vibratory.net

Dilatátor - stupňovitý, 5 - 8 mm

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu, jaké není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možné!

  • dráždění penisu zevnitř je pocit jako žádný jiný
  • sedm dráždivých stupínků zpestří stimulaci
  • bezpečný materiál - nerezová ocel
  • zúžená špička usnadní zavádění
  • praktický kroužek pro lepší manipulaci
  • dilátory nejsou pro citlivky

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
389

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: A1256

Celková délka: 13 cm (bez kroužku)
Délka zasunutelné části: 11,5 cm
Vnější průměr: 5 - 8 mm
Barva: stříbrná
Materiál: nerezová ocel

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu, jaké není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možné! Zaujalo vás to, viďte? :)

Tenhle dilatátor má podobu několikastupňového kolíku do penisu. S každým dalším zasunutým stupínkem se bude zvyšovat i vaše nadšení. Kroužek nahoře slouží k lepšímu uchopení a manipulaci.

Sotva se chladivý kov jen zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání. Kolík pomalu a jemně krouží po žaludu, užíváte si to. Na ústí močové trubice se zaleskla kapička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice krůček po krůčku rozestupuje, aby kolík pojala. Toho orgasmického pocitu se už nikdy nebudete chtít vzdát! Ten dosud nepoznaný pocit, neskutečná rozkoš, která plyne z dráždění penisu zevnitř, vás naprosto uchvátí!

A to ještě není všechno. I následné vytahování kolíku je takovým dalším orgasmem, může se vám zdát jakoby prodloužený a zpomalený zároveň.

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Penetrace penisu je dráždivá podívaná, protože když si kolík razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat jeho pohyb a dokonce jej i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně. Pod kůží ucítíte klouzat cosi pevného.

Nerezová ocel je odolný neporézní materiál, ale i přesto dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte kolík i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

Povrch dilatátoru je hladký a zúžená špička usnadní zasouvání. Nemá žádné nebezpečné ostré hrany.

Začátečníkům určitě doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, s jednoduchou hladkou sondou nejmenšího průměru (4 mm). Nebojte se, trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout zase o kousek větší slast v podobě širšího dilatátoru včetně tohoto třístupňového šikuly ;)

A jestli je pro vás tohle všechno pořád málo, zkuste dilatátor s vibracemi! Nebo fantastický dilatátor pro elektrosex!

Hodnotilo 9 zákazníků: 98 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Tobiáš | před 6 měsíci 80%

Dobrá hračka. Funguje přesně jak popisují. Velikost a tvar dilatátoru je OK, jen ten materiál by mohl být hladší. Dávejte pozor při používání! :)

Hektor | před 7 měsíci 100%

Kvalitní provedení za docela rozumnou cenu.. Dobré i pro začátečníky protože se plynule rozšiřuje ..

Milan | před 8 měsíci 100%

Kov je docela pěkně zapracovaný a hladký na dotek. Kroužek sedí pěkně na těsno, ale dá se s ním otáčet. Dilatátor vypadá dobře, ještě jsem ho nezkusil, pořád si nejsem úplně jistý, jestli chci, ale aspoň ho mám po ruce.

Jiří | před 8 měsíci 100%

jsem spokojen,další rozměr uspokojení,který jsem doposud ještě nezažil.

Mateo | před 9 měsíci 100%

bál jsem se, že tenhle dilatátor pro mě bude moc velkej, protože jsem začátečník, ale s kapkou lubrikantu snadno zajel vlastní vahou dolů, nemusel jsem ani tlačit. rozhodně ho doporučuji

Rober R | před 10 měsíci 100%

Konecne neco, co je dost dlouhy, aby mi sedelo na celou delku penisu!

Matěj | před 12 měsíci 100%

moc fajn hračka, ale na mě je moc velká :(

Erik | před 12 měsíci 100%

Hodně zajímavá věcička. Je velký zhruba jako ženská ruka. Spokojenost.

Jirka | před 15 měsíci 100%

Je malý, takže se to s ním dobře procvičuje

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Jak jsem si nechala udělat intimní piercing

Mersey / 02.02.2016

Přináším ti reportáž z piercingového salonu, z jedné konkrétní aplikace intimního piercingu. Pokud uvažuješ o ozdobě tam dole, ale neumíš si představit, jak aplikace piercingu probíhá, pak je tento článek právě pro tebe.

Celý článek

Podobné produkty