vibratory.net

Erekční kroužek s výběžkem Crystal Skin

Erekční kroužek Crystal Skin v sobě kombinuje dvě pomůcky.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05114550000
  • Rozměry: průměry kroužků 2,5 cm; roztažnost 300%
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: TPE (bez obsahu ftalátů)
  • Výrobce: You 2 Toys

Erekční kroužek Crystal Skin v sobě kombinuje dvě pomůcky. Díky škrtícímu efektu docílíte pevnější a déle trvající erekce přirozenou cestou. Kroužek má navíc jazýček, který funguje jako stimulátor partnerčina klitorisu během milování.

Kroužek je vyrobený z elastického silikonu, díky vysoké roztažnosti má univerzální velikost. Využít jej můžete i v kombinaci s hladkými vibrátory nebo prsty.

Hodnotilo 11 zákazníků: 50 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jan,Mirka | před 27 měsíci 20%

Vyzkoušel jsem to se svou přítelkyní, ale ani jeden z toho nic nemáme. Za tuto cenu si nemůžeme ale moc stěžovat, alespoň jsme to vyzkoušeli...

D. Silný | před 28 měsíci 40%

Tato "hračka" bohužel nevydrží to, co slibuje. Kroužek nedrží tam, kde by měl. Bez něj je to úplně stejné, jako s ním. Poprvé a podruhé je to zajímavá změna, ale poté už je k ničemu.

Andrej S. | před 28 měsíci 80%

Dobrá velikost, skvěle mi sedí. Dráždidlo funguje dobře, vyvolává skvělý orgasmus.

Marek | před 33 měsíci 20%

Pokud dráždidlo odsřihnete a chcete to používat čistě jenom jako erekční kroužek, tak to bohužel nemá smysl, jelikož kroužek je příliš ohebný a měkký.

misa1982 | před 34 měsíci 100%

S tímto erekčním roužkem zabijete dvě mouchy jednou ranou! Nejen že zaškrtní penis bay váš partner déle vydržel, ale navíc skvěle dráždí klitoris. Od té doby, co tento kroužek máme, chci už být jenom nahoře ;)) vřele doporučuji!

HM | před 34 měsíci 20%

Ahoj! Když jsem si tento kroužek objednával, myslel jsem si, že tím udělám radost své ženě. Bohužel jsme zjistili, že materiál je tak měkký a ohebný, že žena z toho vůbec nic necítí. Dráždidlo klitorisu se příliš hýbe, tudíž nezůstane tam, kde je to třeba. Jedinou výhodou je, že vám trochu přidusí penis, tudíž vydržíte o něco déle. Shrnuto ode mě: nezostojí to za to... Shrnuto od mé ženy: kravina!

Kryštof L. | před 35 měsíci 80%

Všiml jsem si ale drobné výrobní chyby z vně kroužku, kvůli které se po více používáních nejspíše roztrhne.

Marek Borový | před 37 měsíci 40%

tenhle výrobek jsem vrátil už při vybalování se mi nelíbil moc silikonu... musí každý posoudit sám...

Katka | před 39 měsíci 20%

Bohužel ho nemohu doporučit. Vyzkoušeli jsme ho, a je opravdu k ničemu.

spokojený zákazník | před 41 měsíci 100%

je to jeden z nejlepších kroužků, které jsem dosud měl

Týpek z Peru | před 46 měsíci 20%

kroužek se rozbil už po čtvrtém použití :(

Zvrhlé hrátky po sexu

Mersey / 28.02.2015

Kouřilky a polykačky, vášnivé milovnice mužského semene, beznadějné romantičky zbožňující líbání... chci se s vámi podělit o jeden skvělý zážitek. Od té doby už nejsou hrátky se spermatem jen strohé polykání... od toho večera mě to vážně začalo bavit.

Celý článek

SexFit – kroužek na penis s počítadlem zásunů

Michaela Kurtaničová / 18.08.2014

Fitness aplikace pro chytré telefony k měření sportovních výkonů dnes používá kde kdo. Na sociálních sítích pak mnozí sdílí statistiky zhltaných kilometrů a spálených kalorií. Nyní přichází kroužek na penis SexFit, který dokáže měřit sexuální aktivitu. Kromě počtu zásunů, jejich rychlosti a dalších parametrů si můžete z naměřených dat dělat grafy a statistiky. Chcete vědět, kdy a kde bude „krokoměr“ na penis k dostání?

Celý článek

Závislost na sexu 2/2 – příběhy nymfomanek a erotomanů

Lucie Čermáková / 08.06.2012

Závislost na sexu je vážný problém, ale stejně tak je to zajímavé a mnohdy velice úsměvné téma. Existuje vůbec závislost jako nemoc? Co je v sexu normální a co už ne? I někteří známí herci a herečky jsou sexuálními úlety přímo posedlí. Nevěřili byste, jakých šíleností jsou lidé pod vlivem neutuchajícího chtíče schopni.

Celý článek

Podobné produkty