vibratory.net

Bridget - vnadná nafukovací panna

Blond nafukovací panna Bridget pro vaše divoké party, nebo reálné uspokojení.

  • modelovaný obličej si zamilujete
  • opravdu velké poprsí vás nenechá chladným
  • oblečte jí její vyzívavé bikiny
  • některé švy jsou tvrdé

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 5171190000
  • Rozměry: životní velikost, 3 otvory
  • Materiál: PVC
  • Barva: tělová
  • Výrobce: Orion

Blond nafukovací panna Bridget pro vaše divoké party, nebo reálné uspokojení. Čeká na vás trojlístek otvorů, 3D reálny obličej, dlouhé blond vlasy a nechybí ani hezké vybavení na hrudi – velká prsa s bradavkami jak se patří.

Součástí balení jsou i bikiny růžové barvy. Panna má roztažené nohy a „narostla“ do životní velikosti. Ideální jako dárek pro přátelé nebo oživení na rozloučce se svobodou a jiných oslavách.

Hodnotilo 15 zákazníků: 62 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Helena | před 22 měsíci 100%

Koupila jsem to jako staromládenecký dárek. Vypadá skoro realisticky a moc se těším až uvidím jeho obličej až tu pannu uvidí. jako dárek doporučuju.

olaf Omar | před 23 měsíci 20%

Koupil jsem si jí před pár dny a už mi nejde nafouknout....špatná kvalita.

koumes gregorios | před 25 měsíci 100%

Dal jsem to jako dárek k narozeninám a to bylo skvělý!!! Samozřejmě tohle nikdo nečeká a byla to sranda.

Mula | před 26 měsíci 20%

otvory tyhle panenky jsou ostry, pusa na spatnym miste...sice jsou otvory doste velky ale...lepsi je si ty penize usetrit.

A-zakaznik | před 27 měsíci 20%

Měl jsem mnoho těhle panenek, v různých cenových hladinách a vždycky jsem je otestoval s negativními výsledky. Společný jmenovatel všech je (a to je fakt smutný:() že se vůbec nehodí k masturbaci. (Jediná výjimka je použití na party jako žert.) 1) materiál je obvykle tak jemně zpracovaný, že švy se časem rozestoupí a ona rupne. Proč nemají stejnou kvalitu jako třeba nafukovací matrace je mi záhadou...tedy pokud nedoufají, že si zákazník znovu koupí stejnou pannu. 2) Problém se stabilní pozicí. Malá fleibilita pro zákazníka. Proč nikoho nenapadlo aby byly zvlášť nafouknutelné ruce, nohy, trup tak aby se mohlo nabízet více pozic? 3) Mnoho spojů na těch "otvorech vášně" je ostrých. Anebo jsou příliš těsné.

hvězdná díra | před 28 měsíci 80%

Je to docela pěkná panenka za přijatelnou cenu. Samozřejmě musíte vědět, že se pohybujeme na dolní cenové hranici takže nečekejte žádné zázraky. Má lehce tvarovaný obličej a pokud je používána běžně je i docela stabilní. U těch co se na ní narazí s celou svou váhou, no nemůžou být překvapení, že jí tím rozbijou. Mrzí mě, že každý kdo má takofouhle panenku doma je hned označovaný za pervezáka nebo někoho kdo nesežene holku. Pro mě je to jen hračka se kterou si něco užiju když zrovna není s kým. Měli byste vědět, že většinový obrat erotických obchodů jsou vibrátory a dilda pro ženy. U moderní ženy se bere jako normální, že si chtějí užít, když je partner pryč, a já to mám stejně jako ty ženský.

Martin | před 29 měsíci 100%

Krásná holka, nedávejte ke grilu. hustej vtípek :D

Tim R | před 29 měsíci 60%

Musím říct, že to není úplně nej se s ní milovat, když vás dřou ty ostré otvory.

kávomil | před 32 měsíci 40%

není špatná jen je rychle odrovnaná, škoda ale je to tak, nekupujte na párty to se nevyplatí

laserbam1027 | před 34 měsíci 100%

HROZNĚ JSEM SE POBAVIL. Jenom ten ústní otvor, člověk se tam musí vkroutit dovnitř! Stylový účes ;-) ale abych řekl po pravdě šukat jí nejni dobrý. Ty otvory jsou moc drsný. Možná kdyby bylo víc něčeho na vklouznutí.... Na druhou stranu za tu cenu jsem se fakt pobavil!

štefan B. | před 37 měsíci 20%

Nejsem spokojen. Nefunguje jak by měla, aspoň s mým nádobíčkem.

Denis Osušák | před 41 měsíci 100%

Byl jsem velmi skeptický, co mi vlastně dojde. Nakonec jsem příjemně překvapený. Poměr cena / výkon je ok. Pro pobavení sem tam je dostatečná, budete potřebovat hodně klubrikantu. :)

blázen | před 43 měsíci 40%

Je jasný že je ta panna za velmi příznivou cenu! Nicméně kvalita by mohla být lepší v každém případě! otvory jsou velmi špatně ukončeny a chce to moc lubrikantu aby se člověk mohl hýbat pořádně! Navíc okraje jsou po odstranění hygienické pečeti narušené a dokážou fakt zabolet. Zabalil jsem jí za 5 minut! Nedoporučuju...radši si připlaťte.

silák | před 45 měsíci 100%

Fakt má velkej hrudník, líbí se mi jak sedí a hlava je velmi dobře vypracovaná...můžete s ní dělat spoustu pěkných věcí.

cool nix | před 45 měsíci 20%

Nelíbí se mi: 1, její vlasy vypadávají 2, vstup do úst je moc úzký nedoporučuju velikost a obličej jsou ok

Silikonové realistické panny 4/4 – zákulisí továrny na panny

xOV / 26.07.2013

V posledním díle nahlédneme do zákulisí výroby panen. Dozvíte se například, jak vypadá dílna, kde se panny montují, nebo jestli si můžete podle fotek nechat vyrobit kopii své oblíbené herečky. Se zakladatelem firmy RealDoll si promluvíme o jeho plánech na robotické panny a závěrem se pokusíme proniknout do přísně střežených dílen japonské firmy Orient Industries.

Celý článek

Silikonové realistické panny 1/4 - téměř dokonalá náhrada ženského těla

xOV / 22.06.2013

Možná jste ještě nestihli zaregistrovat, že sexuální pomůcky zažívají novou éru. Seznámíme vás s čerstvými informacemi z oblasti realistických panen, které jsou k nerozeznání od opravdových žen. Naučíme vás zásady jejich údržby a používání. Navíc se dozvíte jaké to je, provozovat sex s umělou pannou.

Celý článek

Silikonové realistické panny 3/4 – komunita uživatelů

xOV / 11.07.2013

V dalším pokračování seriálu o realistických pannách zabrousíme mezi komunitu jejich uživatelů. Dozvíte se například, na jakých diskusních fórech si můžete vyměňovat zkušenosti nebo kde se dá koupit panna z druhé ruky. Dále zjistíte například jaké to je mít silikonovou pannu za manželku nebo jak se žije člověku, který se živí jejich opravováním.

Celý článek

5 nejpodivnějších věcí, které lidé dělají s umělými pannami

Michaela Kurtaničová / 03.10.2013

Jistě si dovedete představit, co všechno se dá s umělými pannami dělat. Hlavně v posteli. Někteří lidé s nimi však dělají i poměrně nezvyklé věci, na ještě nezvyklejších místech. No posuďte sami.

Celý článek

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Podobné produkty