vibratory.net

B4 - Vibrační erekční kroužek Ovo - černý

Další designový výrobek značky Ovo, který se pyšní nejen skvělým vzhledem, ale také dokonalými funkčními vlastnostmi.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
439

dostupnost neznámá

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000010156
  • Kroužek je jemně elastický, dá se roztáhnout až na 5 cm
  • Délka (celková): 84,4 mm
  • Šířka: max. 39 mm
  • Váha: 32,3 g
  • Baterie: 2x LR41 (jsou součástí balení)
  • Materiál: lékařský silikon

Další designový výrobek značky Ovo, který se pyšní nejen skvělým vzhledem, ale také dokonalými funkčními vlastnostmi. Sametově hladký kroužek prodlužuje a zpevňuje erekci, zároveň ovšem působí slastně i na klitoris. Výrazné drážky po celé délce silikonové placičky dráždí malý uzlíček při každém kontaktu. Silné a tiché vibrace z patrony uvnitř kroužku posunou partnery k cílové metě mnohem rychleji a dosažení orgasmu bude pro muže i ženy intenzivnější.

Hodnotilo 9 zákazníků: 50 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Chameleon | před 18 měsíci 100%

Musím přiznat, že když jsem Ovo b4 poprvé viděl, byl jsem trochu zmatený. Mám si to dát na penis nebo to použít jako lžíci na boty? Nikdy jsem nic takového neviděl, ale je to německý design a ti ví, co dělají. Neroztáhlý má 2,5 cm a stimulační část má 5 cm a je na ní textura podobná jako na pneumatikách. Uvnitř je mini vibrátor a na konci výběžku tlačítko. Trochu nám dělalo problém vibrátor z kroužku vyndat, ale snadno se zapíná. Silikon je bez olova i ftalátů. Takže je opravdu jemný na dotek a ještě k tomu bezpečný. Když se na kroužek podíváte, je jasné, koho má stimulovat. Vibrace mají problém doputovat až do penisu, kroužek jsem nebyl schopný roztáhnout, aby se mi vešel zároveň i přes varlata. Řekl bych, že na průměrné velikosti je nejlepší, když ho nasadíte jen na penis. Pokud ho správně nastavíte, stimulační výběžek je na ideálním místě, aby dráždil vaši partnerku.Když ho otočíte dolů, funguje, i když to děláte zezadu. Díky unikátnímu designu hračky se dá použít i na ruční stimulaci: kroužek si nasadím kolem ukazováčku a prostředníčku a výběžek posunu do dlaně. Pak můžu partnerku dělat prstama a přitom na ni tlačit vibrátor. A hodil se i během orálu! Přitom držím výběžek partnerce na vagíně a kroužkem jí přejíždím po klitorisu. Hračka jí vibruje mezi tím, co ji jí lížu přes kroužek. Kroužek Ovo B4 se docela líbí i mé partnerce, zvlášť když ho používám během misionáře. Říkala, že když si dám kroužek kolem prstů a dělám jí to rukou, hrozně se jí líbí ta vibrující struktura. Minivibrátor se velice snadno zapíná a mění i během sexu. U sólo hrátek jí vibrace přišly ok na standartní hračku, ale aby se udělala, chtělo by to něco silnějšího. Napřed se jí moc nezdál ten design, ale nakonec jí byl příjemný. Ukázalo se, že Ovo B4 je solidní kroužek za tu cenu. Nabízí stimulaci navíc vaší partnerce a přitom funguje jako skvělý kroužek pro vás: zvyšuje citlivost a prodlužuje výkon (jako u všech hraček, co omezují proudění krve, je lepší je používat jen 20-30 min). Vibrace z mini vibrátoru jsou docela slabé a spíš bzučivé. Muž z nich skoro nic necítí. Takže pokud nemusíte vibrace, ale rádi byste partnerce udělali dobře, tak to pro vás bude fajn. Kroužek je super nákup a můžete s ním vyzkoušet zase něco nového.

Adrian | před 19 měsíci 40%

kroužek je fajn, ale ta věc nemá dostatečnej výkon, aby silně vibrovala. doufám, že brzo vymyslí něco silnějšího

MICHAEL | před 20 měsíci 100%

pani, to je teda krouzek! pokud se chcete promenit v totalniho kance, tak tohle je neco pro vas. jenom mala rada: varujte ji, protoze to bude dlouha noc

