vibratory.net

Dildo Doc Johnson American Bombshell B-7 WARHEAD

Rudé dildo B-7 WARHEAD je mega bombastické a po zasunutí do prdelky či vaginy se postará o řadu slastných orgasmických výbuchů a hlastitých vzdechů.

  • velké rozměry pro náročné :)
  • extra stimulační špička
  • mírné rozšíření vás upozorní, že jste na jeho konci
  • kompatibilní se systémem Vac-U-Lock

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
699

dodání do 7 dní

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3001027010

Rozměry: celková délka 18 cm, zasunutelná délka 17 cm, průměr 5,5 cm
Barva: červená
Materiál: PVC (neobsahuje ftaláty)
Originální název: American Bombshell - B-7 Warhead - Cherry Bomb
Výrobce: Doc Johnson (USA)

Rudé dildo B-7 WARHEAD je mega bombastické a po zasunutí do prdelky či vaginy se postará o řadu slastných orgasmických výbuchů a hlastitých vzdechů.

Předností téhle bomby je postupně se rozšiřující hladké tělo a extrémní stimulační špička, která je vymodelovaná do třech na sebe posazených "kloboučků". Mezi nimi jsou výrazné přechody pro maximální stimulaci nejen při zavádění, ale hlavně při vytahování dilda ven. Dildo je měkké, ohebné a má lehce naznačenou základnu, která vás upozorní, že jste na jeho úplném konci.

Použitý materiál silagel je antibakteriální a neobsahuje ftaláty, latex ani jakékoliv alergeny.

Lubrikujte nejlépe hybridním gelem, který je ideální na velké hračky. Po hraní dildo očistěte speciálním sprejem na erotické pomůcky.

TIP: Dildo je 100% voděodolné a můžete jej využít i při partnerských hrátkách. Patří totiž do série Vac-U-Lock, takže ho můžete připnout na univerzální harnes Supreme.

Hodnotilo 7 zákazníků: 98 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Velkej pták | před 12 dny 100%

Moje holka ho žere. Nezastavila se ani na chvilku od té doby, co nám včera došlo. Došli jsme domů z večeře a od té doby je k němu jak přilepená.

J. normální | před 25 dny 100%

Tohle je ta menší verze (ještě je B-10), ale rozhodně není "malá". Koupil jsem si ho po tom, co jsem napřed měl ještě jedno větší dildo, ale zjistil jsem, že potřebuju něco o trochu menšího. Tohle dildo rozhodně pomůže se roztáhnout na ještě větší kousek, ale i samo o sobě je fakt vzrušující. Dno je vyduté, takže sice původně dildo nemá přísavku, ale je možné ho přisát na zeď ve sprše úplně bez problémů. Nejsou na něm žádné sváry, takže je nejspíš odlité z jednoho kusu. Materiál má slušnou kvalitu a nesetkal jsem se ani s žádným zápachem po otevření krabice.

Hela | před 1 měsícem 100%

Tahle hračka je stroj na rozkoš. Nejradši si ji nalepím na vanu a jezdím na ní jak o život. Ty tři vroubky jsou hodně vzrušující, když zajíždí dovnitř a ven. Párkrát po nich přejedu a pak na to trochu pružné dildo nasednu a pěkně se roztáhnu. Achh!

standa | před 1 měsícem 100%

pokud máte rádi velké hračky, tak tohle je něco pro vás. je pěkně udělaná a pěkně těžká

Šárka a Denis | před 1 měsícem 100%

B7 Warhead, mladší brácha B10 se mu nerovná nehledě na velikost ani v nejmenším. Průměr hlavy je asi 5 cm a průměr "žaludů" je asi 5,7 cm. Celková délka je 18,5cm. I tady Doc Johnson trochu podcenil údaje o velikosti. Super hračka za výhodnou cenu. Zkoušel jsem ho na svým postroji a musím říct, že je to momentálně moje oblíbená hračka. Systém VAC-U_LOCK!

Kronos | před 2 měsíci 100%

Tohle je jedna z mych oblibenych analnich hracek, kterou pouzivam, kdyz se roztahuju na vetsi a vetsi hracky. Doporucuju nechat dildo vevnitr tak 5-10 minut a u toho stahovat a povolovat sverace, abyste pripravili telo na dalsi vetsi hracku!! A dildo se taky snadno cisti, nemelo by to trvat moc dlouho.

XKubaX | před 2 měsíci 80%

Je docela z měkkýho materiálu. Dildo je dost velký. Není tlustý jako třeba plechovka od coly, ale o moc užší teda taky není. Vzhledem k tomu, jak je pojmenovaný, je určený asi pro pány. Ale do mě jako do chlapa se v ŽÁDNÝM PŘÍPADĚ nevejde. Ale podle mojí holky opravdu hodně... zaplní.

Swingers 2/3 – české swingers kluby a jejich pravidla

Lucie Čermáková / 07.09.2011

Dnes se zaměříme na české swingers kluby. Zjistíte, jaká jsou pravidla pro vstup a jak se zajišťuje bezpečnost návštěvníků. Dozvíte se také, jak swinger akce vypadají, kolik stojí vstup na párty a zda jsou povoleny gay nebo bixexuální praktiky. Prostě vše, co potřebujete znát, pro výběr nejvhodnějšího swingers klubu.

Celý článek

Návrat ke kořenům: dřevěná dilda a vibrátory

Michaela Kurtaničová / 18.06.2013

Dřevo je tradiční materiál na výrobu kdečeho. I první erotické pomůcky se vyráběly ze dřeva, než je ve 20. století převálcovaly plasty. V současnosti se dřevěná dilda a vibrátory vrací na scénu, a to zejména v luxusním provedení. Dnes se podíváme na polského výrobce Eco-Vibrator a na česká dřevěná dilda z exotických dřevin My WooDi.

Celý článek

10 nejdivnějších míst, kam upevnit dildo 1/2

Michaela Kurtaničová / 28.07.2014

Možná jste si mysleli, že dildo, jakožto nejjednodušší erotická pomůcka vůbec, se bude i jednoduše používat. Jenže lidská fantazie mnohdy nezná mezí, zvláště, co se sexu týká. V dnešní době tak není problém sehnat dildo, které se dá upevnit v podstatě kamkoliv. V následujícím článku se mrkneme na ta nejdivnější místa, kam se dají dilda upevňovat.

Celý článek

Dildo maker: Vyrobte si dildo z čeho je libo

Michaela Kurtaničová / 31.07.2013

Dildo maker je šikovná mašinka, díky které vytvarujete i vágně rostlou mrkev do těch správných proporcí. Vynálezcem tohoto užitečného přístroje je Francesco Morackini. Kreativec, jehož rodnou zemí je nedaleké Rakousko, se nechal inspirovat konceptem velmi oblíbeného stolního ořezávátka, které představil světu slavný francouzský designer Raymond Loewy.

Celý článek

Tajemství ženské masturbace: Nepodceňujte přípravu

BohemianLove / 11.12.2014

Jak si užít masturbaci naplno? Důležité je mít dostatek času, nebát se zkoušet nové věci a nezabývat se tím, zda je něco „normální“ podle našich kamarádek nebo producentů porna. Cesta ke skvělému orgasmu zkrátka začíná už dávno před tím, než sklouzneme rukou do rozkroku nebo sáhneme po své oblíbené hračce. Jak se připravit na smyslnou masturbaci v 6 krocích? Čtěte v článku.

Celý článek

Podobné produkty