vibratory.net

Erekční kroužek Magic s výčnělky

Erekční kroužek na penis Magic v modré barvě má na svém povrchu několik výrazných výčnělků.

  • několik výrazných výčnělků pro stimulaci
  • pevnější a déle trvající erekce

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
119 89

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05135550000
  • Rozměry: průměr kroužku 1,5 cm; extrémně roztažný (až na 10 cm)
  • Materiál: gel
  • Barva: modrá
  • Výrobce: You 2 Toys

Erekční kroužek na penis Magic v modré barvě má na svém povrchu několik výrazných výčnělků. Jsou měkké a ohebné, takže jejich dotek nebolí, ale stimuluje.

Kroužek je z vysoce elastického materiálu, který se přizpůsobí všem velikostem bez nadměrného škrcení. Omezením odtoku krve z penisu se docílí pevnější déle trvající erekce, což ocení určitě každá partnerka. Skvělý pomocník za atraktivní cenu.

Hodnotili 2 zákazníci: 90 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

milovnice | před 31 měsíci 100%

Super! Orgasmus co jsem měla s tímto kroužkem řadím k mým top 5 a pro manžela to taky nebylo špatný :)

Vzhůru do oblak | před 43 měsíci 80%

Docela malý ale flexibilní, je z velmi tenkého materiálu. Snadno se nasazuje, netlačí ale nemá tak velký efekt jako těsnější kroužky. Vroubky jsou příjemný bonus. Spíše pro začátečníky. Tip: vyzkoušejte nejdřív osamotě jinak to může být trapné

Zvrhlé hrátky po sexu

Mersey / 28.02.2015

Kouřilky a polykačky, vášnivé milovnice mužského semene, beznadějné romantičky zbožňující líbání... chci se s vámi podělit o jeden skvělý zážitek. Od té doby už nejsou hrátky se spermatem jen strohé polykání... od toho večera mě to vážně začalo bavit.

Celý článek

SexFit – kroužek na penis s počítadlem zásunů

Michaela Kurtaničová / 18.08.2014

Fitness aplikace pro chytré telefony k měření sportovních výkonů dnes používá kde kdo. Na sociálních sítích pak mnozí sdílí statistiky zhltaných kilometrů a spálených kalorií. Nyní přichází kroužek na penis SexFit, který dokáže měřit sexuální aktivitu. Kromě počtu zásunů, jejich rychlosti a dalších parametrů si můžete z naměřených dat dělat grafy a statistiky. Chcete vědět, kdy a kde bude „krokoměr“ na penis k dostání?

Celý článek

Závislost na sexu 2/2 – příběhy nymfomanek a erotomanů

Lucie Čermáková / 08.06.2012

Závislost na sexu je vážný problém, ale stejně tak je to zajímavé a mnohdy velice úsměvné téma. Existuje vůbec závislost jako nemoc? Co je v sexu normální a co už ne? I někteří známí herci a herečky jsou sexuálními úlety přímo posedlí. Nevěřili byste, jakých šíleností jsou lidé pod vlivem neutuchajícího chtíče schopni.

Celý článek

Podobné produkty