vibratory.net

Bezdrátové vibrační vajíčko Vibe Therapy Reign

Vibrační vajíčko Reign od Vibe Therapy s bezdrátovým dálkovým ovládáním splní sen všem nadšeným fanouškům diskrétních erotických hrátek na veřejnosti - má totiž neuvěřitelný dosah přes 30 m!

  • neuvěřitelný dosah - více než 30 m
  • anatomický tvar pro maximální pohodlí
  • snadné bezdrátové ovládání
  • voděodolné

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
899

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E22725

Rozměry: vajíčko: délka 7,5 cm + poutko 7,3 cm, průměr 3,2 cm; ovládání: délka 8,3 cm
Barva: stříbrná, růžová
Dosah: více než 30 m
Materiál: ABS (plast), 100% silikon
Baterie (jsou součástí balení): 1x L1028, 2x SUM5 R1
Výrobce: Vibe Therapy

Vibrační vajíčko Reign od Vibe Therapy s bezdrátovým dálkovým ovládáním splní sen všem nadšeným fanouškům diskrétních erotických hrátek na veřejnosti - má totiž neuvěřitelný dosah přes 30 m! To umožňuje anténa důmyslně zabudovaná do silikonového poutka.

Těšit se můžete na pěkných 7 vibračních/pulsačních programů, které se jednoduše ovládají jediným tlačítkem na dálkovém ovládání. Tamtéž je také umístěno tlačítko pro zapnutí/vypnutí přístroje.

Díky anatomickému tvaru se vajíčko pohodlně usadí ve vašem nitru. Pomocí ohebného pružného poutka jej poté zase pohodlně vytáhnete.

Plastový materiál bezvadně přenáší vibrace a po nalubrikování dobře klouže. K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Po použití stačí vajíčko opláchnout čistou vodou a jemným mýdlem. K desinfekci je vhodný speciální čisticí prostředek na erotické pomůcky.

Voděodolné.

TIP pro muže: Poškádlete nadrženou ženušku během nakupování v obchoďáku, na procházce, nebo doma (a klidně i při sledování fotbalu ve vedlejší místnosti) :)

Hodnotilo 10 zákazníků: 62 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Debra | před 7 měsíci 20%

Absolutní propadák! Jsem velmi zklamaná. Bohužel vůbec nesplnil má očekávání. Kromě toho: Baterie skoro nejsou k dostání nebo jen velmi obtížně.

Maba | před 7 měsíci 20%

Už ho máme po druhé a opět jelo jen asi dvakrát po sobě. Po 14 dnech bez používání přestalo jet, navzdory novým bateriím. Bohužel zcela nepoužitelné. Škoda, vzhled i velikost jsou super. Tohle by měl výrobce co nejrychleji vylepšit.

Uživatel12 | před 8 měsíci 40%

Vibrační vajíčko se jednoduše ovládá a je opravdu účinné... ;-) Ale bohužel jsou baterie jak v samotném vibrátoru tak i v ovládání po 2 dnech bez jakéhokoli používání úplně vybité! U vibrátoru ve stálém Standby režimu je to pochopitelné, ale jak to, že jsou i baterie v ovládání stejně tak rychle vybité?? Jelikož se nedají použít žádné AA nebo AAA baterie, je to celkem drahá zábava. Kromě toho se ani nedají potřebné baterie koupit na každém rohu..:-((

Štefan | před 9 měsíci 40%

Šikovná malá vychytávka, která vám dokáže zpříjemnit večer/noc/den. Jednoduchý design, hladké hrany, nic, co by vadilo. Programy jsou taky v pořádku a snadno se ovládají. Přiměřená cena. ALE: Jak už bylo několikrát zmíněno. Šíleně to žere baterku :-( Použili jsme to jednou, potom to asi týden leželo v zásuvce a baterky v tomto malém přístrojku byly úplně prázdné! Naštěstí jsem si objednal náhradní baterie. A vytahovat baterky po každém použité taky není ideál. Už to bohužel tak často nepoužíváme. Škoda

Krishpina | před 9 měsíci 60%

V podstatě to není špatné, jen kdyby to nepotřebovalo speciální baterky, které jsou dost drahé. Vibrace nejsou moc silné, často špatný kontakt.

Slunce | před 10 měsíci 80%

Tuto hračku mi objednal manžel. Baví nás to ale oba! Ženy ho mohou díky tichému provozu bez problémů nosit třeba na návštěvě u kadeřníka. Mezi nedostatky patří příliš snadné otvírání krytu baterie na dálkovém ovládání a neustále pátrání po poslední vybrané vibraci po vypnutí vajíčka. Baterie jsou po dvou letech střídmého používání stále fit! (po každém použité jsem je ale vytahovala) Závěr: malá radůstka na rozehřátí před akcí za výhodnou cenu.

Karolína | před 11 měsíci 100%

Miluju to!!! Když dorazilo, bylo v perfektním stavu a přesně dle popisku. Rychlé dodání. Děkuji.

m.d. | před 11 měsíci 80%

Předchozí recenzi nerozumím. Souhlasím, že baterie sice nejsou k dostání na každém rohu, ale dají se bez problémů objednat online. Nám přístroj a dálkové ovládání po dvou dnech baterky nevybije, leží tady už dva měsíce aniž by Reign ubyla síla.

Mirek B. | před 12 měsíci 80%

Funguje výborně..koho to nechá klidným, ten je frigidní. Jen s těma baterkama je to trochu potíž ...nesmí se nechávat v přístroji, jinak jsou už po pár dnech prázdné i když jste s tím nic nedělali...

Rayman | před 12 měsíci 100%

Vibrační vajíčko, dělá to, co má. Moje partnerka je s ním spokojená. Při nošení nepřekáží. Jediná nevýhoda, pokud to vnímáte jako nevýhodu, je, že když je naplno, je celkem hlučné. Takže třeba v restauraci nebo tam, kde je klid, si toho můžou lidi všimnout. S negativními komentáři ostatních nesouhlasím. Baterie se tak rychle nevybíjejí a když to nepotřebujete, dají se jednoduše vyndat. Baterie jsou k dostání v hobbymarketech nebo výhodněji na ebay. Závěr: + Vibrační vajíčko vás potěší, pokud chcete zažít něco jiného + efektivní + příjemný na nošení - Při plném výkonu bzučí

Líbejte se, ať vám neuschne!

Mersey / 15.04.2015

Nechci vás strašit, ale váš sexuální život v následujícím roce jednoznačně závisí na tom, jak pečlivě se budete líbat pod rozkvetlým stromem.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

18.10.2017

Celý článek

Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Michaela Kurtaničová / 16.07.2013

Kvalitnější sexuální prožitky, objevování nejtajnějších zákoutí ženského těla, zpevňování svalů pánevního dna a s tím související prevence nebo eliminace zdravotních obtíží. Všechno tohle je možné získat díky jednomu banánu. Kouzelnému banánu.

Celý článek

Kegelovy cviky pro ženy

Plazboz / 22.09.2010

Kegelovy cviky jsou skupinou cviků pro posílení pánevního dna. Mají pozitivní vliv na sexuální život, pomáhají při léčbě inkontinence a jsou vhodné jako cvičení po porodu. Mužům silné pánevní dno přináší zlepšení erekce a lepší kontrolu nad orgasmem. V dnešním článku se však budeme věnovat kegelovým cvikům pro ženy.

Celý článek

Podobné produkty