vibratory.net

Dezinfekční sprej na pomůcky i tělo Pjur med (100 ml)

Dezinfekční sprej od společnosti Pjur med je vhodný pro použití na erotické pomůcky i tělo.

  • použitelný se všemi druhy materálů

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
329 309

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 06302090000
  • Balení: plastová lahvička s mechanickým rozprašovačem (100 ml)
  • Výrobce: Pjur med

Dezinfekční sprej od společnosti Pjur med je vhodný pro použití na erotické pomůcky i tělo. Dermatologicky testovaný, skvělá snášenlivost i citlivější pokožkou. Neobsahuje alkohol, nedráždí sliznice. Bez vlastní vůně nebo chuti, neutralizuje však ostatní pachy.

Použít jej můžete s většinou běžně užívaných materiálů pro výrobu erotických pomůcek jako latex, guma, silikon, plasty, kůže. Použití je rychlé a snadné. Nastříkejte na čištěnou plochu a utřete kusem tkaniny. Působí preventivně proti velké části bakteriálních a plísňových ochoření. Skvělá volba pro všechny, kteří si potrpí na čistotu a zdravotně nezávadné erotické hrátky.

Hodnotilo 6 zákazníků: 82 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

mychalek | před 1 měsícem 20%

Podle informací na internetu měl byt velký což Já vyžadoval, to byl ale kroužek pro penis a varlata tak malý že by je neprocpal kojenec tak nevím Podle informací na internetu měl byt velký což Já vyžadoval, to byl ale kroužek pro penis a varlata tak malý že by je neprocpal kojenec tak nevím jaky to má smysl kupovat když větší průměr není ani se nevyrábí nikomu s větším penisem a průměrem nedoporučuji! to má smysl kupovat když větší průměr není ani se nevyrábí nikomu s větším penisem a průměrem nedoporučuji!

E | před 18 měsíci 80%

Koupil jsem ho na čištění sexuálních hraček. Neparfémovaný, i když není úplně bez zápachu, ale nic se mnou nedělá(jsem alergický na vůně). Doporučuju.:)

maličkákvěta | před 27 měsíci 100%

Používala jsem celá léta čističe na hračky založené na principu: umyj/otři. Tohle lze použít pro oba takže jsem to vyzkoušela. Zatímco předchozí ubrousky byly poněkud štíplavé, přišla změna - nic neštípalo. Jen nasprejuj a otři. Hotovo! A stejně tak na hračky. Rozhodně koupím znovu.

Zoe | před 28 měsíci 100%

Mám ráda spreje na čištění, speciálně když zabíjí choroboplodné zárodky. Jsem totální chorobo-fob a často cítím jak mi žijou malý bakterie na mých hračkách pokud nepoužiju speciální sprej. Z nějakého důvodu nevěřím mýdlu a vodě a taky spousta čistících prostředků obsahuje parabeny. Chtěla jsem pjur med už dluho, ale přišel mi drahý. Nakonec jsem ho koupila. Jestli jste vyděšení, ze všech zárodků, co se plazí kolem, měli byste si ho pořídit. Taky byste si ho měli pořídit pokud máte citlivou kůži kterou dráždily jiné spreje. Jsem si jistá, že se i za tu cenu vyplatí!

Květa | před 28 měsíci 100%

Ze všech produktů co jsem vyzkoušela kvůli mykóze má tenhle jediný viditelný efekt. Používám ho každý den.

mopslík | před 35 měsíci 90%

Používám to s ženskými ubrousky a ne jako standardní mýdla, nezanechá tě to podrážděnou nebo vysušenou. Líbí se mi, že stačí vzít hračky, sebe, jeho a nepotřebujete víc. je to spolehlivý a uklidňující produkt za rozumnou cenu a velmi užitečný!

5 pravidlel zdravého sexu v přírodě

Mersey / 24.08.2016

Při sexu v lesíku či na louce se ti může snadno stát, že si domů doneseš infekci intimního ústrojí. Mám s tím vlastní zkušenost. Tak si pojď přečíst, na co si dát pozor a jak se vyhnout problémům a přesto si krásně užít.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

21.02.2017

Celý článek

Kompletní průvodce klinik fetišem

Sandra / 25.09.2015

Chcete svoje erotické hry posunout novým směrem a chybí vám inspirace? Jako děti jsme si snad všichni hráli "na doktora", tak to pojďme oživit a dát tomu reálný ráz s opravdickými klinik pomůckami a postupy.

Celý článek

21.02.2017

Celý článek

Podobné produkty