vibratory.net

Erotické pomůcky, vibrátory


Sexy hračky v magazínu

Valentýnské vychytávky pro chytré telefony

Michaela Kurtaničová / 14.02.2014

Říká se, že svatý Valentýn je, krom svátku všech zamilovaných, svátkem obchodníků s květinami. Možná že patříte mezi tu část našeho národa, která směle rozhlašuje, že tento americký komerční svátek jde kolem nich. My ale víme, že stejně někde ve skrytu duše doufáte, že si na vás vaše drahá polovička vzpomene a něčím vás překvapí. Pro tyto případy jsme dali dohromady pár tipů, jak se to dá odbýt levně, ale při tom hodně stylově.

Celý článek

Jaká byla afterparty studentského festivalu Skrz prsty?

11.04.2014

Minulou středu Zlínem otřásla jedna z nejdivočejších studentských akcí za poslední dobu. Festival Skrz Prsty nabídl přednášky a diskuze na kontroverzní témata. Nabitý celodenní program završila zvrácená afterparty ve zlínském klubu Golem. O penisy, gigantické vaginy a erotické pomůcky všeho druhu nebyla nouze a my z redakce Vibrátory.net jsme samozřejmě byli u toho.

Celý článek

Aplikace Sock-it upozorní spolubydlící, že nechcete být při sexu rušeni

Michaela Kurtaničová / 29.04.2014

Sock-it je aplikace pro všechny, kteří bydlí ve sdíleném pokoji, mají občas sex s někým jiným, než se svým spolubydlícím, a jsou majiteli iPhone. Jak přesně Sock-it funguje, a proč ji ke stažení nabízí zrovna firma zabývající se prodejem pracích prostředků? Čtěte v článku.

Celý článek

6 nejbizarnějších sexuálních zranění 1/2

Michaela Kurtaničová / 04.05.2014

Když se řekne sex, většina z nás si představí příjemné chvíle strávené se svým partnerem. Jenže někdy holt nemůže jít všechno podle plánu a slibně rozjeté číslo může skončit i katastrofou. Krom ostudy si pak ze zpackaného sexuálního aktu můžete odnést i nehezké zranění. Že láska bolí je známá věc. Jaké to je, když bolí i sex si ukážeme na 6 případech, které se skutečně staly.

Celý článek

Kissenger - přístroj na líbání přes internet

Michaela Kurtaničová / 25.03.2014

Kissenger je koncept zařízení, které je určeno k přenosu polibků přes internet. Pomůže všem párům, které trpí vzájemným odloučením, ale takového přístroje se jistě uchytí i v porno průmyslu. Vstupní periferie nasnímá pohyb vašich rtů, data přenese do výstupního zařízení a zprostředkuje tak reálný polibek klidně přes půl zeměkoule. S Kissengerem je lidstvo opět o krok blíže k virtuálnímu sexu,

Celý článek