vibratory.net

Samodržící černé síťované punčochy s červenou stužkou

Důmyslně řešené černé síťované punčochy se šněrováním na zadní straně jsou správnou volbou pro dámy, které hledají smyslnost a extravaganci.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
389
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 25203031021
  • Velikost: S, M, L
  • Materiál: 100% polyamid
  • Barva: černá, červené šněrování
  • Výrobce: Cottelli Collection

Důmyslně řešené černé síťované punčochy se šněrováním na zadní straně jsou správnou volbou pro dámy, které hledají smyslnost a extravaganci. Netradiční kousek určitě získá oblibu vašeho partnera. Milovnící dámských nožek z nich budou u vytržení! Zadní straně dominuje červená saténová stužka, která tvoří šněrovačku po celé délce lýtek.

Punčochy mají drobná očka. Síla použitého vlákna je vyšší než u normálních punčoch, jsou proto odolné vůči poškození. Vaše stehna ozdobí lem ozdobné krajky se silikonovými pásky, díky kterým drží punčochy na svém místě i při pohybu. Vyjádřete své ohnivé já těmito neobvyklými samodržícími punčochami!

Hodnotilo 5 zákazníků: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Babajaga | před 16 měsíci 100%

Krásné punčochy. Bohužel v popisu není nic o tom, že si červené šněrování musíte navlíct sami.

Klára | před 21 měsíci 20%

Navléct to na sebe je šílentsví, sotva jsem je měla na sobě, udělala si mi díra na patě. Nekupovat

anonym | před 35 měsíci 60%

Jsou docela pěkné, jen na stehnech úzké -tam moc nesedí. Trochu mě vytočilo to navlékání stužky těmi pidi dírkami.Trvá to věčnost, aby to aspon trochu vypadalo

Sabina | před 35 měsíci 20%

Tyhle punčochy vypadají dobře jenom na obrázku, protože když je máte na sobě a noha se ohne, punčocha nezůstane na kůži, jako tady na obrázku, ale kvůli gumovému pásku se napne odlepí se od nohy až k lýtku. To už pak moc sexy nevypadá. Kromě toho se pak taky ještě rozpáral šev dole u prstů. Dá se to zašít, ale určitě by se to nemělo stávat.

Hudlana | před 41 měsíci 100%

všechno v pořádku

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Podobné produkty