Chameleon | před 21 měsíci 80%

Musím se přiznat, že když jsem Ovo 4 poprvé viděl, byl jsem trochu zklamaný. Mám si to nasadit na penis nebo to použít jako lžíci na obouvání bot? Nikdy jsem podobný erekční kroužek neviděl. Ale je to německý design a Němci jsou na tohle dobří, takže co. Neroztažený má kroužek zhruba 2,5 cm a ta stimulační část je zhruba 5 cm a je udělaná z vroubkovaného povrchu, něco jako pneumatiky. Mini vibrátor pevně sedí v stimulační části a zvenku je tlačítko. Sice jsme měli trochu problém vibrátor z kroužku vyndat, ale snadno se zapínal a vypínal. Silikon, ze kterého je Ovo B4 vyrobený je bez ftalátů a olova. Takže je neuvěřitelně hebký na dotek a navíc ho můžete nosit bez obav. Vibrace jen těžko dosáhly až k mému penisu, ale moje přítelkyně je rozhodně cítila. Silikon je pružný, ale přes varlata se mi kroužek nevešel. Řekl bych, že je to pro průměrně velké chlapy a funguje nejlíp, když ji nasadíte jenom na penis. Když to uděláte správně, stimulační část je v ideální poloze, aby vibrovala pro vaši partnerku. V misionářské poloze je vibrátor nad penisem a otírá se o partnerčinu vagínu. Když ho dáte pod něj, poslouží stejně při sexu zezadu. Přišli jsme na to, že v téhle poloze je nejlepší vibrátor přidržovat rukou. Díky unikátnímu designu Ovo B4 funguje jako pomocník při manuální stimulaci; nasadil jsem si ho na ukazováček a prostředníček směrem do dlaně, pak jsem mohl svou přítelkyni prstit a přitom na ní tlačit vibrátor. Hračka se osvědčila i při orálním sexu! Stimulační část jsem držel na vagíně a kroužkem kroužil po klitorisu. Celá hračka vibrovala, zatímco jsem jí lízal klitoris přes kroužek. Ovo B4 se ukázal jako solidní a slušně naceněný erekční kroužek. Partnerce poskytne stimulaci navíc a k tomu funguje jako klasický kroužek: zvyšuje vzrušení a prodlužuje rekci (jako se všemi hračkami, které limitují průtok krve je nejlepší omezit hrátky na 20-30 minut). Vibrace z mini vibrátoru jsou trochu slabé a spíš bzučí než duní. Muž z nich prakticky nic nemá, takže to funguje dobře, pokud se ve vibracích nevyžíváte nebo chcete nabídnout partnerce něco víc.

Radek | před 23 měsíci 20%

Dvě hvězdy za design, ale komu to pomůže? Jednu hvězdu za funkci, vibrace jsou jen špatnej vtip Myslel jsem si.... OVO, super výrobek, ale bohužel převzal jen chyby předchůdců.

Nino | před 26 měsíci 20%

Moc tvrdy material. A hned pri prvnim vyndani vibracni patrony za ucelem vymeny baterii se utrhnul ten zapínací/vypínací silikonový knoflík.

Loner | před 27 měsíci 10%

myšlenka dobrá, provedení k ničemu, vyhozené peníze

rxcrrts | před 30 měsíci 20%

Dvě hvězdičky za design. Ale ten to asi nezachrání že? Jedna hvězdička dolů za funkci. Ty vibrace jsou hodně špatný vtip. Říkal jsem si? "OVO ... Skvělé, mají další produkt na trhu ... hnedka ho vyzkouším." Stejné nedostatky měl už jeho předchůdce.

Opice | před 31 měsíci 60%

Roztáhne se dobře, aby se vám tam vešel penis. Ale ne dost i na koule. Vibrátor je na nic při sólo aktivitách. Ještě jsem to nezkoušel s holkou, abych viděl, jaký to bude s ní. Vibrace nejsou moc silný, spíš hodně jemný. Mohlo by se hodit použít na stimulaci klitorisu na předehru.

Zvrhlé hrátky po sexu

Mersey / 28.02.2015

Kouřilky a polykačky, vášnivé milovnice mužského semene, beznadějné romantičky zbožňující líbání... chci se s vámi podělit o jeden skvělý zážitek. Od té doby už nejsou hrátky se spermatem jen strohé polykání... od toho večera mě to vážně začalo bavit.

Celý článek

SexFit – kroužek na penis s počítadlem zásunů

Michaela Kurtaničová / 18.08.2014

Fitness aplikace pro chytré telefony k měření sportovních výkonů dnes používá kde kdo. Na sociálních sítích pak mnozí sdílí statistiky zhltaných kilometrů a spálených kalorií. Nyní přichází kroužek na penis SexFit, který dokáže měřit sexuální aktivitu. Kromě počtu zásunů, jejich rychlosti a dalších parametrů si můžete z naměřených dat dělat grafy a statistiky. Chcete vědět, kdy a kde bude „krokoměr“ na penis k dostání?

Celý článek

Závislost na sexu 2/2 – příběhy nymfomanek a erotomanů

Lucie Čermáková / 08.06.2012

Závislost na sexu je vážný problém, ale stejně tak je to zajímavé a mnohdy velice úsměvné téma. Existuje vůbec závislost jako nemoc? Co je v sexu normální a co už ne? I někteří známí herci a herečky jsou sexuálními úlety přímo posedlí. Nevěřili byste, jakých šíleností jsou lidé pod vlivem neutuchajícího chtíče schopni.

Celý článek

Podobné produkty