vibratory.net

Erectan 400 mg na posílení erekce, 20 tobolek

Erectan 400 mg je extra silný doplněk stravy určený pro rychlé zkvalitnění erekce.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: erectan20ks

Dávkování: 2 tobolky cca 1 hodinu před stykem
Složení
: L-Arginine alpha-ketoglutarate 133 mg, L-Ornithine alpha-ketoglutarate 89 mg, L-Arginine base 71 mg, L-Citrulline 71 mg, L-Lysine HCL 36 mg
Výrobce: Herbo Medica (Česká republika)

Erectan 400 mg je extra silný doplněk stravy určený pro rychlé zkvalitnění erekce. Obsahuje unikátní kombinaci 5 tělu vlastních aminokyselin. Aminokyseliny mají příznivý vliv na tvorbu oxidu dusnatého (NO), který je hlavním mediátorem erekce.

Přípravek je určen k jednorázovému užívání s rychlým nástupem do 60 minut. Lze pohodlně užívat ve formě tobolek a svým složením je vhodný také pro diabetiky.

Doporučené užívání tobolek Erectan 400 mg
1-2 tobolky cca 60 minut před sexuálním aktem. Účinek látek v těle cca 12 hodin, maximální denní dávkou jsou 4 tobolky.

Přípravky Erectan obsahují pouze nejkvalitnější dostupné suroviny, ať už jde o jejich čistotu, nebo sílu extraktu. Přípravek Erectan 400 mg již obsahuje nový, speciálně upravovaný L-Arginine alpha-ketoglutarate.

25.09.2017

Celý článek

Co dělat, když má žena větší chuť na sex než muž?

Mersey / 04.08.2016

V životě je spousta situací, kdy je partnerský sex nevyvážený. Dnes se podíváme na ty z nich, kdy muž z různých důvodů nemůže uspokojovat ženu, která po tom touží. Aby tyto okamžiky nevedly k rozpadu partnerství, nabídnu vám hned několik řešení :)

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Kegelovy cviky pro muže

Plazboz / 04.11.2010

V dnešním článku si povíme o pozitivních účincích Kegelových cviků na mužskou sexuální výdrž. Kromě podpory erekce a oddálení ejakulace pomáhají také při léčbě inkontinence nebo po operacích prostaty. Dále se dozvíte, které pánevní svaly ovlivňují orgasmus, a pomocí cvičebního návodu se je naučíte posílit.

Celý článek

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Podobné produkty