vibratory.net

Umělá vagina Fleshlight Alien Avatar

S tímto výtvorem získala zkratka UFO zcela nový význam - Unidentified Fucking Object, tedy volně přeloženo jako neidentifikovatelný šukací objekt :) Umělá vagína Alien Avatar od společnosti Fleshlight vám umožní užít si jedinečný pocit penetrace i bez partnerky, nebo okořenit milostní život v páru.

  • "reálná" replika mimozemské vaginy :)

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 499

dostupnost neznámá

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E22749
  • Rozměry: celková délka 24,5 cm; délka vložky 22cm; průměr 1,9 cm – 6 cm
  • Materiál: SuperSkin© (silikon; neobsahuje ftaláty)
  • Barva: tmavě modrá (tubus), světle modrá (vložka)
  • Výrobce: Fleshlight (USA/Španělsko)

S tímto výtvorem získala zkratka UFO zcela nový význam - Unidentified Fucking Object, tedy volně přeloženo jako neidentifikovatelný šukací objekt :)

Umělá vagína Alien Avatar od společnosti Fleshlight vám umožní užít si jedinečný pocit penetrace i bez partnerky, nebo okořenit milostní život v páru. Nechte svou partnerku přivést vás k orgasmu jen pomocí této umělé vagíny! Můžete jí taky darovat partnerovi jako náhradu za vás během odloučení.

Vnitřní kanál typu Alien bude o váš penis pečovat spirálovým vroubkováním. Bere to nejlepší z jiných typů - STU, Vortex a Lotus a vytváří tak vzrušující spleť vjemů. Průměr vyhovuje naprosté většině mužů s penisy střední velikosti (vnitřní průměr 19 mm).

Umělá vagína Fleshlight Alien Avatar má krásně vymodelované stydké pysky netradičního tvaru s jakým se u pozemšťanek nesetkáte. Na opačném konci pomocí uzávěru můžete regulovat podtlak v tunýlku a tým i míru celkové stimulace.

Moderní elastický materiál Real Feel SuperSkin vás při doteku překvapí svou podobností s lidskou kůží. Lehce se adaptuje na vaši tělesnou teplotu, povrch je jemný a hladký. Nezpůsobuje žádné alergické reakce.

Snadno se čistí, po použití stačí vložku opláchnout teplou vodou.
Aby vám umělá vagina dělala společnost co nejdéle a stále vypadala jako nová, doporučujeme používat výhradně lubrikační gely na vodní bázi a také ošetřující pudr - ten zabrání slepování a následnému trhání materiálu.

Fleshlight je ve světě erotických pomůcek synonymem kvality, jejich výrobky jsou navrženy tak, aby s přehledem zvládly řadu let nekončící rozkoše...

Hodnotilo 39 zákazníků: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Honza | před 11 měsíci 100%

Pozor...přichází... a vyždíme vás :))) Čau všichni, trochu fantazie patří ke každé hračce. Tahle je absolutně fantastická. Tato velikost má také své kouzlo. 5hvězdiček je jasných

Radek | před 14 měsíci 20%

Už po třetím použití se v silikonu udělala díra. Dosud jsem byl vždy spokojen, zřejmě špatný materiál

Erik | před 14 měsíci 40%

Baliček dorazil rychle a bez problémů. Balení bylo v pořádku a vše proběhlo hladce. Vagina je dobře provedený, vypadá cool. Vnitřek je bez zápachu a dá se snadno umývat. Super je, že se dá kombinovat se všemi gely a oleji. Když ju nahřejete, pocit je velmi podobný reálu. doporučuju. Všechny připomínky jsou na 5 hvězd, ALE: Napotřetí se ve vnitřku udělala malá prasklina a po dalším používání se jenom zvětšovala. Nepomohlo nic. Ted je tam obrovská díra, kterou vytíká většina gelu a samozřejmě vzniká podtlak. Po delším zkoumání jsem zjistil, že většina flashů je pro menší výbavu. Špatně pro mě! Výborný produkt, který vám se solidní výbavičkou uz po krátkém čase odejde.Proto jen dvě hvězdy

Zákazník | před 14 měsíci 80%

Velmi pozitivní je poměr kvality a ceny. Produkt plní svůj účel a vytváří stabilní tlak. Snadno se čistí. Několika triky se dá ovšem ještě vylepšit. Vemte kroužek navíc, dejte ho dovnitř a ona pak bude užší. Funkce vakua je pecka!! Negativa: Musíte použít dostatek gelu, aby vám materiál dlouho vydržel. Podtlak je u mé poruchový - uzávěr nesedí dobře. V suchém stavu je materiál dost lepivý. Na fotce vypadá krásně blištivě. Ve skutečnosti ale není. Jedná se o velmi měkkou variantu.

