vibratory.net

Dvojité skleněné dildo Gläs Double Bull, 13,8 cm

Luxusní černé skleněné dildo Double Bull je navržené pro dokonalé vaginální i anální potěšení.

  • ručně vyráběné
  • zahnuté tělo - perfektní stimulace bodu P i G
  • nevyužívaná strana poslouží jako rukojeť i anální zarážka
  • vhodné pro hrátky s teplotou
  • 100% voděodolné - potěší i ve vodě

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
549

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E25400

Rozměry: celková délka 13,8 cm, průměr kuliček 2,9 cm
Barva: černá
Materiál: sklo
Výrobce: Gläs

Luxusní černé skleněné dildo Double Bull je navržené pro dokonalé vaginální i anální potěšení.

Dildo má zahnuté tělo, které se postará o perfektní stimulaci bodu G i prostaty, a na jeho koncích najdete dvě stejné kuličky. Jedna se postará o větší dráždění uvnitř vaginy i zadečku, druhá poslouží jako praktická rukojeť i anální zarážka. Dildo je malé, takže potěší hlavně začátečníky a začátečnice.

Dildo je ručně vyráběné z odolného skla, které je hypoalergenní, na dotek chladivé a krásně hladké. Také je 100% voděodolné.

K lubrikaci použijte jakýkoliv lubrikační gel. Po hraní dildo umyjte teplou vodou a očistěte speciálním desinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

TIP: Skleněné dildo můžete ohřát nebo zchladit a využít k hrátkám s teplotou.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Broskvička | před 4 měsíci 100%

Dvojité skleněné dildo Double Bull je tak maličké, až je roztomilé. Protože je ze skla, je bez ftalátů, totálně bez pórů a zdravotně nezávadné. Hladký materiál se taky hrozně snadno zavádí. Navíc je skleněné dildo skvělé na hrátky s teplotou. Já osobně mám radši teplé hračky, ale musím se přiznat, že jednou jsem Double Bull použila studené a jen co jsem ho zasunula dovnitř, kulatý konec mi hned zasáhl bod G a přivedl k orgasmu. Když už jsme u bodu G.. dildo je dost šikovné a dokáže ho snadno najít. Není moc výrazně zakřivené, ale zajistí víc než dost vzrušující stimulace, zvlášť když na něj správně zatlačíte a správně ho natočíte. Sklo se nikdy neohne ani nezkroutí. Zažijete fakticky bod G explozi! Myslím, že proto je dildo fantastické i pro začátečníky, zvlášť pokud nemají žádné zkušenosti s hledáním bodu G. Upřímně mě překvapilo, jak efektivní hračka je. Jakmile skleněná boule zajela dovnitř, cítila jsem, jak mi hladí vaginální stěny a protože byla trochu chladná, jenom mě to ještě víc vzrušilo. Jako by mě někdo hladil zevnitř. Je to jako totálně hladký tvrdý prst. Bull Dildo je sice malé, ale to se rozhodně nedá říct o těch orgasmech, co jsem s ním zažila. Jejich síla mě dostala do kolen, nemohla jsem dýchat ani mluvit a celým tělem mi procházely vlny rozkoše. Na takový malý kousek skla je to dost působivé. A co víc, orgasmy byly delší. Pokud jde o výkon, dildu nemám co vytknout. Díky své malé velikosti bude parádní i do páru, zvlášť pokud je to pár začátečníků. Dildo je bezpečné, nenápadné a dokonale uspokojí. Na druhou stranu pokud si potrpíte na macky, možná to nebude nic pro vás. Je to pocit jakobyste měly uvnitř jeden nebo dva prsty. Pokud víte, že potřebujete víc, možná tuhle krásku nechte být. Žádné objektivní nevýhody ale Bull dildo nemá. Je úžasné, snadno se čistí i používá. Upřímně fakt na něm nemůžu najít žádnou chybu. Ach!

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Podobné produkty