vibratory.net

Finger Waggle – vibrátor na bod G a klitoris (10 cm)

Tento malý, ale šikovný vibrátor s netradičným designem bude stimulovat váš klitoris a bod G zároveň.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/563714

Rozměry:

  • celková délka 15,5 cm;
  • délka prstu 10 cm;
  • průměr cca 2,5 cm

Materiál: PVC (pomůcka), ABS (ovládání)
Baterie: 2 x AA (tužkové)
Barva: růžová
Výrobce: You 2 Toys

Tento malý, ale šikovný vibrátor s netradičným designem bude stimulovat váš klitoris a bod G zároveň. Zahnutý výběžek ve tvaru prstu po zavedení pomůcky na své místo spolehlivě nalezne nejcitlivější místo – bod G a vibracemi vám způsobí příjemné dráždění.

Výrazné výstupky v spodní části, kde jsou vibrace zároveň nejintenzivnější, se postarají o blaho vašeho klitorisu. Pomůcku využijete jak pro masturbaci, tak během milostných her s partnerem.

Intenzitu vibrací regulujete plynule kabelovým dálkovým ovládáním, do kterého vložíte také baterie. Nechte tohoto nevšedného pomocníka pečovat o vaši nejintimnější partie!

Hodnotilo 5 zákazníků: 56 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Klárka | před 26 měsíci 100%

Já jsem s tímto vibrátorem moc spokojená a doporučuju ho dál všem svým kamarádkám! :)

Barbora | před 31 měsíci 80%

naprosto vyhovující velikost, správný tvar a dle mého se i dobře ovládá. Samotný prst by snad mohl mít silnější vibrace. Jinak plní svůj příjemný účel.

lady | před 34 měsíci 40%

Když jsem otevřela balíček, byla jsem na tenhle vibrátor docela zvědavá, protože se mi líbilo, že vypadá jako skutečný prst. Ale - dálkové ovládání vypadalo dost chabě a že se snad každou chvíli rozlomí. Tvar a povrch vibrátoru mě zaujal, vypadalo to, že právě díky tvaru by se mohl trefit na to správné místo, takže jsem se začala těšit, až ho vyzkouším. Měla jsem nějaké osobní problémy, takže jsem se k vyzkoušení dostala později, ale doufala jsem, že se čekání vyplatí. A nevyplatilo! Vibrátor je hodně hlasitý, asi jako elektrický holicí strojek mého partnera, takže na nějaké diskrétní použití si můžete nechat zajít chuť. Prst samotný se docela trefil, kam měl, ale většina vibrací je v části, za kterou vibrátor držíte, takže to nebylo moc příjemné. Musela jsem se "dodělat" jinou hračkou. Vibrátor udělal, co měl, ale neřekla bych, že mě to nějak nažhavilo. Bylo to něco nového, častěji bych ho asi nepoužívala. Nakonec jsem ho přestala používat úplně, protože jak je vibrační jednotka umístěná ve spodní části vibrátoru, brněly mě z toho prsty a nebylo to příjemné. Můj partner ho na mě taky zkoušel, ale sám se do toho správného místa "trefí" lépe, než ten vibrátor. Partnerovi se líbilo docela realistické provedení vibrátoru, ale na jeho výkon to žádný vliv nemá. Když si s ním hrál on, taky říkal, že mu vadí ty vibrace na prsty. Člověka potěší, když si pro sebe čas od času koupí nějakou novou hračku a má z ní radost. Tohle ale nebyl ten případ. Kdybysme doma neměli lepší hračky, asi by se nám tenhle líbil víc, ale takhle se na něj bude jenom prášit v šuplíku. Třeba by pomohlo, kdyby byla vibrační jednotka posunutá víc směrem do prstu. A ten plast taky není nic moc. Nakonec jsem vyndala vibrační jednotku a používám ji samostatně k dráždění klitorisu, tak to má mnohem lepší účinek. Možná by bylo příjemné použít vibrátor jako menší anální hračku, třeba pro začátek :-P

sunny | před 37 měsíci 40%

Faktor zábavy je na vysoké úrovni, jen kdyby ta věc ovšem fungovala! Sice jsem vyhodila fakturu, ale stačilo napsat do obchodu a oni si mě našli a vibrátor vyměnili.

Kačka | před 41 měsíci 20%

Tahle věc mě vážně vyděsila. Má to i vytvarované klouby a jakože vrásky, vypadá to strašidelně, asi to chtěli udělat co nejvíc reálné. Jestli jo, tak ale netrefili přirozenou barvu a velikost je taky daleko větší, než skutečný prst. Nedává to smysl. Myslela jsem si, že to bude něco jako Swan vibrátor, ale Swan je mnohem lepší. Nelíbí se mi povrch. Nelíbí se mi, že se baterie strká kamsi do ovládání a je to na kabel. Nelíbí se mi ani tvar. Vibrátor byl pro mě velké zklamání. Vůbec nic se mi na něm nelíbí, možná kromě obalu. Kupila bych to kámošce ze srandy, ale určitě ne jako sexuální hračku. Nemá žádný šmrnc. Větší sexappeal mají i moje prsty. Jsem zklamaná, totálně mě vyděsilo, jak vypadá, nevhodné detaily, i na omak je nepříjemný. Můj přítel se tomu smál, žádnou touhu to v něm nevzbudilo. Nic jsem si s tím neužila, nic mi to nedělalo. Baterie by se měly vkládat rovnou do vibrátoru, ne kamsi zvlášť. Přijde mi to otravné a je to totální zabiják nálady. V první řadě bych změnila design, ať to nevypadá jako prst...nebo ho aspoň udělejte opravdu realisticky. Nebo to prostě zahoďte a vyrobte něco jiného. Balíček přišel dobře zabalený, to ovšem moc nezvýší kvalitu výrobku. V žádném případě nedoporučuju. S přáteli jsme se tomuto počinu zasmáli. To je tak vše. Nekupujte to, nepoužívejte to. Na trhu je spousta zajímavějších hraček. Ani není dost pevný. Možná by se hodil jako doplněk hallowwenského kostýmu.

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Recenze BEZ OBALU – Mini vibrátory

Ester Ledvinková / 10.05.2016

S námi víte, co kupujete. Dnes jsme se zaměřili na mini vibrátory. Pokud hledáte něco nenápadného, silného a vhodného například na cestování, pak prosím vstupte.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Deník dokonalé milenky – 10 pokročilých technik kouření

Bohunka / 08.12.2016

Kouření je dost možná nejdůležitější věc v posteli. Je to jako umění. Všimla sis, že i když je chlap podrážděný, tak jakmile vezmeš jeho penis do pusy, rázem se zklidní? Zlepši své umění orálního sexu a odměnou ti bude spokojený partner. Prozradím ti 10 vychytávek, díky kterým jsem se stala královou felace. Můžeš jí být i ty.

Celý článek

20.11.2017

Celý článek

Podobné produkty