vibratory.net

Vibrátor na bod G a klitoris Groovy Chick (19 cm)

Vibrátor Groovy Chick vám umožní dvojitou stimulaci s minimální námahou.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 369

dodání do 10 dní

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21999
  • Rozměry: celková délka 19 cm; průměr 2,5 – 3,5 cm
  • Materiál: lékařský silikon
  • Barva: sytě růžová, stříbrný kroužek kolem ovládání
  • Baterie: 1 x N – LR1 (1,5 V)
  • Výrobce: Rocks Off

Vibrátor Groovy Chick vám umožní dvojitou stimulaci s minimální námahou. Uvnitř hýčká váš bod G a druhá část pomůcky se spolehlivě stará o klitoris. Vibrátor drží na svém místě i bez pomoci rukou, ty můžete použít třeba k dráždění svých bradavek nebo jako oporu během používání vibrátoru při sexu s partnerem. Ideální pomůcka pro ženy, které mají v oblibě komplexní stimulaci.

Ovládání je velmi snadné – provádí se knoflíkem na konci vnějšího ramena. Vybrat si můžete ze 7 vibračních programů. Vibrace ucítíte po celé délce pomůcky, na všech vašich citlivých místech. Tělo pomůcky je vodotěsné, maraton dráždění ve sprše nebo vaně mu nedělá žádné potíže. Určitě oceníte možnost vibrační motorek vyjmout a používat jako samostatný minivibrátor.

Vibrátor je vyrobený z kvalitního lékařského silikonu, povrch si vás získá svou příjemností od prvního doteku.

Hodnotilo 7 zákazníků: 89 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Šárka | před 21 měsíci 100%

Hustý holky....zapomeňte na králíky a myslím to vážně!!! jestli chcete nekonečný potěšení a rychle! tak tenhle bude váš nejlepší kámoš! MILUJU HO!

salašskáfena | před 23 měsíci 100%

Když na něm nedovádím sama, tak mi ho muž může držet na klitorisu a zbytek nechat na bodu g. Je to stejný jakoby mi to dělal prstama.

Dana | před 25 měsíci 100%

Vibrace jsou výjimečný vzhledem k jeho velikosti. Funguje líp než králík protože ho můžu používat bez rukou. Jedna strana hupsne na můj g-bod a druhá se tlačí na klitoris a stydký pysky. A fičím si pro orgasmus.

Luscious Lily | před 32 měsíci 60%

Groovy má potenciál stát se absolutně nedostižnou hračkou...pokud máte takový anatomický rozměry, že vám perfektně padne. Za prvý: Váš g-bod musí být cca 10cm od vchodu do pochvy. Za druhý: klitoris musí být cca 6,4cm od vchodu do vagíny, aby na něj došáhlo to zakřivení. Pokud se vaše genitálie magicky schodují s těmito souřadnicemi pak už je použití snadný. Nasednete a jedete. Díky jeho tvaru se taky nemusíte bát, že vám bude masírovat zadní stěnu vagíny. Bonusovej bod! Ale i když nemáte ty dokonalý rozměry, můžete využít ohebnost Groovyho a přidat dalšího pomocníka. Je to dobrá hračka, ne nejlepší, ale dobrá.

Kari | před 33 měsíci 100%

Skvělá hračka, ale bude chvíli trvat než to dostanete do ruky.

Domina | před 35 měsíci 60%

Vyzkoušela jsem několik dalších vibrátorů a bez tak výbornejch výsledků jako má tenhle. Líp mi sedí anatomicky. Nejradši ho používám takhle: Zasunu, sednu si na něj a jedu! Když si na něj sednete penetruje hloubš a taky víc masíruje klitoris a pochvu. Můžete na něm fakt jezdit jako kovbojka na koni, bez rukou a bez držení :).

Jee týý | před 38 měsíci 100%

Zabere trochu času naučit se zkroutit do správný pozice. Jestli vaše žena stříká tak si dávejte bacha.

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Mokrý orgasmus 2/2 - jak jej dosáhnout

Michaela Kurtaničová / 29.07.2014

Snad jsme v prvním díle našeho článku zbořili dostatek předsudků o mokrém orgasmu a pomohli vyvrátit některé časté mýty o squirtu. Pro ty, kteří jsou lační po dalších informacích a hlavně se nemůžou dočkat, až svou milou nebo samy sebe k výstřiku přivedou, jsme připravili podrobný návod jak dosáhnotu mokrého orgasmu. Nejenom ten je skrytý v následujícím článku.

Celý článek

Podobné produkty