Jakub | před 14 měsíci 100%

Toto není můj první fleshlight. Už jsem jich pár nasbíral a tento mi ještě doma chybel. Pár základních tipu: Zahřejte ve vodní lázni, použijte gel, po použití umyjte, atd. To písou vsude. Tento Alien mi hned napoprvé padl do oka a konečně píšu recenzi pod svým jménem :) Vzhled: tmavěmodrá je velmi stylová. Velmi sofistikované. Můj kousek nemá jen modrý odstín, který je ve skutečnosti o dost tmavší než na obrázku, ale obsahuje i perleť, takže Fleshlight háže nádherné perletové, modré odstíny. To sice není úplně nutný, ale vypadá to moc pěkně. Já jsem ji zakoupil hlavně kvůli vnitřku :). Přesto je vzhled parametrem, a tady se to opravdu povedlo. Pocit: Vstup má tvar trychtýře. Máte pocit, jako by vás nasála dovnitř. Úžasný!! V kombinaci s úzkým otvorem je to báječný pocit, když opakovaně pronikáte až na špičku žaludu. Ale nebojte, není ani příliš úzká, protože potom se hned rozšiřuje. Poté dojde k obrovské stimulaci,která vás doslova pohltí, to je prostě geniální. Hlavně když se žalud dostane až na kraj. Velmi intenzivní- pohybujete se tam a zpět a přitom jste neustále nasáván, to dlouho nevydržíte. V momentu vyvrcholení máte dostatek místa se pořádně vyprázdnit - prostě bomba! Vroubkování: jde v tomto fleshlightu velmi dobře cítit. Aby jste ho prorazil, je třeba překonat malý odpor. Je to prostě strašně příjemný, když se materiál kolem vás roztahuje a klouže kolem vašeho žaludu. STU - oproti vnitřní komoře není tolik intenzivní. Je to neuvěřitelně měkký pocit. Neumím to lépe popsat. Stěny leží přímo na žaludu. Není těsná, je měkká ale nezavazí. Vzrušení je tak silné! To jak se pohybujete z jedné komory do druhé se nedá vydržet :) Závěr: Je jedno zda tak či onak, orgasmus je vždy velmi intenzivní. Moc mě to sní baví. Vstupní otvor je sice až moc úzký, ale dobrý pocit to nezkazí. Kdo chce zažít reálný pocit, je lepší sáhnout po Lotusu nebo Mini-Lotusu. V porovnání mi přijde alien méně intenzivní než Destroya, Heavenly a Forbidden, ale zase silnější než Vortec, Ice crystal, lotus nebo minilotus. doporučuji každému. Kluci, neváhejte,kupte ji. Opravdu se vyplatí Pro začátečníky: pro vás mi příjde moc intenzivní. Pokud ale žádnou nemáte, tato se určitě bude hodit. Pro ženy: Pokud chcete svému muži připravit překvápko, ale nejste si jisté, zda se mu to bude zamlouvat, nabídněte mu tento zajímavý vzhled. Nevypadá jako klasická vagina. A po nákým čase ji stejně začne milovat:)

Barnie | před 16 měsíci 100%

hned z kraje se musím přiznat, že je to můj první fleshlight a určitě si časem pořídím ještě nějaký jiný fleshlight, abych mohl srovnávat. zajímalo mě, jaký je uvnitř, jaký je to v něm pocit, každý je přece svým způsobem extrémně odlišný. často jsem v recenzích četl, že jsou moc dlouhé a bylo mi jasné, že to mi určitě vadit nebude, protože mám průměrné nádobíčko (cca 15cm). první zkušenost s Alienem byla překvapivě intenzivní, protože ten pocit je fakt třída a dovádění s touhle hračkou je zážitek. Vroubkování jde cítit jen málo, takže nejsou nijak rušivé a bavilo by mě prozkoumávat ho víc do hloubky, ale to bohužel nešlo. materiál se během použití trochu namačká dozadu a pak jsem musel hodně tlačit, abych se dostal skrz užší místa aliena a pak zase zpátky, škoda protože to je úžasný pocit! takže k úplně perfektnímu výsledku mi chybí jenom kousíček. ale hodnocení nebudu zakládat na velikosti mého penisu, protože alien od fleshlight je hračka, která se vyplatí, i když se nemůžu dostat až úplně nakonec. příště si pořídím nějakou menší verzi fleshlightu. dávám alienovi plný počet hvězdiček, protože splnil moje očekávání více než dobře i přes malou slabinu! čištění a použití s lubrikačním gelem už tady popsal někdo jiný ... ;-)

