vibratory.net

Dildo Vac-U-Lock 8" Raging Hard-Ons, 20 cm

Dildo 8" Raging Hard-Ons je jako stvořené pro zpestření partnerských hrátek.

  • jako stvořené pro zpestření partnerských hrátek
  • lze připnout k univerzálnímu harnesu od Doc Johnson
  • výraznější žalud a zvlněné tělo se postarají o maximální stimulaci
  • k zasunutí do zadečku i do vaginy

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
469

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3001101628

Rozměry: celková délka 20 cm, průměr 3,8 cm
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): PVC
Originální název: Vac-U-Lock - CodeBlack - 8 Inch Raging Hard-Ons Dong
Výrobce: Doc Johnson (USA)

Dildo 8" Raging Hard-Ons je jako stvořené pro zpestření partnerských hrátek. Patří totiž do série Vac-U-Lock, takže jej můžete připnout do univerzálního harnesu Supreme od Doc Johnson. Dámy si tak mohou snadno zahrát na chlapa a ojet svého partnera či partnerku.

Černé dildo je vyrobené z měkkého a ohebného gelu a díky jeho velikosti "tak akorát" si jej vychutnáte při zasunutí do zadečku i do vaginy. Výraznější žalud a zvlněné tělo se postarají o maximální stimulaci.

Dildo je 100% voděodolné.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Po hraní dildo očistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Hodnotilo 10 zákazníků: 94 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zadečková | před 24 dny 100%

Jsem z něj naprosto hotová! Zaprvé, dodává se v pěkném balení. Uvnitř je průhledný celofánový pytlík s vzorkem pudru, což mi přijde jako super detail, protože pudr je naprosto zásadní při přidělávání a sundávání hraček z vac-u-locku. Když dido vytáhnete, hned vás do nosu udeří silná, ne zrovna příjemná vůně PVC materiálu. Zatím jsem dildo použila tak 8-9x a naštěstí ten zápach postupně mizí. Ale díky PVC materiálu je hračka krásně měkká a přitom pevná. Taky je opravdu pružná. Můžu ji úplně ohnout vejpůl a pořád se vrátí do stejného tvaru, když ji pustím. Miluju takové hračky, protože je pro mě naprosto zásadní, aby se hračka přizpůsobila tvaru mého těla! Když po dildu přejíždím rukama, cítím, jak velké a tlusté jsou ty drážky, co jsou po celé délce. Nemám žádnou podobně tvarovanou hračku, ale je to rozhodně plus! Dildo jsem namázla lubrikantem na vodní bázi. Díky zúžené špice se snadno zavádí. Jak ho posouváte hlouběji, cítíte, jak vás každá spirála masíruje uvnitř, dráždí a hladí vaše smysly s každým přírazem! Délkou je pro mě dildo perfektní. Není moc krátké, ani to není žádné děsivé monstrum! Abych se vrátila ještě k té pružnosti.. hrozně se mi líbí, že ho můžu zasunout dovnitř ohnuté a pak se přizpůsobí křivkám mého těla a perfektně trefí bod G! Někdy taky ohnu konec dilda a masíruju si jím klitoris. Naprostá nádhera! Zatím jsem ho ještě nezkoušela s partnerem, ale určitě to bude super, až na to dojde! Nasadila jsem ho na vac-u-lock a padne tam perfektně a hrozně snadno se i sundává. Tahle hračka mě vždycky zaručeně uspokojí a je to můj naprostý oblíbenec!

Tom | před 1 měsícem 100%

Není zdaleka tak tuhý jak jsem čekal. Ze začátku jsem se toho docela obával. Přece jenom jsem čekal něco tvrdšího od dilda, co se jmenuje raging hard on. Místo toho je to spíš měkkouš. Prostě je měkkej a dá se zmáčknout a tak.. Ale po tom, co jsem ho přidělal na strap on a vyzkoušel jsem zapomněl na všechny obavy! Ty vroubky jsou úžasně vzrušující. Manželka je taky nadšená!

dc lesba | před 2 měsíci 100%

úžasný dildo, balení určitě zaujme a jsou v něm praktický informace! dildo mi koupila přítelkyně a musím říct, že je to jeden z nejlepších dárků, co jsem kdy dostala! je super ho používat s i bez partnerea a rozhodně je dobře vymyšlený! jedno z nejlepších dild, co jsem kdy měla!

