vibratory.net

Vibrátor na bod G a klitoris Groovy Chick (19 cm)

Vibrátor Groovy Chick vám umožní dvojitou stimulaci s minimální námahou.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 369

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21999
  • Rozměry: celková délka 19 cm; průměr 2,5 – 3,5 cm
  • Materiál: lékařský silikon
  • Barva: sytě růžová, stříbrný kroužek kolem ovládání
  • Baterie: 1 x N – LR1 (1,5 V)
  • Výrobce: Rocks Off

Vibrátor Groovy Chick vám umožní dvojitou stimulaci s minimální námahou. Uvnitř hýčká váš bod G a druhá část pomůcky se spolehlivě stará o klitoris. Vibrátor drží na svém místě i bez pomoci rukou, ty můžete použít třeba k dráždění svých bradavek nebo jako oporu během používání vibrátoru při sexu s partnerem. Ideální pomůcka pro ženy, které mají v oblibě komplexní stimulaci.

Ovládání je velmi snadné – provádí se knoflíkem na konci vnějšího ramena. Vybrat si můžete ze 7 vibračních programů. Vibrace ucítíte po celé délce pomůcky, na všech vašich citlivých místech. Tělo pomůcky je vodotěsné, maraton dráždění ve sprše nebo vaně mu nedělá žádné potíže. Určitě oceníte možnost vibrační motorek vyjmout a používat jako samostatný minivibrátor.

Vibrátor je vyrobený z kvalitního lékařského silikonu, povrch si vás získá svou příjemností od prvního doteku.

Hodnotilo 7 zákazníků: 89 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Šárka | před 23 měsíci 100%

Hustý holky....zapomeňte na králíky a myslím to vážně!!! jestli chcete nekonečný potěšení a rychle! tak tenhle bude váš nejlepší kámoš! MILUJU HO!

salašskáfena | před 25 měsíci 100%

Když na něm nedovádím sama, tak mi ho muž může držet na klitorisu a zbytek nechat na bodu g. Je to stejný jakoby mi to dělal prstama.

Dana | před 27 měsíci 100%

Vibrace jsou výjimečný vzhledem k jeho velikosti. Funguje líp než králík protože ho můžu používat bez rukou. Jedna strana hupsne na můj g-bod a druhá se tlačí na klitoris a stydký pysky. A fičím si pro orgasmus.

Luscious Lily | před 34 měsíci 60%

Groovy má potenciál stát se absolutně nedostižnou hračkou...pokud máte takový anatomický rozměry, že vám perfektně padne. Za prvý: Váš g-bod musí být cca 10cm od vchodu do pochvy. Za druhý: klitoris musí být cca 6,4cm od vchodu do vagíny, aby na něj došáhlo to zakřivení. Pokud se vaše genitálie magicky schodují s těmito souřadnicemi pak už je použití snadný. Nasednete a jedete. Díky jeho tvaru se taky nemusíte bát, že vám bude masírovat zadní stěnu vagíny. Bonusovej bod! Ale i když nemáte ty dokonalý rozměry, můžete využít ohebnost Groovyho a přidat dalšího pomocníka. Je to dobrá hračka, ne nejlepší, ale dobrá.

Kari | před 35 měsíci 100%

Skvělá hračka, ale bude chvíli trvat než to dostanete do ruky.

Domina | před 37 měsíci 60%

Vyzkoušela jsem několik dalších vibrátorů a bez tak výbornejch výsledků jako má tenhle. Líp mi sedí anatomicky. Nejradši ho používám takhle: Zasunu, sednu si na něj a jedu! Když si na něj sednete penetruje hloubš a taky víc masíruje klitoris a pochvu. Můžete na něm fakt jezdit jako kovbojka na koni, bez rukou a bez držení :).

Jee týý | před 40 měsíci 100%

Zabere trochu času naučit se zkroutit do správný pozice. Jestli vaše žena stříká tak si dávejte bacha.

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Sex po porodu aneb jak zkrátit sexuální půst?

Oranžová Mandarinka / 27.04.2011

Sex po porodu už není jako dřív? Přečtěte si rady, jak zlepšit sexuální život po narození dítěte. Začneme šestinedělím a tipy jak si zkrátit sexuální půst. Dozvíte se vhodné polohy pro sex po porodu a tipy na erotické pomůcky, když to posteli neklape. Zmíníme také antikoncepci po porodu vhodnou pro kojící ženy, která neovlivňuje chuť mateřského mléka a neohrožuje novorozence.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

24.10.2017

Celý článek

Podobné produkty