzry, kteří si celé dny mastí tyč před monitorem. Je i pro nadsamce s chutí obšťastnit všechny ty hloupoučké blogerky a opuštěné sekretářky.

Celý článek

5 pravidlel zdravého sexu v přírodě

Mersey / 24.08.2016

Při sexu v lesíku či na louce se ti může snadno stát, že si domů doneseš infekci intimního ústrojí. Mám s tím vlastní zkušenost. Tak si pojď přečíst, na co si dát pozor a jak se vyhnout problémům a přesto si krásně užít.

Celý článek

Nejčastější mužské chyby při sexu a jak to muže odnaučit

xOV / 31.05.2013

Asi každá dívka zažila rande, které probíhalo skvěle, dokud nedošlo na intimnosti. Ačkoliv nápadník byl velmi sympatický, stačilo pár kiksů a bylo po všem. Přesto nad ním nemusíte lámat hůl. Dobrých mužů je jako šafránu, takže proč ho raději nezkusit převychovat? Přinášíme Vám návod, jak je to odnaučit.

Celý článek

Podobné produkty