bc_kluk | před 2 měsíci 100%

Uzasny pocit. Na vac u locku drzi jak cert a spatne se sundava, tak ho tam klidne nechte :) Doporucuju vsem, co chteji nejaky doplnek na vac u lock

vítek k. | před 2 měsíci 80%

vroubky jsou příjemný, když je zasouváte dovnitř a ven. dildo je trochu nešikovný, protože je ohebný. mohlo by být pevnější, možná i delší a tlustší

jiřka321 | před 2 měsíci 80%

když jsem ho vytáhla z krabice, byl na dotek dost odpudivý. hodně lepil a tak.. ale stačí na něj dát jen trochu lubrikantu a pak je vice méně perfektní. na anální hrátky je trochu moc pružný, ale dá se to! a všude jinde je bezva!

KL | před 3 měsíci 80%

Koupil jsem ho k Vac-U-Lock sexuální mašině. Dost na mě zapůsobilo. Vac-U-Lock je mnohem lepší, než když k mašině přiděláváte dilda popruhama se suchým zipem. Moje jediná výtka je, že dildo plastově smrdí. Ale postupně jak ho umývám, tak to mizí.

Kořeň | před 3 měsíci 100%

S manželkou jsme na prasárničky.. a tohle je pěkně sexy! Nejvíc si užila díky těm vroubkům. Teď je to její oblíbená hračka. Používá ji i o samotě!

Dana | před 5 měsíci 100%

Skvělá volba pro začátečníky. Krásně měkké a pružné. Díky Vac-U-lock se dá snadno měnit. Úžasné potěšení. Jsem nadšená

SB | před 5 měsíci 100%

Zpracování od Doc Johnson je jako vždy špičkové. Nezapáchá, voní trochu jako voda po holení, ale ne nijak nepříjemně. Zvláštní na této hračce je vlnkovaná struktura. Když to vezmete zezadu, tak je to super. Dildo je samo o sobě docela měkké a pružné. Nic pro pořádnej šuk, ale super pro smyslnou předehru.

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Rozumíte bisexualitě? 1/2 - sexuální rody a orientace

Jana Šrámčíková / 19.01.2012

Bisexualitou nazíváme nevyhraněnou pohlavní orientaci. Mezi bisexuály jsou však velké rozdíly. Některým se sexuální preference v průběhu života mění, jiní jsou spíš hetero, ale sex se stejným pohlavím jim nevadí. Dnes si povíme, co vše bisexuální chování zahrnuje a odhadneme, kolik takových lidí mezi námi je.

Celý článek

Sex wrestling - když se holky perou

Tomáš Londa / 05.04.2013

Pánové, už vás někdy napadlo, jaký by to byl pohled, vidět dvě ženy, které se nejdřív pořádně poperou a vše nakonec zakončí sexem? A dámy, neměly jste někdy chuť dát pořádně do těla té holce co se motá kolem vašeho miláčka? Zkuste ženské erotické zápasy. Ještě před několika lety bylo toto odvětví erotiky zcela neznámé. Během krátké doby si však získalo statisíce (zejména mužských) příznivců a stovky profesionálních hráček. Ženy, sex a zápasy jsou prostě magnetem pro publikum. Pojďme se podívat blíže.

Celý článek

Rozumíte bisexualitě? 2/2 – sexuální experimenty, předsudky

Jana Šrámčíková / 02.02.2012

Ve druhém článku o bisexualitě se dozvíte, jaký je rozdíl mezi bisexuální orientací a chováním. Zjistíte, zda mají bi partneři větší sklony k promiskuitě a proč si lidé většina lidí myslí, že si užívají vždy a s každým. Skrývají tyto předsudky v sobě alespoň zrnko pravdy? Ukojte svou zvědavost a začtěte se do dalšího pokračování našeho bisexuálního povídání.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 1/2

Michaela Kurtaničová / 22.08.2013

Kyborg – napůl člověk, napůl stroj. Dokonalá bytost zbavená všech lidských nedostatků. Nepotřebuje jíst, pít ani dýchat. Nepodléhá biologickým potřebám, nestárne, nikdy se neunaví. A to ani v posteli. Možná je existence takového kyborga vize z daleké budoucnosti. Už dnes jsou ale k mání nejrůznější technologické vychytávky, které dokáží udělat sexuálního kyborga i z úplně obyčejného smrtelníka. Pojďte se s námi v dvoudílném seriálu podívat těmto sexuálním vylepšovákům na zoubek.

Celý článek

Podobné produkty