vibratory.net

Erekční kroužky Expandable Cock Rings, sada 3 ks

Chcete mít pořádně tvrdý penis delší dobu?

  • velmi elastické - padnou na každý penis
  • můžete "zaškrtit" i varlata
  • různé výstupky pro stimulaci klitorisu
  • jeden kroužek má kuličku pro dráždění varlat

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
199

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05160660000

Rozměry: vnitřní průměr 2,3 cm (elastické)
Barva: kouřově šedá (transparentní)
Materiál (neobsahuje ftaláty): TPE
Výrobce: Seven Creations

Chcete mít pořádně tvrdý penis delší dobu? Se sadou erekčních kroužků Expandable Cock Rings žádný problém.

Každý kroužek má jiný tvar, takže při sexu vy a hlavně vaše partnerka zažijete trochu jiné pocity. Dva z kroužků mají rozdílně tvarovaný výstupek, který bude při přiřážení stimulovat partnerčin klitoris (nebo vaši hráz, pokud kroužek nasadíte obráceně), ten třetí má navíc "ocásek" s kuličkou na konci. V ní je zalitá kovová kulička, která vám bude při každém přírazu dráždit varlata.

Kroužky mají univerzální velikost, ale jsou velmi elastické, takže "padnou" na každý penis a můžete je použít i k obepnutí varlat. Čím více jste obdaření, tím větší pocit "zaškrcení" zažijete.

Pro snadnější nasazení kroužku použijte vodní lubrikační gel. Kroužky jsou 100% voděodolné, tedy i čištění je hračka - po použití je opláchněte vlažnou vodou a očistěte speciálním přípravkem na erotické hračky.

Swingers 1/3 – historie a pravá povaha swinger párty

Lucie Čermáková / 24.08.2011

O swingers a swingers párty panuje spousta mýtů a předsudků. V následující sérii článků je uvedeme na pravou míru a objasníme vše, co s tímto životním stylem souvisí. Dnes se dozvíte historii vzniku swingers komunity, jaký typ lidí navštěvuje swingers párty a jak se swingers kluby uchytily u nás i ve světě. Těšte se na spoustu faktů, zajímavostí a statistik ze světa swingers.

Celý článek

22.11.2017

Celý článek

Závislost na sexu 1/2 – promiskuita jako nemoc?

Lucie Čermáková / 23.05.2012

Závislost na sexu má mnoho podob. Erotomanie, nymfomanie, nebo závislost na pornu mohou zcela zničit partnerský vztah. Pokud vás zajímá, jak se nadměrné sexuálnální chování projevuje v běžném životě, jaké jsou nejčastější příčiny promiskuity a jaká existují řešení závislosti na sexu, čtěte dále.

Celý článek

Swingers 3/3 – časté otázky o swinger párty

Lucie Čermáková / 20.09.2011

V minulém článku jste zjistitli, jaká jsou pravidla pro vstup do swingers klubů. Pokud o návštěvě uvažujete, možná byste se rádi dozvěděli víc – jak to v klubu vypadá a jak obvykle erotická párty probíhá. Je lepší zvolit běžnou akci, nebo speciální swingers pro nezkušené páry? A nebudou tam čumilové? Náš článek vás zbaví nervozity, takže si budete moci vše klidu užít.

Celý článek

Nevíte kam s polovičkou na víkend? Do swingers hotelu!

Michaela Kurtaničová / 28.03.2014

Dočasná výměna sexuálních partnerů se v poslední době stává stále oblíbenější sexuální praktikou. Svědčí tomu i fakt, že swingers kluby rostou po celém světě jako houby po dešti. V jinak poměrně konzervativní Británii přišli manželé Sue a Kieth s nevídanou novinkou. Rozhodli se založit hotel pro dvojice, které mají oblibu ve střídání partnerů. Světe, div se, hotel Paradise v Blackpoolu praská týden co týden ve švech.

Celý článek

Podobné produkty