Luděk | před 16 měsíci 40%

Tento alien je přiliš dlouhý. Podle mě by 16-18cm bohatě stačilo. Krom toho je materiál až moc měkký, nic necítíte.

Nákupčí | před 16 měsíci 20%

Pokud se podíváte na recenze, je všude hodnocena velmi dobře. Je ideálně navržená pro nepřekonatelný pocit. Ovšem realita je jiná. Já osobně jsem krom tepla nic necítil. Bylo fakt težký se udělat. Předtím jsem měl fleshlight lotus, kam jsem pořádně nemohl strčit žalud. Taky jsem tehdy nepoužil dost gelu, takže holka letěla do koše. U tohoto je materiál celkově měkčí a má dost hladký povrch, kvůli kterému vzniká tření. POvrch vyschne hrozně rychle a gel vůbec nevydrží. Zkusil jsem následující: použít fleshlight obráceně a zvenčí vytvořit tlak rukou. Materiál je šíleně hladkej, na trénink výdrže ideální. No prostě mohlo by to být lepší

Vincent | před 16 měsíci 20%

Po šesti dnech používání je už zvenku potrhaná a nepoužitelná. Už bych si ji nikdy nekoupil

MíšaEr | před 16 měsíci 60%

Výrobek mi přišel od pohledu zajímavý a hodně jsem od něj čekal, ale bohužel se moje očekávání nesplnilo. I přes speciální tvar vnitřní stěny jsem nepostřehl žádný větší rozdíl mezi Alienem a klasickou umělou vagínou a trochu mě to zklamalo. Fleshlight je ale celkově dobrý výrobek a můžu ho doporučit.

maximalni | před 17 měsíci 80%

co s epocitů týká tak je super, jenom při umývání nějak lepí docela mi to vadí

Zákazník | před 18 měsíci 20%

Materiál je užasně mekký. Ale už po druhém použití se objevily trhliny. Nedochází ani k nějakému tlaku nebo intenzivnějšímu pocitu, prostě nic. Fakt škoda, za tu cenu jsem čekal víc

Martin Rejpal | před 20 měsíci 100%

Tenhle Alien od Fleshlight je jednoduše řečeno opravdu šílenej. Kvalita výrobku je bezvadná, snadno se čistí a díky nenápadnému obalu je diskrétní, když ho berete na cesty. Materiál opravdu připomíná skutečný pocit měkké ženské vagíny a se správným lubrikantem splní, co slibuje v popisu, mimozemský pocit masturbační slasti. Můžu ho jenom doporučit, chlapům, co jsou sami, nebo těm, kteří jsou jen na nějaký čas odloučení od manželky.

Spider_110 | před 20 měsíci 100%

Ahoj, Nejdřív bych chtěl zmínit super rychlé dodání. Zboží je geniální. Barva, pocit. Doporučuji každému, kdo chce zkusit něco nového.

Timothy E. | před 21 měsíci 80%

Super hracka, ale jsem toho nazoru, ze hracky nemuzou dat ten samy opravdovy pocit jako vam da zenska :D Proto jen 4 / 5

Noční vlk | před 21 měsíci 60%

Tozo je můj třetí fleshlight. S ostatními jsem byl spokojený. Tento má na začátku tak hluboké drážky, že se tam nedostane dost gelu a pak je to dost nepříjemný. Jinak tento není tolik úzký jako třeba deepthroat verze. Pokud použijete dostatečné množství gelu a nepodřete se na začátku, tak stejne ve zbytku nic moc neucítíte. Radil bych vám vybrat jiný model

Altrox | před 22 měsíci 100%

Moc dobrý pocit, materiál je taky na jedničku. Délka je průměrná. Kdybych tomu měl něco vytknout, byla by to tloušťka, respektive že by mohl být o něco užší. Ale jinak můžu doporučit. Ještě jeden tip ode mě: Kukuřičný škrob je prima jako pudr po použití (vyprat, nechat uschnout), udržuje hebkost a pružnost. Ten originální pudr od Fleshlight taky není nic jinýho, než 100% kukuřičný škrob.

