vibratory.net

Luxusní dildo LELO Ella bílé
(19,5 cm)

Dildo s propracovaným ergonomickým designem z dílny švédské firmy LELO je skutečný kousek umění.

  • můžete použít oba konce
  • sametově hebký povrch si jednoduše zamilujete
  • skvělý tvar pro dráždění g-bodu

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: ep/e21230
  • Rozměry: délka 19,5 cm; průměr 3 – 5 cm; hmotnost 111 gramů
  • Materiál: lékařský silikon
  • Barva: bílá
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

Dildo s propracovaným ergonomickým designem z dílny švédské firmy LELO je skutečný kousek umění. Jednoduchý, ale funkční tvar vám zaručí nejsnadnější stimulaci bodu G. Můžete použít oba konce.

Sametově hebký povrch pomůcky si vás získá na první dotek. Materiál nezpůsobuje žádné alergické reakce. Celkové zpracování je vysoce kvalitní. Pomůcka k vám poputuje v luxusní krabičce, vhodné taky jako intimní dárek. Lelo Ella je správná volba pro všechny, co hledají luxusní univerzální dildo.

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Michaela Kurtaničová / 23.07.2013

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Celý článek

Padělané erotické pomůcky

Michaela Kurtaničová / 23.03.2014

Jaké procento českého či celosvětového trhu s erotickými pomůckami zabírají padělky, si netroufá nikdo ani odhadovat. Nedávná kontrola skladových zásob jednoho chrudimského internetového sexshopu však potvrdila, že i u nás je možné zakoupit plnohodnotnou napodobeninu nejedné celosvětově známé značky erotických pomůcek. Jak rozeznat padělek od originálu a vyplatí se vůbec za originální erotickou pomůcku připlatit si?

Celý článek

20.11.2017

Celý článek

Díky vibrátoru zpívají o oktávu výš

Michaela Kurtaničová / 02.05.2013

Hlasový trenér z akademie v Albertě používá při práci s herci a zpěváky skutečně zvláštní metodu. Jeho žáci si stimulují hrdlo malými vibrátory a díky této technice prý dosahují skvělých pěveckých výsledků.

Celý článek

Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Mersey / 13.05.2015

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku... ok, ale raději si nejdřív přečti něco o realitě těchto hokus-pokusů.

Celý článek

Podobné produkty