vibratory.net

Doplněk na krk Choker
(černý)

Vyzývavý doplněk pro vyzývavé dámy, tak by se dal popsat tento černý límeček na krk Choker z elastického materiálu černé barvy, s lesklým povrchem.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24600331000
  • Rozměry: délka cca 33 cm; šířka 5,5 cm
  • Velikost: univerzální
  • Materiál: 100% polyester
  • Barva: černá, lesklý povrch

Vyzývavý doplněk pro vyzývavé dámy, tak by se dal popsat tento černý límeček na krk Choker z elastického materiálu černé barvy, s lesklým povrchem. Zapněte jej snadno v zadní části pomocí suchého zipu, takže velikost je univerzální. Díky elastičnosti látky vás nebude omezovat během polykání.

Jeho nošení vám dodá sexappeal, navíc se podobá na obojek, co zajisté ocení váš dominantně orientovaný partner. Zkuste jej uvítat jenom v této ozdobě...

Hodnotilo 11 zákazníků: 53 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zuzána | před 2 měsíci 20%

Mně zas není úzký, spíš moc široký. Vypadá hrozně lacině, nezůstane roztažený, ale sroluje se. Dobře, nestojí moc, ale i tak je ta trocha peněz bohužel v prachu.

Zuzána | před 2 měsíci 20%

Mně zas není úzký, spíš moc velký. Vypadá hrozně lacině, nezůstane roztažený, ale sroluje se. Dobře, nestojí moc, ale i tak je ta trocha peněz bohužel v prachu.

Nováček | před 3 měsíci 20%

Mohl by být trochu delší, cítím se v tom lehce přiškrceně.

Lenka | před 17 měsíci 100%

Tento vtipný obojek má zapínaní na suchý zip. Je pohodlný, jen to zapínání občas škrabe.

Lucinka | před 18 měsíci 60%

Na můj krk je příliš velký, bohužel univerzální velikost. Drží jen nahoře a dole, v prostředku se roluje.

Dominik | před 21 měsíci 80%

Tento doplněk vypadá skvěle. Při nošení ale ve skutečnosti nesedí, tak jak na obrázku... Protože je jen na suchý zip, je trochu volnější a ne tak upnutý, jak na fotu. Ale je to docela pěkný pohled. :)

Petra | před 21 měsíci 100%

Většinou mívám problémy s ozdobami na krk, protože můj krk je velmi úzký. Tento mi však díky suchému zipu sedí perfektně!!! Tento obojek mi posloužil jako doplněk na maškarní (šla jsem za Zlobu)

Kočička | před 21 měsíci 20%

Obojek je bohužel příliš velký. Velikosti S-L prostě nesedí. Samotný obojek vypadá moc pěkně, škoda že mi nesedí.

Michala | před 22 měsíci 60%

Celkem o ničem, vzhledem k tomu, že není nijak horizontálně upevněn, sklouzává a roluje se. Možná u těch, co mají tenčí krk to není až takový problém, ale i tak to není moc kvalitní produkt.

Jirka | před 22 měsíci 80%

Obojek funguje bez problému a vypadá skvěle. Doručení bylo také ok. Možná to nebyla úplně trefa do černého, protože na dámském krku působí trochu neohrabaně. Každopádně nikdo si ještě nestěžoval.

Gabriela | před 24 měsíci 20%

Představovala jsem si něco pevnějšího, co bude držet. Aji když si ho dám na těsno, svine se k sobě a je ještě užší - mohl by být o něco širší.

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Podobné produkty