vibratory.net

Biggi LoveBullet vibrační vajíčko plastové (5 cm)

Biggi LoveBullet je vibrační vajíčko s kabelovým dálkovým ovládáním z tvrdého průhledného plastu, který dobře přenáší vibrace.

  • několik stupňů vibrací
  • skvělý poměr cena/výkon - výhodná koupě
  • lze použít vaginálně i análně
  • není bezdrátové

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
339

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05567770000
  • Rozměry: délka 5 cm; průměr 2,5 cm
  • Barva: fialová (transparentní)
  • Baterie: 2 x AA
  • Materiál: ABS (bez obsahu ftalátů)
  • Výrobce: You 2 Toys

Biggi LoveBullet je vibrační vajíčko s kabelovým dálkovým ovládáním z tvrdého průhledného plastu, který dobře přenáší vibrace. Jejich intenzitu si můžete nastavit v několika stupních. Vhodné pro vaginální i anální použití. Znásobte svou rozkoš použitím vibrátoru na klitoris, nebo si užíte anální stimulaci během klasického sexu.

Ideální vajíčko zejména pro začátečníky, svým skvělým poměrem cena / výkon potěší ale každého.

Hodnotilo 5 zákazníků: 68 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Šimon B. | před 26 měsíci 80%

Já, i moje přítelkyně jsme si s tímto vajíčkem moc užili. Víc k tomu psát nechci ;)

Simona Otáhalová | před 27 měsíci 20%

Toto byla hračka, na kteoru jsem se obzvláště těšila, a skutečně: má silné nastavitelné vibrace a malou velikost což z něj dělá ideální hračku na cesty. Dá se zavést i anáně, což je vlemi příjemná a zařídí to, aby si toto skvělé vajičko mohli užít jak partnerka, tak i partner. Navíc muži milují dálková ovládání, takže z tohoto budou mít radost. Každopádně je to silná věcička, která se dá používat mnoha způsoby. Bohužel se ale ukázalo, že toto je produkt na jedno použití. I když jsou kabely obtažená tenkým plastem, tak rozhodně nejsou voděodolné. Měly by být alespoň odolné vůči tělním tekutinám, což ale nejsou. Již po prvním použití navlhnul vnitřek vajička a začalo blbnout. Jediné, co potom ještě dokázal, byla občasná elektrická rána kvůli špatnému zpracování. S vajičkem jsem zacházela velmi šetrně a pozorně, ale stejnak to nepomohlo. Balení obsahuje i baterie. Shrnuto: raději se poohlédněte po jiném produktu, který bude lépe zpracovaný. Účinost tohoto vajička je sice vynikající, ale jeho zpracování je hrozné, až nebezpečné.

Fanta | před 28 měsíci 80%

Samozřejmě ho používám i na partnerku. Používáme ho velmi často. Doporučuji.

Michal | před 36 měsíci 80%

Tohle vibrační vajíčko je skvělá věc, dobře vibruje, ale musí se s ním zacházet opatrně, jelikož nevypadá moc stabilně, ale zato je sním spousta zábavy.

frg666 | před 36 měsíci 80%

...při delším používání se vajičko zahřívá a vlhne zevnitř, i když nemáte nikde zastrčené. Tím pádem se stalo to, čeho jsem se bála, kvůli vlhkosti vajíčko zkratovalo a nyní leží v koši. Vydrželo ale skoro půl roku, a kdyby nedošlo k zvlhnutí, ráda bych ho dále používala. Je to skvělá hračka pro partnera i partnerku, dokud funguje.

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

17.10.2017

Celý článek

Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Michaela Kurtaničová / 16.07.2013

Kvalitnější sexuální prožitky, objevování nejtajnějších zákoutí ženského těla, zpevňování svalů pánevního dna a s tím související prevence nebo eliminace zdravotních obtíží. Všechno tohle je možné získat díky jednomu banánu. Kouzelnému banánu.

Celý článek

Kegelovy cviky pro ženy

Plazboz / 22.09.2010

Kegelovy cviky jsou skupinou cviků pro posílení pánevního dna. Mají pozitivní vliv na sexuální život, pomáhají při léčbě inkontinence a jsou vhodné jako cvičení po porodu. Mužům silné pánevní dno přináší zlepšení erekce a lepší kontrolu nad orgasmem. V dnešním článku se však budeme věnovat kegelovým cvikům pro ženy.

Celý článek

Podobné produkty