vibratory.net

Luxusní dildo LELO Ella bílé
(19,5 cm)

Dildo s propracovaným ergonomickým designem z dílny švédské firmy LELO je skutečný kousek umění.

  • můžete použít oba konce
  • sametově hebký povrch si jednoduše zamilujete
  • skvělý tvar pro dráždění g-bodu

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: ep/e21230
  • Rozměry: délka 19,5 cm; průměr 3 – 5 cm; hmotnost 111 gramů
  • Materiál: lékařský silikon
  • Barva: bílá
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

Dildo s propracovaným ergonomickým designem z dílny švédské firmy LELO je skutečný kousek umění. Jednoduchý, ale funkční tvar vám zaručí nejsnadnější stimulaci bodu G. Můžete použít oba konce.

Sametově hebký povrch pomůcky si vás získá na první dotek. Materiál nezpůsobuje žádné alergické reakce. Celkové zpracování je vysoce kvalitní. Pomůcka k vám poputuje v luxusní krabičce, vhodné taky jako intimní dárek. Lelo Ella je správná volba pro všechny, co hledají luxusní univerzální dildo.

Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Mersey / 13.05.2015

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku... ok, ale raději si nejdřív přečti něco o realitě těchto hokus-pokusů.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Michaela Kurtaničová / 23.07.2013

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Celý článek

Padělané erotické pomůcky

Michaela Kurtaničová / 23.03.2014

Jaké procento českého či celosvětového trhu s erotickými pomůckami zabírají padělky, si netroufá nikdo ani odhadovat. Nedávná kontrola skladových zásob jednoho chrudimského internetového sexshopu však potvrdila, že i u nás je možné zakoupit plnohodnotnou napodobeninu nejedné celosvětově známé značky erotických pomůcek. Jak rozeznat padělek od originálu a vyplatí se vůbec za originální erotickou pomůcku připlatit si?

Celý článek

Podobné produkty