vibratory.net

Erectan 400 mg na posílení erekce, 20 tobolek

Erectan 400 mg je extra silný doplněk stravy určený pro rychlé zkvalitnění erekce.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: erectan20ks

Dávkování: 2 tobolky cca 1 hodinu před stykem
Složení
: L-Arginine alpha-ketoglutarate 133 mg, L-Ornithine alpha-ketoglutarate 89 mg, L-Arginine base 71 mg, L-Citrulline 71 mg, L-Lysine HCL 36 mg
Výrobce: Herbo Medica (Česká republika)

Erectan 400 mg je extra silný doplněk stravy určený pro rychlé zkvalitnění erekce. Obsahuje unikátní kombinaci 5 tělu vlastních aminokyselin. Aminokyseliny mají příznivý vliv na tvorbu oxidu dusnatého (NO), který je hlavním mediátorem erekce.

Přípravek je určen k jednorázovému užívání s rychlým nástupem do 60 minut. Lze pohodlně užívat ve formě tobolek a svým složením je vhodný také pro diabetiky.

Doporučené užívání tobolek Erectan 400 mg
1-2 tobolky cca 60 minut před sexuálním aktem. Účinek látek v těle cca 12 hodin, maximální denní dávkou jsou 4 tobolky.

Přípravky Erectan obsahují pouze nejkvalitnější dostupné suroviny, ať už jde o jejich čistotu, nebo sílu extraktu. Přípravek Erectan 400 mg již obsahuje nový, speciálně upravovaný L-Arginine alpha-ketoglutarate.

Jak zlepšit chuť a vůni spermatu?

Jana Šrámčíková / 09.01.2012

Chcete překvapit partnerku sladkou odměnou při orálním sexu? Přemýšlíte nad tím, jak ovlivnit chuť a vůni spermatu? V našem článku najdete praktické rady, tipy, vhodné a nevhodné potraviny na sladké sperma. Věnovat se budeme i alergii na sperma, kalorickému obsahu, nebo barvě spermatu. Nudit se tedy rozhodně nebudete.

Celý článek

Jak zlepšit kvalitu spermatu?

Plazboz / 14.03.2010

V posledních letech kvalita spermatu výrazně klesá a to i u mladých mužů. Počet i pohyblivost spermií je na tak nízké úrovni, že někteří muži jsou prakticky neplodní. Pokud se snažíte počít dítě nebo jdete na darování spermatu, máme pro vás několik tipů, jak si kvalitu spermií zlepšit.

Celý článek

Vliv vegetariánství na sex a sexuální výkonnost

Jana Šrámčíková / 30.07.2012

Vegetariáni mají pověst málo vášnivých a nudných milenců. Skutečnost je ale úplně jiná. Jejich jídelníček je totiž doslova nabitý afrodiziaky. Jeho skladbě ale musí věnovat zvýšenou pozornost, protože nedostatek důležitých živin se může projevit nejenom na kvalitě sexu ale i zdraví.

Celý článek

Příručka Nadsamce – jak zkazit sex snadno a rychle 2/3

Nadsamec / 20.01.2016

Že ti kočena leží nahá v posteli ještě neznamená, že z toho bude šukec, na který budete oba vzpomínat i v důchodu. Čemu se vyhnout a na co si dát bacha? Věnuj tři minuty těmhle radám a v posteli už nikdy nešlápneš vedle.

Celý článek

22.07.2017

Celý článek

Podobné produkty