vibratory.net

Diskrétní nabíjecí vibrátor na klitoris OVO C1, fialový

Elegantní vibrátor na klitoris OVO C1 v jednoduchém hladkém designu je tu pro ženy, které od erotických pomůcek očekávají především diskrétnost, tiché, ale silné vibrace a snadné ovládání.

  • zcela pevné, neohebné tělo
  • menší velikost - diskrétní společník na cesty i do kabelky
  • silné vibrace
  • příjemně tichý chod
  • odolný proti stříkající vodě
  • nabíjení přes USB

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 099

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000011827

Rozměry: délka 11 cm, průměr 2,3 cm
Barva: fialová, transparentní
Materiál: plast (neobsahuje ftaláty ani olovo)
Baterie: vestavěná, nabíjení přes USB kabel (součástí balení)
Voděodolnost: odolný proti stříkající vodě
Výrobce: OVO (Německo/USA)

Elegantní vibrátor na klitoris OVO C1 v jednoduchém hladkém designu je tu pro ženy, které od erotických pomůcek očekávají především diskrétnost, tiché, ale silné vibrace a snadné ovládání.

Díky zaoblenému tvaru a menším rozměrům bude jeho používání nanejvýše příjemnou záležitostí a navíc perfektně padne do každé ženské ručky. A samozřejmě se vejde i do kabelky - může vás doprovázet na pracovní cestě, na dovolené, v práci nebo škole, nebo třeba i na procházce v přírodě.

Vibrátor nabízí celkem 7 vibračních/pulsačních programů. Na svoji poměrně malou velikost C1 překvapí silnými vibracemi. Ty jsou díky plastovému materiálu bezvadně přenášeny do celého těla vibrátoru.
Snadná manipulace - vše ovládáte jediným tlačítkem (podsvíceno LED diodami), na které lehce dosáhnete v jakékoliv pozici.

K lubrikaci lze použít jakýkoliv gel, na vodní i silikonové bázi. K desinfekci je vhodný čisticí sprej na erotické pomůcky.

Vibrátor je odolný proti stříkající vodě.

Nabíjení pomocí dodávaného USB kabelu.

TIP: Pro ještě mohutnější prožitek při orgasmu doporučujeme vyzkoušet speciální stimulační gel na klitoris, který znatelně zvýší citlivost intimní oblasti.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Skandálka | před 4 měsíci 100%

OVO C1 je velice roztomilý malinkatý vibrátor. Je udělaný z abs plastu, který je bez ftalátů a latexu, takže je naprosto zdravotně nezávadný. Ani zdaleka nevypadá jako vibrátor. Nechala jsem ho ležet na stole mezi kancelářskými potřebami a ani můj manžel ani dítko si ničeho nevšimli. V podobném tvaru jsem viděla, že se vyrábí atomizéry na perfém, zapalovače nebo usbčka, takže je to fakt snad nejdiskrétnější hračka, co mám. A ještě k tomu velice atraktivní. Ale hlavní je jak funguje! OVO C1 se dobíjí přes jack na konci hračky, ale nemůžete ho ponořit od vody. Ovládání je jednoduché. Když zmáčknete na chvilku +, hračka ožije a pak se můžete proklikat přes dvě rychlosti a pět rytmů. Symbolem mínus můžete rychlost zase snížit. Vypíná se zase delším podržením +. Pokud jde o kvalitu těch vibrací... jsou bzučivé, vysoké a slabé. A hlučné. C1 jsem použila ve spoustě různých situací a jediný způsob, jak jsem se mohla udělat bylo, když jsem ho zkombinovala s mojí mašinou nebo hodně hrubým dildem nebo když ho na mě partner použil během orálu na dráždění klitorisu. I když to zní jako nevýhoda, je to přesně naopak. Upřímně jsem nečekala, že bych se díky vibrátoru vůbec udělala, protože si potrpím fakt na silné vibrace, ale C1 mě tam dostane, když na to dojde. Partnerovi se C1 taky zamlouvá. Rád ho používá klasicky na koulích nebo mi ho přiloží k tváři, když mu to dělám pusou atd., ale nejvíc se mu na vibrátoru líbí, že je dobíjecí. Máme strašnou spotřebu baterek, ale tady si akorát musím hlídat, aby byl vibrátor nabitý, kdyby na něj dostal partner chuť. Podle mě bude C1 skvělý první vibrátor nebo dokonce společník na cesty, který v klidu schováte do tašky. Tvar je diskrétní a i když je trochu hlučný, není to nic, co by se nedalo vyřešit tlustou peřinou. Protože je malý, tak s ním můžete vyzkoušet svoji první penetraci a neplete se do cesty při partnerských hrátkách. Myslím, že nejlepší je vždycky začít s jemnějšími pomůckami. Pamatuju si, že já jsem to poprvé v pubertě zkoušela s elektrickým kartáčkem na zuby, který mě pěkně kopl, což děsně bolelo a odradilo mě to od dalších experimentů. Když se na to dívám zpětně, něco jako C1 bych určitě uvítala.

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Michaela Kurtaničová / 23.07.2013

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Celý článek

Erotické pomůcky pro sex ve sprše

Michaela Kurtaničová / 15.05.2014

Jestli už nevíte, čím byste svůj sexuální život okořenili, přinášíme vám právě včas několik tipů na erotické pomůcky, které vám zprostředkují vzrušující zážitky ve sprchovém koutě. Na trhu najdete opravdu široké spektrum nejrůznějších erotických hraček určených k použití ve vodě, my jsme se snažili vybrat ty nejzajímavější z nich.

Celý článek

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Díky vibrátoru zpívají o oktávu výš

Michaela Kurtaničová / 02.05.2013

Hlasový trenér z akademie v Albertě používá při práci s herci a zpěváky skutečně zvláštní metodu. Jeho žáci si stimulují hrdlo malými vibrátory a díky této technice prý dosahují skvělých pěveckých výsledků.

Celý článek

Recenze BEZ OBALU – Mini vibrátory

Ester Ledvinková / 10.05.2016

S námi víte, co kupujete. Dnes jsme se zaměřili na mini vibrátory. Pokud hledáte něco nenápadného, silného a vhodného například na cestování, pak prosím vstupte.

Celý článek

Podobné produkty