vibratory.net

Celotělový latexový vak

Latexový vak určený všem milovníkům těsného latexového sevření rozproudí krev v žilách fanouškům nevšedných vjemů.

  • partnera či partnerku dokonale znehybní
  • univerzální velikost

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 02850990000
  • Rozměry: průměr v neroztaženém stavu 58 cm; průměr otvoru pro krk 16 cm
  • Velikost: univerzální S – L
  • Materiál: latex
  • Barva: černá
  • Výrobce: LateX

Latexový vak určený všem milovníkům těsného latexového sevření rozproudí krev v žilách fanouškům nevšedných vjemů. Po navlečení vám bude trčet z vaku jenom hlava, čehož se dá patřičně využít například k orálnímu sexu. Z vaku se dostanete ven i bez pomoci jiné osoby, není to ale snadný úkol. Pro zvýšení bezmocnosti doporučujeme použít větší množství lubrikačního gelu. Vhodný pro netradiční zážitky ve dvojici i o samotě.

Kvalitní přírodní latex odolává mechanické zátěži. Díky roztažnosti materiálu má univerzální velikost (v rozmezí konfekčních velikostí S – L). Užíte si těsnost svého malého soukromého latexového věznění!

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Daniel Hrnčíř / 26.07.2011

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Celý článek

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

Podobné produkty