Daniel | před 22 měsíci 80%

je docela dobrej ale trochu hlasitej se mi zda, Otvor pro "vakuum uplne netesni a kvuli tomu to vydava divne zvuky.

trek | před 23 měsíci 100%

zdravim vsechny co si uzivaji experimentatorstvi k tehle sexy hracce muzu rict ze je sice draha ale vyplati se kvuli super zazitku a diky tomu mimozemskemu vzhledu vypada jeste zajimaveji nez obycejna umela vagina doporucuju jestli chcete vyzkouset neco noveho uzojte si to s ni trek

Zlomenej šulin | před 23 měsíci 80%

Dobrej ale blbej Bylo to levný a zdálo se mi to uspokojující, bohužel sem si pak zlomil penis a to už tak skvělý nebylo.

JoHnY | před 24 měsíci 100%

Při nákupu tohohle Fleshlightu jsem si všímal hlavně vnitřní vložky, i když mi hned padla do oka nápadná barva a tomu odpovídající jiný design. Z tohohle důvodu mě tenhle Fleshlight vzrušoval, protože vypadal, že to bude něco jiného a to něco vypadalo slibně. Když mi přišel, otestoval jsem ho hned den na to. K testu: Materiál je hodně hodně jemný a neuvěřitelně elastický. Kombinace vnitřku Fleshlightu a nahřátého lubrikačního gelu dodala opravdu hodně realistický pocit. Rozhodně bych doporučoval lubrikační gel před použitím nahřát, protože pak je to mnohem realističtější. Lubrikační gel se ve Flashlightu sám dobře rozprostře a většinou je třeba přidat jen malou třošku. I materiál sám o sobě je dobře klouzavý a díky nastavitelnému uzávěru si sami můžete regulovat podtlak, což se mně osobně hodně líbí. Pocit uvnitř Fleshlightu (když je správně nahřátý a dobře sedí) je hodně realistický a vážně jedinečný! Teplo uvnitř dělá hodně a pěkně příjemně vás obklopí. Vyvrcholení je pak hodně intensivní zážitek a těžko se popisuje. Nákup Fleshlightu se vyplatil a shrnul bych to do jedné věty: Tenhle Fleshlight je dokonalý nástroj slasti!

Stanislav Horký | před 25 měsíci 40%

kdyby byl matroš jen o kousíček silnější a odolnější tak bych dal i 5 hvězdiček. Používám to dva měsíce a už tam jsou díry. Pořídil jsem si i speciální čistící sadu pro citlivé Fleshe ale i tak už je kaput

Hanka | před 27 měsíci 100%

Moc moc skvělá věc ,můžu doporučit všem.Pocit je jako ve skutečné ženské a doufám, že to tak i dlouho zůstane.Takže chlapi udělejte radost vašim ženám a pořiďte si tohle.

Condylomata Acuminata | před 27 měsíci 100%

Fleshlight je řada produktů, která vypadá jako kapesní svítilny z plastu a silikonu, které jsou známé z policejního vybavení v USA a které bývají často vidět v pornofilmech. Fleshlight je vyrobený z plastového obalu, díky těsnícím kroužkům je odolný proti šplíchající vodě a ještě je vybavený krytem. Protože vnitřní rádius krytu odpovídá vnějšímu rádiusu obalu, dá se odšroubovaný kryt použít jako stojánek a Fleshlight pak vypadá jako umělecká lampička (i díky té modré barvě). Díky své velikosti je Fleshlight také skvělý při použití jako útočná a sečná zbraň. V policejních kruzích je proto známý i pod názvem "zjednavač pořádku". Jinak je to pěkná věcička proti migréně ve stylové mimozemské-avatarské modré.

