vibratory.net

Dildo Firefly Smooth 8" - svítí ve tmě, 22,5 cm

Dildo Firefly Smooth 8" je pěkně velké a ve tmě hezky svítí (fluoreskuje).

  • ve tmě hezky svítí
  • zahnutí pro lepší stimulaci bodu G
  • výrazný žalud a velká varlata
  • silná přísavka - při hraní budete mít volné ruce

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 119

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000013332

Rozměry: celková délka 22,5 cm, zasunutelná délka 17 cm, max. průměr 5 cm
Barva: světle zelená
Materiál (neobsahuje ftaláty): TPE
Výrobce: NS Novelties (USA)

Dildo Firefly Smooth 8" je pěkně velké a ve tmě hezky svítí (fluoreskuje). Partner či partnerka se tak mohou po zhasnutí světel těšit na dráždivou světelnou podívanou. :)

Hračka je zahnutá pro lepší stimulaci bodu G a má hladké tělo, výrazný žalud, velká varlata, která poslouží i jako anální zarážka, a silnou přísavku. Díky ní budete mít při hraní volné ruce. Materiál je navíc příjemně měkký a ohebný.

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. Po hraní dildo očistěte vlažnou vodou a antibakteriálním mýdlem, případně speciálním čističem na erotické pomůcky.

INFO: Aby se vám dildo krásně "rozzářilo", nechte jej nejdříve několik minut na světle :)

Uspokojte náruživou ženu jinak než obvykle

Mersey / 29.01.2015

"Nemusí stát. Stačí, když pevně visí." Jo, takhle se možná můžou uchlácholit chlapi v hospodě, ale ženskou na tohle neutáhnete. Máte ho vycucaný jak citron a ona stále kouká lačně. Téměř je zaděláno na problém. Ještě, že pro vás máme tyto spásné rady :)

Celý článek

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.10.2013

S erotickými hračkami si nemusíte užívat legraci jenom v posteli. Ty, které nepoužíváte, by byla škoda nechat ležet jen tak v šuplíku. Ve dvoudílném seriálu vám přinášíme několik tipů, jak najít praktické uplatnění i pro ta nejzaprášenější dilda, anální kolíky a vibrátory. A jako bonus: Soutěž o poukaz do sexshopu na 1000 Kč.

Celý článek

Historie vibrátorů a dalších erotických pomůcek

Plazboz / 15.10.2009

Zajímavosti z historie erotických pomůcek a vibrátorů. Od historických dild a olivového lubrikačního oleje, přes vynález venušiných kuliček, až po první vibrátory na parní pohon, které se používaly pro léčbu ženské hysterie. Nahlédneme i do současnosti souhrnem nejnovějších pokroků v cybersexu.

Celý článek

Nejstarší erotické pomůcky světa

Michaela Kurtaničová / 06.04.2014

Která erotická pomůcka současnosti má podle vás nejdelší historii? Z předchozích článků připomínající milníky z historie vibrátoru už možná tušíte, že tato erotická pomůcka to se svou 200 letou historií asi nebude. A tušíte správně, nejstarší erotickou pomůckou je logicky ta nejjednodušší – tedy obyčejné dildo. Pojďte s námi nahlédnout do rodokmenů pěti erotických pomůcek současnosti.

Celý článek

20.10.2017

Celý článek

Podobné produkty