vibratory.net

Dildo Doc Johnson American POP! Independent

Milovníci pop artu a veselých barev, zbystřete!

  • senzační barva rozjasní každý chmurný den
  • pěkné realistické zpracování
  • úžasně měkký a hebký materiál
  • systém Vac-U-Lock přináší spoustu možností, jak ho použít
  • silná (oddělitelná) přísavka

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
899

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3001050207

Rozměry: celková délka 20 cm, zasunutelná délka 20 cm, průměr 3,8 cm
Barva: zářivě růžová
Materiál (neobsahuje ftaláty): TPE
Výrobce: Doc Johnson (USA)

Milovníci pop artu a veselých barev, zbystřete! Tohle úžasné realistické dildo Independent z kolekce American POP! od Doc Johnson musíte zařadit do své sbírky. Hned na první pohled zaujme jeho zářivě růžová barva a realistický vzhled s dokonale vytvarovaným žaludem a žilkováním.

Vaše srdce si však nezíská jen jasnou barvou, ale zamilujete si ho i na první dotek. Dildo je vyrobeno z materiálu ULTRASKYN, takže je na dotek krásně hebké, měkké, ohebné a pružné, ale přitom dostatečně pevné, aby se vám snadno zavádělo dovnitř. Potěší vás také 100% voděodolnost a rozměry, které přímo lákají k vaginálním i análním hrátkám (pokud nejste úplní začátečníci).

Dildo má ve spodní části otvor, takže ho můžete používat s příslušenstvím a postroji Vac-U-Lock, což značně rozšiřuje možnosti jeho použití. Můžete ho nasadit na kolík univerzálního harnesu Supreme a použít při lesbických hrátkách i ve chvílích, kdy si budete chtít s partnerem vyměnit role. Do stejného otvoru můžete vsadit také kolík se silnou přísavkou (ten najdete v balení), pomocí které připevníte dildo k téměř jakémukoliv hladkému povrchu, případně oboustranný spojovací kolík, díky kterému spojíte jakékoliv dvě hračky ze série Vac-U-Lock a vytvoříte tak oboustranné dildo pro společné partnerské hrátky.

K lubrikaci doporučujeme používat pouze gely na vodní bázi. K případné desinfekci je vhodný speciální antibakteriální sprej na erotické pomůcky. Aby vám dildo vydrželo co nejdéle jako nové, pravidelně jej ošetřujte pudrem.

V balení naleznete také vzorek ošetřujícího pudru.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Kenny | před 2 měsíci 100%

Joo, Doc, ten válí. Tohle dildo je skvělé, nejenom proto, že člověk může mít u masturbace volné ruce, ale hlavně kvůli tomu pocitu. Materiál je snad nejlepší, jaký vůbec existuje, ne moc tvrdý ani ne moc měkký. Když ho mám v zadku, mám nekonečné orgasmy a přeju si, aby to nikdy neskončilo. Jsem prostě přesvědčený, že tohle je nejlepší dildo ze všech a jedině Doc mohl ho vyrobit jedině Doc.

Podobné produkty