vibratory.net

Souprava erotického prádla Lolita

Jemný, dráždivý, extrémně ženský a vše odhalující, takový je tato souprava spodního prádla Lolita.

  • vertikální průstřihy odhalí bradavky
  • průstřih na kalhotkách pro milování bez svlékání

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 059 989
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 22114912231

Velikost: 75B/S, 80B/M, 85B/L
Barva: bílá
Výrobce: Cottelli Collection
Materiál:

  • Podprsenka a podvazkový pás: 50 % polyester, 40 % polyamid, 10 % elastan
  • Kalhotky: 100% polyester

Jemný, dráždivý, extrémně ženský a vše odhalující, takový je tato souprava spodního prádla Lolita. Pokud plánujete romantický večer ve dvou, který vyústí v milostné chvilky a uvažujete co na sebe, je tento komplet sázka na jistotu. Bílá barva vám dodá jemnost, do které se váš partner zamiluje.

Podprsenka má vertikální průstřihy, takže vaše bradavky i dvorce budou pěkně vidět. Navíc, přes poloprůhlednou látku košíčků s květinovým vzorem je také vidět.

Průstřih na kalhotkách vám umožní milování bez nutnosti svlékání. To ocení určitě každý milovník prádélka. Na podvazky upněte jakékoliv punčochy. Mimořádně vhodné jsou například tyto bílé punčochy z naší nabídky. K dispozici také souprava stejného provedení s topem. Vyburcujte touhu u vašeho partnera na maximum nevinnou bílou…

Hodnotili 2 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Marta | před 20 měsíci 100%

Tady je všechno top! Cena, kvalita. Špičkový produkt!!!

Summernightcity | před 36 měsíci 100%

Tohle prádýlko je tak neuvěřitelně sexy, že je až škoda ho vůbec vyslíkat!!! Což ale vlastně ani nemusíte! Má spoustu zajímavých otvorů!! Sex je o dost zajímavější! Rozhodně by vám k tomu neměly chybět botičky na vysokém podpatku!!! :-)

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Velký průvodce ženským poprsím

Nadsamec / 29.09.2016

Středobody mužského vesmíru, kozičky, cecky, nalejváky, dudy, balóny, melouny, bochany, vemena, prostě prsa! Když je miluješ, musíš poznat všechny jejich velikosti a typy. Průvodce ti pomůže zorientovat se!

Celý článek

20.10.2017

Celý článek

Naučte se rozepínat podprsenku jednou rukou

Michaela Kurtaničová / 18.08.2013

Znáte ty chvíle, kdy se vaše nehbité prsty snaží marně rozepnout podprsenku vaší partnerky a po několikátém nezdařeném pokusu nezbývá, než pokorně požádat o pomoc? Zaručený zabiják sexuálního napětí. Přitom rozepínání podprsenky není žádná věda a dokonce i jednou rukou to může být pro zkušeného jedince hračka. Stačí se držet tréninkového plánu a cvičit.

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Podobné produkty