vibratory.net

Bezdrátové vajíčko vibrační Plaisirs Secrets

Vibrační vajíčko Plaisirs Secrets ocení dámy, které milují krásny design, zároveň ale potřebují dobrý výkon a příjemný materiál, který nestudí.

  • nenápadné dálkové ovládání
  • povrch vajíčka vás nadchne jemností
  • vybíráte z až 10 programů
  • nekompatibilní se silikonovými gely

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 219 999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E23436
  • Materiál: lékařský silikon
  • Délka: 6 cm
  • Průměr: 3,5 cm
  • Baterie: 2x AAA (vajíčko), 2x CR2025 (ovládání)
  • Dosah: 0,5m (pro osobní použití)

Vibrační vajíčko Plaisirs Secrets ocení dámy, které milují krásny design, zároveň ale potřebují dobrý výkon a příjemný materiál, který nestudí. Užívejte si díky dálkovému ovládání kdekoliv a kdykoliv, udělejte si ze společného nakupování s partnerem smyslnou předehru, nebo si okořeňte jakýkoliv sport.

Vajíčko vám svým tvarem a velikostí poskytne ideální pocit vyplnění, vibrace dobře ucítíte, ale nebude vám zavazet. Po použití ho snadno vyberete pomocí ouška. Povrch vajíčka vás zhýčká jemností, lékařský silikon navíc nezpůsobuje nijaké alergické reakce.

Největší devízou této hračky je jeho dálkové ovládání, kterým regulujete intenzitu vibrací. Je velice nenápadné, vypadá jako stylový mp3 přehrávač s displejem, v skutečnosti je ale klíčem k vaší nekončící rozkoši. Vytáhnete jej bez obav i na veřejnosti, ovládač je skutečně nenápadný. Programová výbava vás mile překvapí – vybíráte až z 10 vibračních programů.

Hodnotilo 13 zákazníků: 64 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zákazník | před 7 měsíci 20%

Vibrace jsou ok, nicméně dosah je tak marnej, že stačí dát jen ruku mezi a vajíčko už nefunguje tak jak má.. Navíc se nedají použít žádné "klasické" baterie, které by se hned nevybily.

Johana | před 11 měsíci 80%

Vajíčko je celkem velké a těžké, takže kdo není zvyklý ani na venušiny kuličky, tak to druhý den rozhodně pocítí ;) Celkově je ale zpracování úplně v pořádku. Poněkud laciné mi připadne dálkové ovládání. Baterie moc dlouho nevydrží, takže se pak musí vyhodit. Jestli bych si to koupila znovu? Asi spíš ne. Ale teď takový přístroj mám a jsem s ním spokojená.

Anna | před 21 měsíci 20%

Tento produkt nemohu doporučit. Ze stříbrného prstýnku se uvolňuje stříbrná barva. Zbytky barvy zůstávají na těle. Vyrábět takový produkt nekvalitně je pro mě nepochopitelné. Po prvním testování nefungují ani vibrace. Skvělý nápad, ale bohužel špatná výroba.

Natálie | před 22 měsíci 80%

Je dost tiché takže ho můžu používat i v práci v kanceláři, je to krásné uvolnění od toho ťukání těch nudných účtů.

KrystynA | před 24 měsíci 80%

povrch je hodně hebký a je příjemný při zavádění. není moc velké a nosí se pohodlně. ovládání se mně osobně nezdá moc intuitivní, ale já nejsem technicky zručný typ takže.... rozhodně mě to ovládání ale nijak nevadí, narozdíl od jiných hraček, které musí člověk před prvním použitím hodinu štelovat....

Karla | před 25 měsíci 100%

Rychlé dodání, dobře zabalené, baterie zdarma, funguje bez problému. Když použijete vajíčko v klidnějším prostředí, tak samozřejmě vibrace uslyšíte, v rušnějším prostředí prostředí je ale perfektní a ostatní lidé ho nemají šanci uslyšet. Já i můj přítel jsme s vajíčkem moc spokojení a používáme ho rádi :)

zákazník | před 26 měsíci 40%

Krabice je pěkná a zpracování je výborné. Má různé módy, od vibrujících až po pulzující. Moje žena ale bohužel nic necítila a vůbec jí to nevzrušilo. Proto dáváme jen dvě hvězdičky.

Fred | před 27 měsíci 60%

Na nažhavení při předehře je to fajn hračička ale výdrž baterií by mohla být lepší. Za zvážení by stálo nějaké pochromované vajíčko.

Eva | před 29 měsíci 60%

představovala sem si víc, ale je dobré

Kolibřík | před 30 měsíci 60%

Miluju nové technologie a nové inovativní přístupy v oblasti erotických hraček, ale tohle prostě nebylo ono. Jednoduchost ovládání a to, že vidíte jasně, co jste nastavili, je super, ale vibrace nejsou dost silné, aby se daly cítit uvnitř. Doufala jsem, že to budu moct nosit v kanceláři, ale vysoké pištění, které hračka vydává, je hnedka slyšet.

Káťulka V. | před 31 měsíci 80%

Na vajíčko si nemůžu stěžovat, dělá co má a to v 11 různých vibračních stupních. Design je pěkný elegantní a diskrétní, krabice je odolná a používám ji k uskladnění vajíčka pořád. Dodané baterie kupodivu fungovaly (čosto se u těchhle věcí stává, že baterie, které jsou v balení už jsou vybité), ale zdá se, že vajíčko hodně žere, už po krátkém použití byly skoro vybité. Je to rozumný produkt za nižší až středně vysokou cenu, se kterým si užijete.

Sam*23 | před 40 měsíci 80%

pokud chcete docela levnou hracku na zvyseni rozkosi, kterou muze pouzivat muz i zena, tak tohle je neco pro vas. tenhle produkt rozvibruje vas svet!

Dixie | před 41 měsíci 60%

Tohle je fakt super nápad, takovej bezdrátovej vibrátor, co vypadá jako iPad! A komu by se nelíbila bezdrátová hračka na dráždění na veřejnosti! Jenom nečekejte šíleně silný vibrace, to je možná ale výhoda, když je kolem vás plno lidí!

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

19.10.2017

Celý článek

Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Michaela Kurtaničová / 16.07.2013

Kvalitnější sexuální prožitky, objevování nejtajnějších zákoutí ženského těla, zpevňování svalů pánevního dna a s tím související prevence nebo eliminace zdravotních obtíží. Všechno tohle je možné získat díky jednomu banánu. Kouzelnému banánu.

Celý článek

Kegelovy cviky pro ženy

Plazboz / 22.09.2010

Kegelovy cviky jsou skupinou cviků pro posílení pánevního dna. Mají pozitivní vliv na sexuální život, pomáhají při léčbě inkontinence a jsou vhodné jako cvičení po porodu. Mužům silné pánevní dno přináší zlepšení erekce a lepší kontrolu nad orgasmem. V dnešním článku se však budeme věnovat kegelovým cvikům pro ženy.

Celý článek

Podobné produkty