vibratory.net

Bič se srdíčkem Bad Kitty

Neposlouchá vás váš partner či partnerka?

  • ohebné ABS a měkký silikon se postarají o vzrušující bolest
  • na kůži budou zůstávat otisky ve tvaru srdíčka
  • malá protiskluzová rukojeť
  • praktické poutko pro zavěšení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
329

dodání do 12 dní

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24912491001

Rozměry: celková délka 45 cm, délka rukojeti 4 cm
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): ABS, silikon
Výrobce: Bad Kitty

Neposlouchá vás váš partner či partnerka? Sjednejte si poslušnost pomocí bičíku od Bad Kitty, který má na konci srdíčko.

Bičíkem můžete udělit jemné varování, ale když si to situace bude žádat, můžete i přitvrdit a přejít k pěkně tvrdému, ale láskyplnému výprasku, že si váš subík nebo subinka tři dny nesedne na zadek. To, že má být poslušná, jí budou připomínat pěkně vybarvené srdíčkové otisky na kůži. :)

Samotný bičík je vyroben z odolného a ohebného plastu (ABS), srdíčko je pak vyrobené z měkkého silikonu, který bude krásně pleskat o kůži. Malá protiskluzová rukojeť zabrání tomu, aby vám bičík nevypadl z ruky. V době míru můžete bič pověsit za malé řetízkové poutko mezi ostatní výchovné nástroje.

Hodnotilo 6 zákazníků: 97 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Noční drbna | před 1 měsícem 100%

Totálně roztomilý bičík...byl to dárek na Valentýna ;)a měl úspěch. Jestli to bolí nebo ne závisí na síle úderu a taky na prahu bolesti :/ Bohužel musím říct, nejsem teda moc zběhlá - ale řekla bych, že pro lidi, co milují SM a užívají si bolest, to bude moc jemné. Jsem spíš citlivější, takže mně to stačí. Takže možná spíš pro začátečníky nebo pro citlivější trestance :)

Tvoje drahá | před 2 měsíci 100%

Jednoduchý "hudební nástroj" z plastu. Váha je jednoznačně na silikonovém srdci. Už jen malý úder stačí na krásný zvukový doprovod. :)

Martina K. | před 2 měsíci 80%

Bič plní svůj účel a srdíčko vypadá moc dobře. Snadno se čistí.

francis | před 2 měsíci 100%

Moc fajn pomůcka pro vyjádření svých požadavků lehkými údery láskyplnou silou.

Uživatel085 | před 2 měsíci 100%

Přesně to, co jsem hledal, malý, pěkný a za výhodnou cenu.Totální trhák na naší motoparty a ano i malý bičík něco umí.

Ajťák | před 2 měsíci 100%

Skvělý a pevný. Silikon je pružný a sametově hebký. Rukojeť je pevná, ale zároveň lehce ohebná. Žádný nepříjemný zápach a prostě je to pecka pro pěkné chvilky :-)

BDSM techniky pro pokročilé 5/7 – role z běžného života

Mersey / 25.09.2014

Ten den si vzala na sebe do práce novou minisukni a elegantní lodičky, vypadala vkusně vyzývavě a měla ze sebe dobrý pocit. Práce se jí ale nevedla a nálada šla dolů. Takhle na ni bude šéf pěkně naštvaný. Když se odpoledne vrátil do kanceláře, našel ji nervózní, roztěkanou a asi před chvílí brečela. Vypadala neskutečně roztomile. A sakra sexy! Dal jí facku, až jí vyhrkly slzy. Hned na to další a druhou rukou ji silně přitáhl za vlasy. Otočil si ji k sobě zády, zatáhl vlasy až se s výkřikem prohnula v zádech. Vykasal ji sukni a rozepnul si kalhoty...

Celý článek

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Mersey / 26.02.2015

Staň se sebevědomým Dominantem a udělej své ženušce potěšení, o jakém se jí nesnilo. Mám pro tebe tři zaručené návody, kterými tu svou nadrženou kočičku dostaneš do submisivního ráje.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Podobné produkty