vibratory.net

Dildo Lulu Naughty Berry, 15,5 cm

S tímhle rozkošným dildem Lulu Naughty Berry si užije opravdu každý (a je jedno, jestli jste žena nebo muž).

  • užijí si s ním ženy i muži
  • díky hebkému povrchu snadno vklouzne dovnitř
  • lehké zahnutí pro stimulaci bodu G nebo P
  • silná přísavka umožní i hrátky v koupelně

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05163680000

Rozměry: celková délka 15,5 cm, zasunutelná délka 13,5 cm, průměr 2,7 - 3,6 cm
Barva: tmavě růžová
Materiál: silikon
Výrobce: You2Toys

S tímhle rozkošným dildem Lulu Naughty Berry si užije opravdu každý (a je jedno, jestli jste žena nebo muž). Díky hladkému a heboučkému povrchu a malému průměru totiž snadno zajede do vaginy i análku.

Lulu je pevnější, ale stále dostatečně pružné a ohebné, takže si snadno a rychle najde cestičku do vašich útrob, a poté snad i do vašeho srdce - protože je prostě k pomilování :)

Dildo je mírně zahnuté, tím pádem při zasouvání lehce polechtá bod G nebo P. Navíc si užijete i jeho nepravidelný tvar, kdy se za vytvarovaným žaludem zužuje a poté zase rozšiřuje.

Aby dildo vklouzlo hezky dovnitř, namažte ho lubrikačním gelem na vodní bázi. Pokud ho budete zavádět do zadečku, použijte raději anální gel, který více klouže.

Až si dostatečně vyhrajete, očistěte dildo teplou vodou a speciálním čističem na erotické pomůcky.

100% voděodolné

TIP: Dildo má silnou přísavku, takže ho můžete "přicucnout" i na stěnu sprchy nebo vany a užít si tak v koupelně mokré a vzrušující dobrodružství plné orgasmů.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

hm | před 1 měsícem 100%

moc hezky zpracované, úžasný tvar a taky příjemný materiál. je to s ním moc pěkný a příjemný pocit

Historie vibrátorů a dalších erotických pomůcek

Plazboz / 15.10.2009

Zajímavosti z historie erotických pomůcek a vibrátorů. Od historických dild a olivového lubrikačního oleje, přes vynález venušiných kuliček, až po první vibrátory na parní pohon, které se používaly pro léčbu ženské hysterie. Nahlédneme i do současnosti souhrnem nejnovějších pokroků v cybersexu.

Celý článek

Nejstarší erotické pomůcky světa

Michaela Kurtaničová / 06.04.2014

Která erotická pomůcka současnosti má podle vás nejdelší historii? Z předchozích článků připomínající milníky z historie vibrátoru už možná tušíte, že tato erotická pomůcka to se svou 200 letou historií asi nebude. A tušíte správně, nejstarší erotickou pomůckou je logicky ta nejjednodušší – tedy obyčejné dildo. Pojďte s námi nahlédnout do rodokmenů pěti erotických pomůcek současnosti.

Celý článek

22.11.2017

Celý článek

Další bizarní erotické pomůcky 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.04.2014

Již dříve jsme se tématu podivných hraček pro dospělé věnovali, jenže postupem času jsme zjistili, že zvláštních erotických pomůcek přibývá. Byla by velká škoda je nenabídnout našim čtenářům a tak jsme pro vás připravili pokračování článku o bizarních erotických pomůckách. Pojďte se s námi na chvíli ponořit do světa kožených praček se sedlem, kondomů, které při styku umí zahrát písničku, lampiček pro orální sex a dalších neobyčejných erotických pomůcek.

Celý článek

Historie sexu - sexuální praktiky napříč historií

Jana Nováková / 22.10.2012

Dnes se na sex díváme jako na běžnou věc, která patří do života moderního člověka. Možná vás ale překvapí, jak sexuální praktiky a zvyky psaly dějiny významných říší. Stranou nezůstane ani církev, která ve středověku provozovala nevěstince. Bez sexu by také nevznikly významné chámy a kostely. Že to nejde dohromady? Čtěte dál a dozvíte se o historii sexu informace, kterým se ani nechce věřit.

Celý článek

Podobné produkty