vibratory.net

Erotické pomůcky, vibrátory


Sexy hračky v magazínu

Festival Skrz prsty přinese nejzvrácenější studentskou party všech dob

Michaela Kurtaničová / 28.03.2014

Už vás omrzely všechny ty party bez nápadu, které omílají pořád stejná témata dokola? Pak by vás mohlo zajímat, co chystají studenti zlínské univerzity. V rámci projektu Skrz prsty totiž uspořádají bezesporu tu nejzvrácenější party, kterou kdy kdo s požehnáním nějaké vysoké školy uspořádal. A to není zdaleka všechno. Pojďme si společně tento netradiční studentský projekt představit.

Celý článek

Zakázané reklamy se sexuálním podtextem

Michaela Kurtaničová / 31.10.2013

Zakázané ovoce prý chutná nejlépe. V reklamě toto úsloví platí dvojnásob. Zakázané reklamy se totiž velmi snadno stávají virálem. Necudná videa, která byla z etických důvodů stažena z vysílání, pak kolují internetem téměř rychlostí světla. To se potom člověk zamýšlí, zda zákaz vysílání neměl vykutálený marketér přímo úmyslu. Pojďme spolu nahlédnout do světa zakázané reklamy se sexuálním podtextem.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky 2/2

Michaela Kurtaničová / 20.11.2013

V první části našeho dvoudílného článku jsme vzpomněli například osamělými hospodyňkami oblíbené druhy zeleniny a ovoce. V dnešním pokračování si představíme další vybavení domácností, které vám může v osamělých chvílích udělat příjemnou společnost.

Celý článek

Valentýnské vychytávky pro chytré telefony

Michaela Kurtaničová / 14.02.2014

Říká se, že svatý Valentýn je, krom svátku všech zamilovaných, svátkem obchodníků s květinami. Možná že patříte mezi tu část našeho národa, která směle rozhlašuje, že tento americký komerční svátek jde kolem nich. My ale víme, že stejně někde ve skrytu duše doufáte, že si na vás vaše drahá polovička vzpomene a něčím vás překvapí. Pro tyto případy jsme dali dohromady pár tipů, jak se to dá odbýt levně, ale při tom hodně stylově.

Celý článek