vibratory.net

Červené minišaty s černou krajkou Nikola (Cottelli Collection)

Minišaty Nikola představují vhodnou volbu při výběru dráždivého, ale elegantního kousku, s kterým zajisté uděláte radost vašemu partnerovi.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 069 899
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 27103233031
  • Velikost: M, L, XL
  • Materiál: 90 % polyamid, 10 % elastan
  • Barva: červená a černá (krajka, ramínka)
  • Výrobce: Cottelli Collection

Minišaty Nikola představují vhodnou volbu při výběru dráždivého, ale elegantního kousku, s kterým zajisté uděláte radost vašemu partnerovi. Přední části dominuje šněrovačka s černou stužkou, kterou doplňují pásy jemné krajky po celé délce. Díky tomu vám minišaty opticky zúží pás. Šaty svou délkou odhalují téměř celé nohy, sahají těsně pod zadeček. Oceníte jejích pohodlnost i během delšího nošení, šaty nemají nijaké výstuhy.

Zadní strana zakryje polovinu vašich zad a zadeček, je hladká, bez dekorací. Ulahoďte i vy oku svého partnera těmito krásnými šatičkami z dílny popředního výrobce erotického prádla Cottelli Collection, odměna na sebe nenechá určitě dlouho čekat…

Obdělávání těhotné zahrádky povoleno a doporučeno!

Nadsamec / 06.08.2015

Pokud si někdo myslí, že k sexu s těhotnou může přistupovat stejně jako k dovádění s tuctovou baculkou, je to neohrabaný vůl. Pro ty ostatní je tady návod z praxe, ve kterém jde doslova o život. A taky o skvělý sex!

Celý článek

Podobné produkty