vibratory.net

Erotické pomůcky, vibrátory


Sexy hračky v magazínu

6 nejbizarnějších sexuálních zranění 1/2

Michaela Kurtaničová / 04.05.2014

Když se řekne sex, většina z nás si představí příjemné chvíle strávené se svým partnerem. Jenže někdy holt nemůže jít všechno podle plánu a slibně rozjeté číslo může skončit i katastrofou. Krom ostudy si pak ze zpackaného sexuálního aktu můžete odnést i nehezké zranění. Že láska bolí je známá věc. Jaké to je, když bolí i sex si ukážeme na 6 případech, které se skutečně staly.

Celý článek

Kissenger - přístroj na líbání přes internet

Michaela Kurtaničová / 25.03.2014

Kissenger je koncept zařízení, které je určeno k přenosu polibků přes internet. Pomůže všem párům, které trpí vzájemným odloučením, ale takového přístroje se jistě uchytí i v porno průmyslu. Vstupní periferie nasnímá pohyb vašich rtů, data přenese do výstupního zařízení a zprostředkuje tak reálný polibek klidně přes půl zeměkoule. S Kissengerem je lidstvo opět o krok blíže k virtuálnímu sexu,

Celý článek

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.10.2013

S erotickými hračkami si nemusíte užívat legraci jenom v posteli. Ty, které nepoužíváte, by byla škoda nechat ležet jen tak v šuplíku. Ve dvoudílném seriálu vám přinášíme několik tipů, jak najít praktické uplatnění i pro ta nejzaprášenější dilda, anální kolíky a vibrátory. A jako bonus: Soutěž o poukaz do sexshopu na 1000 Kč.

Celý článek

Sexuální příručka, která před půl stoletím učila japonce svádět

Michaela Kurtaničová / 13.01.2014

Umíte svého partnera správně držet za ruku? Víte, jak své polovičce smyslně strčit prst do pupíku? Pokud si nejste jisti, patrně se svými sexuálními zkušenostmi rovnáte průměrnému japonci v šedesátých letech. Právě v Zemi vycházejícího slunce vyšla sexuální příručka, která má čtenáře zasvětit do tajů flirtování, svádění i sexuálních poloh. Pojďte se s námi podívat o více než padesát let nazpět a třeba se i nějaké té technice přiučit.

Celý článek

Škola svádění na ruský způsob: Musíte být mrcha

Michaela Kurtaničová / 18.01.2014

Se školami a kurzy svádění se poslední dobou roztrhl pytel. Jenom u nás v současnosti funguje minimálně 10 škol svádění. Krom nich narazíte na nespočet webových portálů, na kterých si můžete postup jak sbalit ženu či muže přečíst přímo v prohlížeči, shlédnout na videu, nebo nastudovat se zakoupeného e-booku.

Celý článek