od-chlapa-pro-chlapy | před 27 měsíci 100%

Hračka pro chlapy, kterou používám dost často. V noci, když se vzbudíte nebo ráno než vstanete a máte na to chuť, protože někdy to prostě nejde jen tak vstát. Před použitím počítejte s tím, že budete hledat lubrikační gel. U mě to funguje tak, že mám oboje nachystané pěkně po ruce. Sám o sobě přináší tenhle Alien maximální pocity, když je chlap trochu vyvinutější, spíš než když má standardní velikost, protože, podle mého názoru, i z obrázku je jasné, že hlavní stimulační efekt je až dál v tunýlku. Pocit je to ale nepopsatelný a dá vám to velmi rajcovní dráždění. Když se potom ještě prospíte anebo ráno vstanete, je to velmi uvolňující. Z toho plyne, že je to ideální, když je chlap v posteli sám. Tunýlek není tak úzký a hlouběji uvnitř je to větší sranda.

Will-I-Am | před 27 měsíci 100%

no už ho mám sice asi půl roku, ale používám ho jen občas, přítelkyně je přece jenom lepší co do pocitu :D skutečnou ženu samozřejmě nenahradí, ale na sem tam použití je vždycky dobrej má pěkný design a je nenápadný může klidně stát na stole a nikomu nedojde, co to je je podle mě lepší než klasická napodobenina mušličky a je spešl velké plus: když tam strčíte velkej ocas, tak nepraskne jako většina masturbátorů

Sova | před 28 měsíci 100%

Perfektní textura která se hodí při sledování porna. Široký otvor dovoluje intenzivní stimulaci ocasu aniž byse člověk nějak nadřel. Pro pomalé a uvolňující vyvrcholení je určitě lepší než Mini-Lotus. Sympatický je i jeho design. Rozhodně to byl velmi dobrý kup. Kdo chce ovšem upustit páru během 1-2 minut, měl by radši použít trochu tvrdší, ""ne tak přirozenou" variantu, osoibně se mi na to nejvíc hodí Flight Pilot, ten černej, moc dobrej. Ale ty dva se holt nedají srovnávat.

Marek | před 32 měsíci 100%

dobra vec, muzu jenom doporucit vypalti se kazda koruna, pro osamele hodiny je perfektni a pro chlapa jako delany :)

Nik Stavitel | před 32 měsíci 80%

Jo docela dobrej je ale pro mě je nějak moc měkej , což mu poněkud ubírá na kráse ale co už nakonec se dycky udělám akorát sem od toho čekal trochu víc jinak jo no normální flashlight . Můžete koupit ale nemusíte.

KriKri_S | před 33 měsíci 100%

Jsem s výrobkem moc spokojený. Poměr cena/kvalita je velmi dobrý. Flashlight je pocitově velmi realistický a příjemný, ve srovnání s jinými.

Industrialátor | před 34 měsíci 100%

Tak sem si ten Fleshlight taky pořídil, teď už to budou 2 měsíce a je to teda masakr! Ok je to můj první Fleshlight ale nicméně je to fakt špička dle mého názoru. Kvalita je špičková, materiál super jemný a "opravdový"! =) Se správným gelem (na vodní bázi) je to super zážitek! Můžu ho jenom doporučit všem, kteří hledají něco nověho, cool, šíleného =)

"Alien" | před 35 měsíci 80%

Není to nejlepší věc, jakou má fleshlight v nabídce, ale je jedna z těch lepších. Co se týče designu, musí každý sám za sebe říct, jestli je pro něj vzhled fleshlightu důležitý. Já se ženou jsme ho zařadili k našim hrátkám pravidelně, aby se nám doma jen neválel. Máme takovou velkou bednu na hračky a tam už máme mimo jiné i 3 Fleshlighty. Jeden transparentní se rty, aby se měla manželka na co dívat. A pak ještě Staminu. Každý z nich má jiné dráždění a neuvěřitelně dobře se doplňují. Takže určitě vyzkoušejte, nebuďte konzervy a zkoušejte pořád něco nového, abyste se nezačali nudit.

muj | před 35 měsíci 40%

napad a zpracovani dobry ale na prumernej vyrobek je obycejnej a dojemne obrovsky. Mozna kdyby byl uzsi a hlavne kratsi a byl by perfektni jako "nahrada".

pegas | před 35 měsíci 100%

Kdyz zavrete oci, je pocit k nerozeznani od prave vaginy. Snadne pronikani a pocit jako ve skutecnosti. Material je uzasne snadny na udrzbu (tepla voda) a v suchem stavu nelepi. Zaver: prima na prekonani urciteho casoveho obdobi

Erik Dušek | před 36 měsíci 100%

Lepší náhrada neexistuje! Materiál je dost blízko podobný realitě, a navíc ještě užší! Jo, jo.

