vibratory.net

Dildo s varlaty Vac-U-Lock 5,5" Raging Hard-Ons, 14 cm

Dildo 5,5" Raging Hard-Ons je jako stvořené pro zpestření partnerských hrátek.

  • je jako stvořené pro zpestření partnerských hrátek
  • lze připnout k univerzálnímu harnesu od Doc Johnson
  • výraznější žalud a zvlněné tělo se postarají o maximální stimulaci
  • díky menším rozměrům láká hlavně k zasunutí do zadečku

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
399

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3001101625

Rozměry: celková délka 14 cm, zasunutelná délka 11 cm, průměr 3,8 cm
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): PVC
Originální název: Vac-U-Lock - CodeBlack - 5.5 Inch Raging Hard-Ons Cock
Výrobce: Doc Johnson (USA)

Dildo 5,5" Raging Hard-Ons je jako stvořené pro zpestření partnerských hrátek. Patří totiž do série Vac-U-Lock, takže jej můžete připnout do univerzálního harnesu Supreme od Doc Johnson. Dámy si tak mohou snadno zahrát na chlapa a ojet svého svého partnera či partnerku.

Černé dildo je vyrobené z měkkého a ohebného gelu a díky svým menším rozměrům láká hlavně k zasunutí do zadečku. Můžete jím ale provětrat i vaginu. Výraznější žalud a zvlněné tělo se postarají o maximální stimulaci a velká varlata budou partnera či partnerku při přirážení hezky plácat. Dildo je 100% voděodolné.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Po hraní dildo očistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Hodnotilo 5 zákazníků: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

naty | před 21 dny 100%

perfektní velikost pro začátečníky, je trochu pružnej, což je super. škoda, že se nedodává s nějakým pytlíčkem, kam bych ho mohla odložit, protože na ten materiál se všechno lepí. pohlídejte si, ať je dildo čistý a zabalený, aby se na něj nelepil prach. a taky ho držte od ostatních silikonových hraček a lubrikantu, jinak se rozteče

Lidus | před 1 měsícem 100%

Ma dobrou velikost, pokud jste zacatecnici. Na obrazcich vypada tvrde, ale je to mekky zele material, pripomina kuzi, takze se pohodlne zavadi, ale zaroven je tuhy, takze opravdu zavadeni neni problem. Dejte si pozor, at pouzijete hodne lubrikantu, ktery se hodi na tuhle hracku (takze ne olejovy) a poradne ji po pouziti umyjte. Je soucasti Vac-u-lock systemu, trochu spatne se s nim manipuluje, ale je mnohem lepsi, nez levnejsi hracky na strap-ony. Vyplati se do nej investovat!

Dělník | před 2 měsíci 100%

Dobrá velikost a ty drážky jsou super! Ale fakt to chce ten vac-u-lock systém. Je trochu menší, než bych si přál, ale i tak si dobře užiju

Michal | před 2 měsíci 100%

Přišel jsem s ním o svoje anální panenství. Skvělá hračka do začátků. Je krátká a tenká, ale zároveň je dost velká na to, aby to bylo uspokojující.

Spokojeny manzel | před 3 měsíci 100%

Tak akorat velikost pro mou manzelku. Je mekke a ne moc velke.

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Rozumíte bisexualitě? 1/2 - sexuální rody a orientace

Jana Šrámčíková / 19.01.2012

Bisexualitou nazíváme nevyhraněnou pohlavní orientaci. Mezi bisexuály jsou však velké rozdíly. Některým se sexuální preference v průběhu života mění, jiní jsou spíš hetero, ale sex se stejným pohlavím jim nevadí. Dnes si povíme, co vše bisexuální chování zahrnuje a odhadneme, kolik takových lidí mezi námi je.

Celý článek

Sex wrestling - když se holky perou

Tomáš Londa / 05.04.2013

Pánové, už vás někdy napadlo, jaký by to byl pohled, vidět dvě ženy, které se nejdřív pořádně poperou a vše nakonec zakončí sexem? A dámy, neměly jste někdy chuť dát pořádně do těla té holce co se motá kolem vašeho miláčka? Zkuste ženské erotické zápasy. Ještě před několika lety bylo toto odvětví erotiky zcela neznámé. Během krátké doby si však získalo statisíce (zejména mužských) příznivců a stovky profesionálních hráček. Ženy, sex a zápasy jsou prostě magnetem pro publikum. Pojďme se podívat blíže.

Celý článek

Rozumíte bisexualitě? 2/2 – sexuální experimenty, předsudky

Jana Šrámčíková / 02.02.2012

Ve druhém článku o bisexualitě se dozvíte, jaký je rozdíl mezi bisexuální orientací a chováním. Zjistíte, zda mají bi partneři větší sklony k promiskuitě a proč si lidé většina lidí myslí, že si užívají vždy a s každým. Skrývají tyto předsudky v sobě alespoň zrnko pravdy? Ukojte svou zvědavost a začtěte se do dalšího pokračování našeho bisexuálního povídání.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 1/2

Michaela Kurtaničová / 22.08.2013

Kyborg – napůl člověk, napůl stroj. Dokonalá bytost zbavená všech lidských nedostatků. Nepotřebuje jíst, pít ani dýchat. Nepodléhá biologickým potřebám, nestárne, nikdy se neunaví. A to ani v posteli. Možná je existence takového kyborga vize z daleké budoucnosti. Už dnes jsou ale k mání nejrůznější technologické vychytávky, které dokáží udělat sexuálního kyborga i z úplně obyčejného smrtelníka. Pojďte se s námi v dvoudílném seriálu podívat těmto sexuálním vylepšovákům na zoubek.

Celý článek

Podobné produkty