vibratory.net

Babydoll košilka s kalhotkami
(černá)

Tohle prádýlko vás promění v křehkou hračičku, po které zatouží každý muž!

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
779 649
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 27409661111
  • Velikosti: S/M; M/L
  • Materiál: 100% polyamid
  • Barva: černá
  • Výrobce: Cottelli Collection

Tohle prádýlko vás promění v křehkou hračičku, po které zatouží každý muž! Průhledný materiál odhaluje vše, no pořád vám dává pocit určitého zahalení.

V soupravě naleznete košilku na ramínka, která vám sahá cca do poloviny zadečku a kalhotky. Vaše lůno ozdobí krajka, stejně tak ramínka a kraje košilky. Dráždivý lehký obleček ve stylu babydoll pro Vaše žhavé chvilky.

Hodnotili 3 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Dan | před 14 měsíci 100%

S tímto kompletem jen tak něco neschováte. Je to přitažlivější než když je partnerka úplně nahá. Každopádně je to parádní kousek, doporučuji všem.

Eskáda | před 20 měsíci 100%

Moc pěkná košila, dobrá kvalita. Splnila očekávání, vhodná i pro větší poprsí. Mám velikost 80 G, kalhotky 38/40, M/L

ája | před 29 měsíci 100%

Manžel byl opravdu mile překvapen - byl to narozeninový dárek a opravdu se to povedlo. Oživý to milostný život, všem to vřele doporučuji.

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 2/7 – hry na lékařská témata

Mersey / 04.09.2014

Hrát si na doktora či doktorku zkoušel v dětství snad každý z nás, jako jeden z prvních způsobů objevování tajů opačného pohlaví. V dospělosti můžeme lékařské hry posunout ještě o značný kus dále. Mohou se odehrávat v opravdové ordinaci, v pokoji jako ordinace vybaveném, či na jakémkoliv jiném místě, které si partneři zvolí za vyšetřovnu. Důležité jsou lékařské pomůcky, nástroje a oblečky. Pojďte si s námi poškádlit fantasii několika scénáři na erotické hrátky na lékařská témata.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 1/7 – inspirace do postele

Mersey / 28.08.2014

Toužíte v posteli vyzkoušet nové praktiky a hledáte inspiraci na něco netradičního a klidně i tvrdšího? Pak čtěte dále. Připravili jsme pro vás rozsáhlý přehled BDSM her, postelových scénářů a fantazií určený všem, kteří si při sexu nechtějí hrát jen na tatínka a maminku. Tipy na nové techniky trestů, ponižování a dominance. Známá pohádková věta "Pojďte, Pane, budeme si hrát" zde nabývá zcela nových rozměrů.

Celý článek

Podobné produkty