Marika Langerová | před 37 měsíci 100%

Co bych k tomu tak asi napsal jako začátečník v téhle oblasti,větší investice a top kvalita se později vrátí a o to v příjemnější podobě. Originál prostě odpovídá svojí ceně,a nakonec je to i jeho výhoda. Proč ..Vložka do Fleshlightu se dá vyměnit když vás začne nudit a dá se vymyslet i lepší použití. např.držák do sprchy,nebo dokoupit užší vložku, jak se to komu líbí. je to pěkné hobby.Stojí za doporučení.

S. B. | před 37 měsíci 100%

Potom, co sem byl více méně ukecanej kámošama, abych si tuhle věc pořídil, sem z toho zezačátku nebyl moc nadšenej, i kvůli tomu, že Fleshlight není zrovna nejlevnější ale nakonec musím říct, že sem mile překvapenej. Fleshlight vypadá skvěle, a ta kombinace s modrým vnitřkem je hodně stylová. K pocitu můžu říct, že je to hodně podobný skutečnosti a když uzavřete otvor vzadu, vznikne tam podtlak a je to srovnatelný s orálkem. Vevnitř mají být 3 různé stimulační zóny, ale já sem mezi nima moc rozdíl necítil, ale i tak sem z toho pocitu hodně dobře překvapenej. Abych to zhrnul tak můžu říct, že to nemůže nahradit skutečnej sex ale je to určitě lepší než klasická anča dlanča ;)

Krystof Ostry | před 38 měsíci 80%

po doporuceni od kamarada jsem ho vyzkousel a spokojenost co do pocitu bohuzel ale nejak moc zere lubrikacni gel

Anonym | před 40 měsíci 100%

Balíček přišel hned druhý den od obědnání a Fleshlight jsem hnedka vyzkoušel. Ten pocit je vážně mimozemsky rajcovní. Už ten vzhled je dost vzrušující. DOporučil bych každému osamělému chlapovi, kterej by chtěl zkusit něco nové.

Recenze: Nabídne KamaPoker za kačku svlíkačku?

Michaela Kurtaničová / 07.02.2014

Další erotickou hrou z edice Červenání, která se nám dostala do rukou, je KamaPoker. Jedná se o jakéhosi hybrida mezi klasickým Texas hold’em pokerem a knihou rozkoše Kámasútrou. Drobné tentokrát po kapsách nehledejte, v téhle hře se platí „naturáliemi“.

Celý článek

Padělané erotické pomůcky

Michaela Kurtaničová / 23.03.2014

Jaké procento českého či celosvětového trhu s erotickými pomůckami zabírají padělky, si netroufá nikdo ani odhadovat. Nedávná kontrola skladových zásob jednoho chrudimského internetového sexshopu však potvrdila, že i u nás je možné zakoupit plnohodnotnou napodobeninu nejedné celosvětově známé značky erotických pomůcek. Jak rozeznat padělek od originálu a vyplatí se vůbec za originální erotickou pomůcku připlatit si?

Celý článek

Recenze: Mini Laškování - vášeň v hezkém balení

Michaela Kurtaničová / 07.02.2014

Mini Laškování je kapesní verze party hry Laškování. Princip zůstává stejný, vytáhnout si z krabičky ve tvaru srdce úkol a ten splnit. Tentokrát se však tvůrci zaměřili výhradně na partnerské dvojice a už z názvu je patrné, že úlohy budou pěkně rozverné.

Celý článek

Obal umožňující sex s iPadem

Šedá eminence / 11.08.2014

Ať už jste vášniví fanoušci společnosti Apple, nebo jen rádi experimentujete s masturbátory, tenhle výrobek rozhodně stojí za pozornost. Společnost Fleshlight totiž přišla se speciálním obalem LaunchPAD pro tablety Apple iPad, který umožňuje vložit do něj masturbátor, který přeneseně řečeno umožňuje „mít sex s vašim iPadem“. 

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

Podobné produkty