vibratory.net

Erekční kroužek s dráždivým výstupkem Manzzz Rollie

Erekční kroužek Rollie potěší oba z páru.

  • pro zaškrcení penisu a varlat
  • dráždivý výstupek pro jemnou masáž hráze
  • z lékařského silikonu - hypoalergenní a bezpečný pro lidskou pokožku
  • 100% voděodolný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
329

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21304

Rozměry: vnitřní průměr 4,5 cm (elastické)
Barva: černá
Materiál: 100% lékařský silikon
Výrobce: ManzzzToys (Nizozemí)

Erekční kroužek Rollie potěší oba z páru. Po zaškrcení penisu a varlat vám totiž pomůže k déle trvající erekci (což ocení hlavně vaše partnerka) a jeho dráždivý výstupek se při sexu postará o jemnou masáž vaší hráze.

Kroužek je vyrobený z lékařského silikonu, který je měkký, sametově hebký, bezpečný pro lidskou pokožku, rychle se zahřívá na teplotu lidského těla a tuto teplotu si dokáže udržet déle než ostatní materiály. Navíc je neporézní, hypoalergenní, 100% voděodolný, bez zápachu a neobsahuje změkčovadla.

Kroužek je jen mírně elastický, takže se hodí spíše na menší a středně velké penisy a varlata. Čím větší máte nádobíčko, tím hůře se vám bude nasazovat, ale o to větší zaškrcení zažijete.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Při čištění si vystačíte s teplou vodou a jemným mýdlem, případně můžete použít i speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky.

TIP: Pokud kroužek nasadíte na penis obráceně, můžete jeho výstupek využít ke stimulaci partnerčina klitorisu. Stačí najít jen vhodnou polohu. :)

Hodnotilo 5 zákazníků: 88 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Mirek01 | před 1 měsícem 80%

Došel rychle, bez problémů, jak jsem čekal. Materiál není moc pružný, čekal jsem, že bude trochu ohebnější. I tak je ale kroužek dobrý.

Joo | před 2 měsíci 100%

Famózní hračka, funguje přesně jak popisují a ještě líp! Vřele doporučuju, pokud chcete zažít pořádně vzrušení

R. | před 2 měsíci 100%

Objednáno, vyzkoušeno, je to super! Slibovanou masáž, o které píšou na obalu, necítím, ale příjemně to nadzvedává varlata. To, jak je těsný a pohyby při sexu jsou velmi stimulující. Ale: bohužel není vhodný na dlouhé nošení, protože to je po nějaké době nepohodlné.

Maxík | před 2 měsíci 80%

Je to dost zajímavej pocit! Příjemně se nosí. Velikost je u každého trochu jiná, ale je z pružného materiálu. Celkově opravdu doporučuji.

Daddy cool | před 2 měsíci 80%

negativa: výstupek pro stimulaci hráze by mohl být delší - ale každý jsme jiný pozitiva: velmi příjemný materiál a jednoduchá manipulace; dlouhotrvající erekce = více zábavy. Doporučuji

Podobné produkty