vibratory.net

Antibakteriální čisticí pěna na ruce System JO, 50 ml

Jemná antibakteriální čisticí pěna na ruce od amerického výrobce System JO šetrně myje a zároveň ničí nežádoucí mikroorganismy.

  • ideální použití na cestách a v přírodě
  • malé balení se vleze do každé tašky
  • neobsahuje alkohol ani parabeny - nedráždí pokožku

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3100004639

Balení: plastová lahvička s dávkovačem
Obsah: 50,3 ml
Použití: Vymáčkněte menší dávku pěny do dlaně. Důkladně pěnu rozetřete (promněte obě ruce) - po dobu minimálně 15 sekund. Opláchněte vodou.
Složení: benzalkonium chloride (0,13%) - aktivní složka; water, coco-glucoside, laurtrimonium chloride, cocamidopropylamine oxide, citric acid, fragrance - neaktivní složky
Výrobce: System JO (USA)

Jemná antibakteriální čisticí pěna na ruce od amerického výrobce System JO šetrně myje a zároveň ničí nežádoucí mikroorganismy.

Balení je diskrétní a vejde se do každé tašky - ideální na cestování a když si chcete užít třeba sex v přírodě :)

Použití je snadné a rychlé - vymáčnete trochu pěny do dlaně, promnete si ruce, opláchnete vodou, a je hotovo. A můžete se směle oddávat klidně i fistingu někde v lesíku pod jedličkou...

Pěna neobsahuje alkohol, parabeny, ropné složky ani glycerin. Složení nedráždí pokožku.

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro vnější použití. Zamezte kontaktu s očima. V případě vniknutí přípravku do očí, vypláchněte oči čistou vodou. Pokud se objeví alergická reakce (podráždění pokožky nebo zarudnutí), která přetrvává déle než 72 hodin, přestaňte pěnu používat a o vhodnosti dalšího užívání přípravku se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud dojde k pozření přípravku, kontaktujte lékaře. Přípravek není určen pro děti.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Snoopy | před 15 měsíci 100%

Nejlepší čistidlo na hračky na trhu! Tuhle malou lahvičku jsem si koupil na cesty, protože občas je prostě potřeba si vzít hračky s sebou! Tohle je udrží čisté a nezůstane na nich žádný dráždivý zbytek produktu, který by nějak ovlivnil další použití.

Příručka Nadsamce – Fisting pro absolutní začátečníky

Nadsamec / 16.03.2017

Varování! Fisting je aktivita vyžadující znalosti a zkušenosti. Zasunout celou pěst do vagíny či análku není jen tak, a proto přináším osvědčené pěstní tipy.

Celý článek

Nejčastější mužské chyby při sexu a jak to muže odnaučit

xOV / 31.05.2013

Asi každá dívka zažila rande, které probíhalo skvěle, dokud nedošlo na intimnosti. Ačkoliv nápadník byl velmi sympatický, stačilo pár kiksů a bylo po všem. Přesto nad ním nemusíte lámat hůl. Dobrých mužů je jako šafránu, takže proč ho raději nezkusit převychovat? Přinášíme Vám návod, jak je to odnaučit.

Celý článek

Čubky z internetu! Jak dostat do postele blogerky a roztahovačky z Tinderu?

Nadsamec / 29.10.2015

Okukování čičin na netu už dávno není jen pro asociální lůzry, kteří si celé dny mastí tyč před monitorem. Je i pro nadsamce s chutí obšťastnit všechny ty hloupoučké blogerky a opuštěné sekretářky.

Celý článek

5 pravidlel zdravého sexu v přírodě

Mersey / 24.08.2016

Při sexu v lesíku či na louce se ti může snadno stát, že si domů doneseš infekci intimního ústrojí. Mám s tím vlastní zkušenost. Tak si pojď přečíst, na co si dát pozor a jak se vyhnout problémům a přesto si krásně užít.

Celý článek

Podobné produkty