vibratory.net

Bič se srdíčkem Bad Kitty

Neposlouchá vás váš partner či partnerka?

  • ohebné ABS a měkký silikon se postarají o vzrušující bolest
  • na kůži budou zůstávat otisky ve tvaru srdíčka
  • malá protiskluzová rukojeť
  • praktické poutko pro zavěšení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
329

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24912491001

Rozměry: celková délka 45 cm, délka rukojeti 4 cm
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): ABS, silikon
Výrobce: Bad Kitty

Neposlouchá vás váš partner či partnerka? Sjednejte si poslušnost pomocí bičíku od Bad Kitty, který má na konci srdíčko.

Bičíkem můžete udělit jemné varování, ale když si to situace bude žádat, můžete i přitvrdit a přejít k pěkně tvrdému, ale láskyplnému výprasku, že si váš subík nebo subinka tři dny nesedne na zadek. To, že má být poslušná, jí budou připomínat pěkně vybarvené srdíčkové otisky na kůži. :)

Samotný bičík je vyroben z odolného a ohebného plastu (ABS), srdíčko je pak vyrobené z měkkého silikonu, který bude krásně pleskat o kůži. Malá protiskluzová rukojeť zabrání tomu, aby vám bičík nevypadl z ruky. V době míru můžete bič pověsit za malé řetízkové poutko mezi ostatní výchovné nástroje.

Hodnotilo 6 zákazníků: 97 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Noční drbna | před 3 měsíci 100%

Totálně roztomilý bičík...byl to dárek na Valentýna ;)a měl úspěch. Jestli to bolí nebo ne závisí na síle úderu a taky na prahu bolesti :/ Bohužel musím říct, nejsem teda moc zběhlá - ale řekla bych, že pro lidi, co milují SM a užívají si bolest, to bude moc jemné. Jsem spíš citlivější, takže mně to stačí. Takže možná spíš pro začátečníky nebo pro citlivější trestance :)

Tvoje drahá | před 4 měsíci 100%

Jednoduchý "hudební nástroj" z plastu. Váha je jednoznačně na silikonovém srdci. Už jen malý úder stačí na krásný zvukový doprovod. :)

Martina K. | před 4 měsíci 80%

Bič plní svůj účel a srdíčko vypadá moc dobře. Snadno se čistí.

francis | před 4 měsíci 100%

Moc fajn pomůcka pro vyjádření svých požadavků lehkými údery láskyplnou silou.

Uživatel085 | před 4 měsíci 100%

Přesně to, co jsem hledal, malý, pěkný a za výhodnou cenu.Totální trhák na naší motoparty a ano i malý bičík něco umí.

Ajťák | před 4 měsíci 100%

Skvělý a pevný. Silikon je pružný a sametově hebký. Rukojeť je pevná, ale zároveň lehce ohebná. Žádný nepříjemný zápach a prostě je to pecka pro pěkné chvilky :-)

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Mersey / 05.12.2016

Víte, jak to bylo s Mikulášem doopravdy, jak ve skutečnosti vznikla tradice mikulášské nadílky? Skupinový sex se třemi mladými kočkami byste asi nečekali. Mikuláš byl prostě chlap, který si rád užíval. Za své laškování však musel nést následky. Pojďte si přečíst, jak to bylo.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem

Mersey / 26.06.2014

Práh bolesti a hranice mezi příjemným a nepříjemným se liší den ode dne, závisí na náladě i únavě. A protože cílem mrskání nemusí být bolestivý výprask, ale spíše postupné jemné týrání, musí být pán ke své subce velmi vnímavý. Díky tomu se pak bičování může stát dobrým nástrojem spíše psychického ponížení než fyzického násilí.

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Podobné produkty