vibratory.net

Finger Waggle – vibrátor na bod G a klitoris (10 cm)

Tento malý, ale šikovný vibrátor s netradičným designem bude stimulovat váš klitoris a bod G zároveň.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/563714

Rozměry:

  • celková délka 15,5 cm;
  • délka prstu 10 cm;
  • průměr cca 2,5 cm

Materiál: PVC (pomůcka), ABS (ovládání)
Baterie: 2 x AA (tužkové)
Barva: růžová
Výrobce: You 2 Toys

Tento malý, ale šikovný vibrátor s netradičným designem bude stimulovat váš klitoris a bod G zároveň. Zahnutý výběžek ve tvaru prstu po zavedení pomůcky na své místo spolehlivě nalezne nejcitlivější místo – bod G a vibracemi vám způsobí příjemné dráždění.

Výrazné výstupky v spodní části, kde jsou vibrace zároveň nejintenzivnější, se postarají o blaho vašeho klitorisu. Pomůcku využijete jak pro masturbaci, tak během milostných her s partnerem.

Intenzitu vibrací regulujete plynule kabelovým dálkovým ovládáním, do kterého vložíte také baterie. Nechte tohoto nevšedného pomocníka pečovat o vaši nejintimnější partie!

Hodnotilo 5 zákazníků: 56 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Klárka | před 24 měsíci 100%

Já jsem s tímto vibrátorem moc spokojená a doporučuju ho dál všem svým kamarádkám! :)

Barbora | před 29 měsíci 80%

naprosto vyhovující velikost, správný tvar a dle mého se i dobře ovládá. Samotný prst by snad mohl mít silnější vibrace. Jinak plní svůj příjemný účel.

lady | před 32 měsíci 40%

Když jsem otevřela balíček, byla jsem na tenhle vibrátor docela zvědavá, protože se mi líbilo, že vypadá jako skutečný prst. Ale - dálkové ovládání vypadalo dost chabě a že se snad každou chvíli rozlomí. Tvar a povrch vibrátoru mě zaujal, vypadalo to, že právě díky tvaru by se mohl trefit na to správné místo, takže jsem se začala těšit, až ho vyzkouším. Měla jsem nějaké osobní problémy, takže jsem se k vyzkoušení dostala později, ale doufala jsem, že se čekání vyplatí. A nevyplatilo! Vibrátor je hodně hlasitý, asi jako elektrický holicí strojek mého partnera, takže na nějaké diskrétní použití si můžete nechat zajít chuť. Prst samotný se docela trefil, kam měl, ale většina vibrací je v části, za kterou vibrátor držíte, takže to nebylo moc příjemné. Musela jsem se "dodělat" jinou hračkou. Vibrátor udělal, co měl, ale neřekla bych, že mě to nějak nažhavilo. Bylo to něco nového, častěji bych ho asi nepoužívala. Nakonec jsem ho přestala používat úplně, protože jak je vibrační jednotka umístěná ve spodní části vibrátoru, brněly mě z toho prsty a nebylo to příjemné. Můj partner ho na mě taky zkoušel, ale sám se do toho správného místa "trefí" lépe, než ten vibrátor. Partnerovi se líbilo docela realistické provedení vibrátoru, ale na jeho výkon to žádný vliv nemá. Když si s ním hrál on, taky říkal, že mu vadí ty vibrace na prsty. Člověka potěší, když si pro sebe čas od času koupí nějakou novou hračku a má z ní radost. Tohle ale nebyl ten případ. Kdybysme doma neměli lepší hračky, asi by se nám tenhle líbil víc, ale takhle se na něj bude jenom prášit v šuplíku. Třeba by pomohlo, kdyby byla vibrační jednotka posunutá víc směrem do prstu. A ten plast taky není nic moc. Nakonec jsem vyndala vibrační jednotku a používám ji samostatně k dráždění klitorisu, tak to má mnohem lepší účinek. Možná by bylo příjemné použít vibrátor jako menší anální hračku, třeba pro začátek :-P

sunny | před 35 měsíci 40%

Faktor zábavy je na vysoké úrovni, jen kdyby ta věc ovšem fungovala! Sice jsem vyhodila fakturu, ale stačilo napsat do obchodu a oni si mě našli a vibrátor vyměnili.

Kačka | před 39 měsíci 20%

Tahle věc mě vážně vyděsila. Má to i vytvarované klouby a jakože vrásky, vypadá to strašidelně, asi to chtěli udělat co nejvíc reálné. Jestli jo, tak ale netrefili přirozenou barvu a velikost je taky daleko větší, než skutečný prst. Nedává to smysl. Myslela jsem si, že to bude něco jako Swan vibrátor, ale Swan je mnohem lepší. Nelíbí se mi povrch. Nelíbí se mi, že se baterie strká kamsi do ovládání a je to na kabel. Nelíbí se mi ani tvar. Vibrátor byl pro mě velké zklamání. Vůbec nic se mi na něm nelíbí, možná kromě obalu. Kupila bych to kámošce ze srandy, ale určitě ne jako sexuální hračku. Nemá žádný šmrnc. Větší sexappeal mají i moje prsty. Jsem zklamaná, totálně mě vyděsilo, jak vypadá, nevhodné detaily, i na omak je nepříjemný. Můj přítel se tomu smál, žádnou touhu to v něm nevzbudilo. Nic jsem si s tím neužila, nic mi to nedělalo. Baterie by se měly vkládat rovnou do vibrátoru, ne kamsi zvlášť. Přijde mi to otravné a je to totální zabiják nálady. V první řadě bych změnila design, ať to nevypadá jako prst...nebo ho aspoň udělejte opravdu realisticky. Nebo to prostě zahoďte a vyrobte něco jiného. Balíček přišel dobře zabalený, to ovšem moc nezvýší kvalitu výrobku. V žádném případě nedoporučuju. S přáteli jsme se tomuto počinu zasmáli. To je tak vše. Nekupujte to, nepoužívejte to. Na trhu je spousta zajímavějších hraček. Ani není dost pevný. Možná by se hodil jako doplněk hallowwenského kostýmu.

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 1/2

Michaela Kurtaničová / 20.06.2014

Pokud jste byli někdy v sexshopu, možná vás při pohledu na cenovky vibrátorů napadlo, že si snad raději nějaký vyrobíte sami doma. Co vás ale určitě nenapadlo, že si vibrátor vyrobíte z okurky, lilku, nebo z jiného druhu zeleniny či dokonce ovoce. Výroba vibrátoru ze zeleniny je vlastně velmi jednoduchá. Člověk ani nemusí být kdovíjaký kutil, aby si takový zeleninový vibrátor zvládl sám vyrobit. V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

Michaela Kurtaničová / 24.06.2014

Doufejme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je pokračováním našeho seriálu o zeleninových vibrátorech. Tentokrát pro vás máme návody na výrobu vibračního dilda z okurky a žlutého melounu, dále si ukážeme jak  zhotovit dvojitý vibrátor z brambor a abychom potěšili i mužskou část našeho čtenářského osazenstva, prozradíme vám, jak si doma rychle a snadno vyrobit vibrační umělou vagínu z papáji. Jdeme na to.

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

Podobné produkty