vibratory.net

Babydoll košilka s kalhotkami
(černá)

Tohle prádýlko vás promění v křehkou hračičku, po které zatouží každý muž!

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
779 649
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 27409661111
  • Velikosti: S/M; M/L
  • Materiál: 100% polyamid
  • Barva: černá
  • Výrobce: Cottelli Collection

Tohle prádýlko vás promění v křehkou hračičku, po které zatouží každý muž! Průhledný materiál odhaluje vše, no pořád vám dává pocit určitého zahalení.

V soupravě naleznete košilku na ramínka, která vám sahá cca do poloviny zadečku a kalhotky. Vaše lůno ozdobí krajka, stejně tak ramínka a kraje košilky. Dráždivý lehký obleček ve stylu babydoll pro Vaše žhavé chvilky.

Hodnotili 3 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Dan | před 10 měsíci 100%

S tímto kompletem jen tak něco neschováte. Je to přitažlivější než když je partnerka úplně nahá. Každopádně je to parádní kousek, doporučuji všem.

Eskáda | před 16 měsíci 100%

Moc pěkná košila, dobrá kvalita. Splnila očekávání, vhodná i pro větší poprsí. Mám velikost 80 G, kalhotky 38/40, M/L

ája | před 25 měsíci 100%

Manžel byl opravdu mile překvapen - byl to narozeninový dárek a opravdu se to povedlo. Oživý to milostný život, všem to vřele doporučuji.

BDSM techniky pro pokročilé 1/7 – inspirace do postele

Mersey / 28.08.2014

Toužíte v posteli vyzkoušet nové praktiky a hledáte inspiraci na něco netradičního a klidně i tvrdšího? Pak čtěte dále. Připravili jsme pro vás rozsáhlý přehled BDSM her, postelových scénářů a fantazií určený všem, kteří si při sexu nechtějí hrát jen na tatínka a maminku. Tipy na nové techniky trestů, ponižování a dominance. Známá pohádková věta "Pojďte, Pane, budeme si hrát" zde nabývá zcela nových rozměrů.

Celý článek

Obdělávání těhotné zahrádky povoleno a doporučeno!

Nadsamec / 06.08.2015

Pokud si někdo myslí, že k sexu s těhotnou může přistupovat stejně jako k dovádění s tuctovou baculkou, je to neohrabaný vůl. Pro ty ostatní je tady návod z praxe, ve kterém jde doslova o život. A taky o skvělý sex!

Celý článek

Ultimátní průvodce – 30 tipů jak být ženou snů (+ test jak na tom jsi)

Bohunka / 31.01.2017

Být skvělá v posteli neznamená tancovat v sexy prádle a splnit jako ochotný pejsek vše, na co muž pomyslí. Taková žena by ho koneckonců bavila jen chvíli. Štěstí v posteli se skládá z maličkostí, drobných signálů touhy, sebevědomí i důvěry. Naučím tě být skvělou milenkou, ať jste spolu krátce nebo snad sto let :)

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Podobné produkty