vibratory.net

Erotické pomůcky, vibrátory


Sexy hračky v magazínu

Zakázané reklamy se sexuálním podtextem

Michaela Kurtaničová / 31.10.2013

Zakázané ovoce prý chutná nejlépe. V reklamě toto úsloví platí dvojnásob. Zakázané reklamy se totiž velmi snadno stávají virálem. Necudná videa, která byla z etických důvodů stažena z vysílání, pak kolují internetem téměř rychlostí světla. To se potom člověk zamýšlí, zda zákaz vysílání neměl vykutálený marketér přímo úmyslu. Pojďme spolu nahlédnout do světa zakázané reklamy se sexuálním podtextem.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky 2/2

Michaela Kurtaničová / 20.11.2013

V první části našeho dvoudílného článku jsme vzpomněli například osamělými hospodyňkami oblíbené druhy zeleniny a ovoce. V dnešním pokračování si představíme další vybavení domácností, které vám může v osamělých chvílích udělat příjemnou společnost.

Celý článek

Valentýnské vychytávky pro chytré telefony

Michaela Kurtaničová / 14.02.2014

Říká se, že svatý Valentýn je, krom svátku všech zamilovaných, svátkem obchodníků s květinami. Možná že patříte mezi tu část našeho národa, která směle rozhlašuje, že tento americký komerční svátek jde kolem nich. My ale víme, že stejně někde ve skrytu duše doufáte, že si na vás vaše drahá polovička vzpomene a něčím vás překvapí. Pro tyto případy jsme dali dohromady pár tipů, jak se to dá odbýt levně, ale při tom hodně stylově.

Celý článek

Jaká byla afterparty studentského festivalu Skrz prsty?

11.04.2014

Minulou středu Zlínem otřásla jedna z nejdivočejších studentských akcí za poslední dobu. Festival Skrz Prsty nabídl přednášky a diskuze na kontroverzní témata. Nabitý celodenní program završila zvrácená afterparty ve zlínském klubu Golem. O penisy, gigantické vaginy a erotické pomůcky všeho druhu nebyla nouze a my z redakce Vibrátory.net jsme samozřejmě byli u toho.

Celý článek