vibratory.net

Catsuit s otvory v rozkroku a pro prsa
(černý)

Rafinovaný kousek oblečení, který promluví jasnou řečí za vás - dnes večer se nudit nebudete!

  • otevřený rozkrok pro snadný přístup do klína
  • otvory pro prsa
  • sexy rukávky ve stejném stylu

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
349
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 02323270000
  • Velikost: S – M, L – XL
  • Materiál: 100% polyamid
  • Barva: černá
  • Výrobce: Mandy Mystery

Rafinovaný kousek oblečení, který promluví jasnou řečí za vás - dnes večer se nudit nebudete! Catsuit pro milovníky sexu v oblečení, vaše intimní partie, prsa i zadeček jsou dostupná, protože se na těchto místech nacházejí otvory.

Catsuit z jemné elastické látky, obepne vaše křivky a skvěle je zvýrazní. Materiál má menší oka, takže celý obleček je značně průhledný. Součástí jsou i rukávky, které tvoří sladěný celek s catsuitem. Kousek, který vaši polovičku nikdy neomrzí!

Hodnotili 4 zákazníci: 95 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

DMax | před 24 měsíci 100%

Vybraný kousek.... Skvělý !

G | před 33 měsíci 100%

odzbrojující na mojí přítelkyni........

grafička21 | před 36 měsíci 100%

Mám velikost 38 a prsa 85B a tahle kombinace krátké/otevřené síťoviny ve velikosti S/M mi fakt sedla perfektně. Navíc je ta síťovina docela pružná a přizpůsobí se tělu...je to dobrý i na menší prsa než má modelka na obrázku. Oblíkejte si ty otvory na krku a mezi nohama opatrně abyste si to nezničily. Jsem s tímhle nákupem hodně spokojená a doporučuju dál.

Čára | před 38 měsíci 80%

ok

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Podobné produkty