vibratory.net

Čisticí sprej na erotické pomůcky PicoBong (cestovní balení), 10 ml

Čisticí sprej na erotické pomůcky PicoBong má praktické a diskrétní cestovní balení - na první pohled vypadá jako fix, takže nikdo nepozná, co že si to s sebou vlastně vezete.

  • praktické a diskrétní cestovní balení
  • neobsahuje alkohol
  • bezpečný i při kontaktu s pokožkou - nemusí se oplachovat vodou
  • lze použít na všechny materiály

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
149

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E23678

Obsah: 10 ml
Balení: plastová lahvička s rozprašovačem
Složení: (Water), Glycerin, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-12 Dimethicone, Benzethonium Chloride, PEG-20 Sorbitan Cocoate, Phenoxyethanol, Citric Acid, Fragrance, Disodium EDTA
Výrobce: PicoBong by LELO

Čisticí sprej na erotické pomůcky PicoBongpraktické a diskrétní cestovní balení - na první pohled vypadá jako fix, takže nikdo nepozná, co že si to s sebou vlastně vezete. :)

Sprej má rychlé a snadné použití - jednoduše ho nastříkáte na čištěnou plochu, 5 vteřin počkáte a poté setřete hadříkem. Sprej je bezpečný i při kontaktu s lidskou pokožkou, takže pomůcky nemusíte po čištění oplachovat vodou. Neobsahuje alkohol a je vhodný pro všechny druhy materiálů (latex, silikon i gumu).

UPOZORNĚNÍ: Zamezte kontaktu s očima a nepolykejte. V případě vniknutí přípravku do očí je vypláchněte čistou vodou a poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Hodnotili 4 zákazníci: 85 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

nebezpečná | před 7 dny 80%

pro začátečníka s malou sbírkou erotických hraček nebo pro někoho zkušenějšího, kdo potřebuje praktické čistidlo na cesty je tenhle sprej naprosto super

lejdy N | před 11 dny 80%

čistící sprej od picobong je perfektní na všechny bdsm hračky, ale pokud máte hračky, co si strkáte tam dovnitř, tak na to bohužel nestačí

MarkétK | před 14 dny 80%

Neexistuje důvod, proč si sprej koupit, pokud teda nepotřebujete něco na cesty. Je to fakt dobrý čistidlo, ale moc ho tam není. Líbí se mi, že je praktický a diskrétní. Ale i přes to bych si ho asi nekoupila, pokud nepotřebujte něco, co můžete nosit u sebe. Je to docela drahej špás vzhledem k tomu, na kolik použití vyjde.

vanilka | před 16 dny 100%

čistící sprej PicoBong je fantastický, když nechcete, aby se vám doma válela obří lahev čističe. sprej v tužce je diskréní a malý, takže ho nenápadně schováte fakt kamkoliv!

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

20.10.2017

Celý článek

Podobné produkty