vibratory.net

Důtky s latexovými třásněmi a peříčkovým šimrátkem S&M Whip and Tickle, červené

Užitečná věcička vždy, když máte chuť vaší subince důkladně vyprášit kožíšek a pak ji za odměnu něžně polaskat.

  • užitečný nástroj rozkoše - jedna strana šimrá a hladí, druhá štípe

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
389

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21337

Rozměry: celková délka cca 49 cm, délka třásní 18,5 cm, průměr peříček cca 10 cm
Barva: černá, červená, bílá
Materiál: ABS (plast), přírodní latex, pravé peří z krocana, guma
Výrobce: Sex&Mischief by Sportsheets (USA)

Užitečná věcička vždy, když máte chuť vaší subince důkladně vyprášit kožíšek a pak ji za odměnu něžně polaskat. Tyhle důtky s chlupatým šimrátkem od Sex&Mischief totiž zvládnou oboje!

Latexové třásně dokážou pěkně zaštípat na zadečku (nebo kdekoliv jinde na nedočkavostí rozechvělém těle), zatímco heboučká a lehoučká peříčka jemně pohladí...

Stylový design v červené barvě potěší zejména ženy.

UPOZORNĚNÍ: Přírodní latex může způsobovat alergické reakce.

Hodnotilo 6 zákazníků: 90 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

SáraSex | před 12 dny 100%

Šimrátko s důtkami jsem použila už mnohokrát od té doby, co mi přišlo, a drží se perfektně. Je to malá hezká hračička, doporučuji. Moji klienti mají rádi hlavně ten bičík. Šimrátko je hodně jemné, možná až moc, ale i tak je fajn. Radši mám ale bičík, protože i s ním můžete někoho šimrat, můžete ho taky hladit po těle, ne jen bičovat. Vždycky ho nastříkám antibakteriálním čistidlem. Má mnohem lepší výdrž, než jsem čekala, utrhla se z něj jen tak 3-4 malá peříčka a jsou teď trochu slepená, protože je často čistím tím sprejem. Doporučuji ho do jakékoliv sbírky erotických hraček. Je PERFEKTNÍ i pro začátečníky, protože to s ním moc nebolí, ale je to příjemné. Je to moje druhá hračka od Sex & Mischief, jsem s ní moc spokojena, něco od nich koupím určitě znova.

zacatecnici | před 1 měsícem 80%

libi se nam to obema. super uvod do lehcich sadomaso hratek. bicikem to skoro neboli. doporucujeme :)

Eliška | před 1 měsícem 80%

Tyhle důtky jsou fajn na nějaké lehčí hrátky, ale pokud to máte rádi tvrdě, tak na to jsou udělané moc lacině. Ta tyčka vypadá, že se může kdykoliv zlomit. Jen těžko to s důtkami bude fakt bolet. Takže jak říkám, jsou super, pokud chcete jen tak něco jemného, co ale nebude doopravdy bolet.

Káťa29 | před 1 měsícem 80%

Koupila jsem ho partnerovi jako vtípek, je hrozně lechtivej. Já jsem si to rozhodně užila... jestli on, to už si tak jistá nejsem :D

Hodny manzel | před 1 měsícem 100%

To je teda krasny bicik!! Uz ta barva je perfektni a ma tu spravnou delku i pruznost. Koupil jsem ho jako prekvapeni manzelce a hodne se ji libi, kdyz ho pouzivam.

Roman | před 1 měsícem 100%

Tento bičík je moc pěkná relaxační a praktická hračka, která krásně padne do ruky. Doporučuju!!! Kdo z vás chce vyzkoušet něco nového, neměl by si toho nechat ujít. :-)

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Spanking plácačka pro fetišisty na boty

Plazboz / 25.06.2012

Nedávno jste si u nás mohli přečíst článek věnující se fetišismu bot (tzv.retifismu) a využití obuvi při rozlišných sexuálních praktikách. Dnes pro vás máme lahůdku, která kromě boot fetišistů zaujme milovníky spankingu - plácačka s podrážkou. Tato plácačka Jack Boot uspokojí všechny, které již klasická bondáž s výpraskem neuspokojí a chtějí něco extra. Pohled na červený zadek partnera/partnerky, posetý šlápotami je opravdu působivý a přinese neobvyklý zážitek oběma partnerům.

Celý článek

Podobné produkty