vibratory.net

Dilatátor - kolík do penisu
(dutý), 7 mm

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu, jaké není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možné!

  • dráždění penisu zevnitř je pocit jako žádný jiný
  • dutý - při výstřiku sperma volně vytéká
  • zúžená špička usnadní zavádění

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
369

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: A1702

Rozměry: vnější průměr 7 mm, celková délka 4,4 cm, vnitřní průměr kroužků 2,5 cm a 3 cm
Barva: stříbrná
Materiál: slitina kovů

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu, jaké není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možné! Zaujalo vás to, viďte? :)

Tenhle dilatátor má podobu kolíku do penisu. Je dutý, takže když vystříknete se zastrčeným dilatátorem, sperma volně vyteče ven. Kolík zastrčíte do močové trubice a jeden ze dvou dodávaných kroužků se pohodlně usadí za hlavičkou penisu. Díky kroužku dilatátor dokonce sám drží na místě.

Sotva se chladivý kov jen zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání. Kolík pomalu a jemně krouží po žaludu, užíváte si to. Na ústí močové trubice se zaleskla kapička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice krůček po krůčku rozestupuje, aby kolík pojala. Toho orgasmického pocitu se už nikdy nebudete chtít vzdát! Ten dosud nepoznaný pocit, neskutečná rozkoš, která plyne z dráždění penisu zevnitř, vás naprosto uchvátí!

A to ještě není všechno. I následné vytahování kolíku je takovým dalším orgasmem, může se vám zdát jakoby prodloužený a zpomalený zároveň.

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Penetrace penisu je dráždivá podívaná, protože když si kolík razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat jeho pohyb a dokonce jej i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně. Pod kůží ucítíte klouzat cosi pevného.

Dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte kolík i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

Povrch dilatátoru je hladký a mírně zúžená špička usnadní zasouvání. Nemá žádné nebezpečné ostré hrany.

Začátečníkům určitě doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, s jednoduchou hladkou sondou nejmenšího průměru (4 mm). Nebojte se, trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout zase o kousek větší slast v podobě širšího dilatátoru ;)

A jestli je pro vás tohle všechno pořád málo, zkuste dilatátor s vibracemi! Nebo fantastický dilatátor pro elektrosex!

Hodnotilo 12 zákazníků: 84 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

prvňák | před 6 měsíci 60%

pěkné hladké provedení , u prvního zasouvání to bylo velké vzrušení a při vrcholu byl dlouhý výstřik .

Josef | před 9 měsíci 100%

Úžasnej produkt. Nebyl jsem si jistej, jestli se mi vejde do močové trubice, ale použil jsem trochu kokosovýho oleje a zajelo to dolů bez bolesti... tohle byl můj první kolík. Teď chci zkusit něco delšího. Nejlíp až do močovýho měchýře

Stanislav L. | před 10 měsíci 100%

Nejsem zklamaný. Klidně bych uvítal ještě delší. Ten kov je opravdu nerezová ocel, pěkně opracovaná, vypadá jak na obrázku. Děkuji!

Beduin | před 11 měsíci 100%

Ten kolik se nepouziva moc snadno. Doporucuju napred pouzit dilatator, aby vam to slo lip. Je potreba hodne trpelivosti.

roman | před 12 měsíci 100%

skvělé služby obchodu, ale ten kroužek je bohužel moc malý

Ivan | před 13 měsíci 100%

Trochu jsem si kolik jeste ohnul, aby byl trochu kratsi, takze ted sedi velice dobre. Muzu ho nosit cele dny a noci.

Martin K. | před 13 měsíci 100%

Doporučuju!

zákazník | před 14 měsíci 80%

kolík by chtěl ještě trochu poladit... ale ocel je kvalitní a hračka je celkově dost příjemná a hladká

Nikdo | před 14 měsíci 20%

Ten velkej kroužek byl moc malej (to je asi moje chyba), ale jinak ta jediná část, která měla být hladká - špička, která se zavádí, je skoro až ostrá. Takže je to nakonec docela nebezpečný.

A_m | před 14 měsíci 100%

Všechno jak na fotce. Bez problémů, ale nezapomeňte vyčistit tu dírku!

Tadeáš | před 15 měsíci 80%

Dobrá kvalita, jen kroužek je malej. Jinak je velikost ok

Honza | před 15 měsíci 60%

Vypadá jak na obrázku ale ten malý kroužek se prakticky nedá nasadit...

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Jak jsem si nechala udělat intimní piercing

Mersey / 02.02.2016

Přináším ti reportáž z piercingového salonu, z jedné konkrétní aplikace intimního piercingu. Pokud uvažuješ o ozdobě tam dole, ale neumíš si představit, jak aplikace piercingu probíhá, pak je tento článek právě pro tebe.

Celý článek

Podobné produkty